18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zamach w Las Vegas

~Angel • 2017-10-02, 11:07
Podczas koncertu muzyki country w okolicy hotelu Mandalay Bay w Las Vegas doszło do strzelaniny. Co najmniej 20 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych - poinformowała lokalna policja. Zastrzelony przez siły bezpieczeństwa został także domniemany napastnik.

EDIT: Bilans 59 ofiar i 515 rannych











Edit:
Państwo Islamskie przyznało się do ataku w Las Vegas. W komunikacie czytamy, iż sprawca "jest żołnierzem kalifatu, który kilka miesięcy temu przeszedł na islam".



spoiler

marksista13

2017-10-02, 18:27
No jak zwykle przyznało się ISIS, a tak naprawdę jakiś białas sfrustrowany emeryt otworzył ogień. Jeszcze prawdopodobnie kierował się poglądami politycznymi :mrgreen:

erpi

2017-10-02, 18:48
@~Angel Powienienes to przypiac:

Was już k***a popie**olilo na tym portalu! Angel wyj***l taki temat poswiecajac swój czas i dodatkowo co chwile dorzucając fotki w komentach a Wy k***a piwka skompicie? Tylko 125 piw na 5 stron komentarzy? Co do ch*ja! Tu się krata browca dla autora co najmniej należy! Ludzie gowno wrzucają i maja więcej piwek!

Wk***ilem się! :idzwch*j:

Dyskryminator

2017-10-02, 18:52
Ciekawe jak zareaguje na to Trump, atomówka w ciapaków?

suchysongoful

2017-10-02, 19:04
prawidłowo też nie lubie country

freaky

2017-10-02, 19:07
niegrzech napisał/a:


Koleś napie**alał z karabinu maszynowego a Wy p*zdusie piszecie coś o jego unieszkodliwieniu, obronie?! Nieźle Was poj***ło. Na karabin maszynowy z pistoletem?!


Dlatego powinno się zalegalizować prawo do posiadania czołgu. Na czołg z karabinem maszynowym?!

~Angel

2017-10-02, 19:19
DiKarpio napisał/a:

Przykre, że zginęło tylu młodych białych ludzi.



to maż coś na poprawę humoru


bebini

2017-10-02, 19:19
mojo90 napisał/a:

Ja jestem przeciwnikiem posiadania broni. Najlepsze wyjście to obowiązek udania się na strzelnicę np. 2 razy do roku (nie ma cię w robocie, ale masz normalnie płacone jakbyś pracował). Dobrze chronione lokalne magazyny z bronią na terenie jednostek wojskowych. Na czas wojny wydawanie broni przeszkolonym cywilom. To jest rozsądny kompromis, na czas pokoju nikt broni nie potrzebuje. Nawet jak cię ktoś okrada to lepiej stracić dobytek niż wdawać się w strzelaninę z bandziorami i stracić życie.

Wy nie wiecie jacy w stanach żyją popie**oleńcy na punkcie broni. Niektórzy ludzie mają po kilkadziesiąt sztuk broni - karabiny, pistolety. 99,9% nigdy nie będzie miało potrzeby żeby skorzystać z choćby jednej sztuki broni, ale skoro jest i się wydało kasę, to szkoda żeby się marnowało i szuka się pretekstu do użycia... Nie zdziwiłbym się jakby dziadek miał raka albo z innego powodu umierał i postanowił zrobić użytek ze swojej artylerii, dobrze się zabawić, co by nie umrzeć ze świadomością, że arsenał mu się do niczego w życiu nie przydał. Nie zdziwiłbym się też gdyby przej***ł w kasynie oszczędności i postanowił odegrać się na oszustach i odejść z hukiem. Samobójstwo nie wystarczy dla ch*ja z wielkim ego.

Ktoś napisał, że bandzior jak będzie chciał zdobyć broń to i tak zdobędzie. Zgodzę się, ale musi być bardzo zdeterminowany, a zakaz posiadania do broni to sito, które przesieje pewnie 90% takich chorych umysłów. Jest takie powiedzenie: "okazja czyni złodzieja". Nie widzę powodu dla którego okazja miałaby nie uczynić mordercy jeśli do sklepu po karabin idzie się jak po bułki.



Przede wszystkim możesz sobie być przeciwnikiem po prostu masz zbyt mało przemyśleń. Popie**oleńcy znajdą się zawsze i wszędzie, i nie potrzebują broni palnej aby zgwałcić Twoją żonę i uciąć Jej łeb nożem z kuchni - chyba, że Tych też chcesz zakazać? Ty oczywiście będziesz bity albo też wyr*chany i rozj***ny bo przecież nie potrzebujesz broni. Nie rozumiesz tego, że niepodjęcie walki nie spowoduje, że oni "popie**oleńcy" nic nie zrobią.
Zgodnie z Twoim rozumowaniem noże powinny być dostarczane przez jednostki specjalne na śniadanie i obiady czy kolacje!

Taka jest cena wolności - niestety.

A i jeżeli ktoś jest kolekcjonerem broni to ch*j Ci do tego tak samo jak mu do tego co Ty robisz w swoim domu ze swoimi geniatliami.

The_Generat

2017-10-02, 19:20
kwintesencja sadistica

las vegas w stanie california
pis to prawica

aaa i oczywiście pie**olenie, że jak mieli strzelać do odległego hotelu.... k***a ochrona hotelu albo jego sąsiad z pokoju obok mogliby strzelać jak usłyszeli napie**alanie

w teksasie dwóch opalonych odj***ł koleś na parkingu jak się szykowali do zamachu i o taką prewencję chodzi

Juchas

2017-10-02, 19:31
Wydaje mi się, że koncert country to nie przypadek. Zwróćcie uwagę, na to jakiego koloru skóry, jest wiekszosc fanów tej muzyki.

~Angel

2017-10-02, 19:44
Krak napisał/a:

Jak mu country pod oknem wieczorem grali to nie ma się co dziwić.




kurczak94

2017-10-02, 19:50
Abraxus napisał/a:


A teraz w Polsce rządzi dumna prawica i co?
Nowelizacja przepisów o dostępie do broni została skierowana do sejmowej zamrażarki z której już nigdy nie wyjdzie.
Tak. To zrobiła twoja zajebista prawica - PIS.

Jak ja nienawidzę j***nych zakłamanych prawaków hipokrytów.



k***a... PiS i prawica

mit2

2017-10-02, 19:55
Do wszystkich spierolin, które piszą że trzeba ograniczać prawo do posiadania broni: Jesteście jak j***ni bolszewicy. Wszystko byście k***a zakazywali i regulowali. Brzydzę się wami, zasrane lewaki.
Od zarania dziejów każdy wolny człowiek jeżeli chciał, mógł posiadać broń. TYLKO NIEWOLNIK miał ograniczone prawo w tej kwestii. Jeżeli chcecie być niewolnikami to droga wolna - ale wara lewaki od mojej wolności i moich praw!

mojo90

2017-10-02, 19:59
bebini napisał/a:



Przede wszystkim możesz sobie być przeciwnikiem po prostu masz zbyt mało przemyśleń. Popie**oleńcy znajdą się zawsze i wszędzie, i nie potrzebują broni palnej aby zgwałcić Twoją żonę i uciąć Jej łeb nożem z kuchni - chyba, że Tych też chcesz zakazać? Ty oczywiście będziesz bity albo też wyr*chany i rozj***ny bo przecież nie potrzebujesz broni. Nie rozumiesz tego, że niepodjęcie walki nie spowoduje, że oni "popie**oleńcy" nic nie zrobią.
Zgodnie z Twoim rozumowaniem noże powinny być dostarczane przez jednostki specjalne na śniadanie i obiady czy kolacje!

Taka jest cena wolności - niestety.

A i jeżeli ktoś jest kolekcjonerem broni to ch*j Ci do tego tak samo jak mu do tego co Ty robisz w swoim domu ze swoimi geniatliami.



Od 10 lat noszę przy sobie gaz pieprzowy. Wolę żeby napadło mnie trzech kolesi z nożami, mam szansę psiknąć ich w ryj i uciec niż żeby napadło mnie trzech kolesi ze spluwami tak jak ma to miejsce w przypadku murzynów w stanach gdzie prawie każdy murzyn ma broń pod koszulą. Myślisz, że jak w Polsce ktoś cię napadnie i go zastrzelisz to wszystko będzie fajnie? Pójdziesz do pierdla i na tym się skończy.

The_Generat

2017-10-02, 20:17
"Wolę żeby napadło mnie trzech kolesi z nożami, mam szansę psiknąć ich w ryj i uciec"

gazem pieprzowym... 10-letnim...

ty to chyba jesteś z tych, co to nie wolą a raczej o tym marzą...