18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach w Las Vegas

~Angel • 2017-10-02, 11:07
Podczas koncertu muzyki country w okolicy hotelu Mandalay Bay w Las Vegas doszło do strzelaniny. Co najmniej 20 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych - poinformowała lokalna policja. Zastrzelony przez siły bezpieczeństwa został także domniemany napastnik.

EDIT: Bilans 59 ofiar i 515 rannych











Edit:
Państwo Islamskie przyznało się do ataku w Las Vegas. W komunikacie czytamy, iż sprawca "jest żołnierzem kalifatu, który kilka miesięcy temu przeszedł na islam".



spoiler

bania88

2017-10-02, 13:18
Może właśnie to jest odpowiedź dlaczego lewacy nie chcą powszechnego dostępu do broni. Bo sami sobie nie ufają. pie**olą, że ludzie będą do siebie strzelać jak poj***ni więc nie może być dostępu, a prawda jest taka, że lewacy będą do wszystkich napie**alać bo są debilami - coś w tym jest (nawiązując, że sprawcą jest lewak antytrumpista)

os...........wo

2017-10-02, 13:24
Każdy zamach cieszy. Te w stanach w szczególności.

ejdzbikej

2017-10-02, 13:24
lewak antytrumpista czy j***ny brudas kebab obwiazany c4 - jeden k***a ch*j. lewaki to taka sama zaraza jak muslimy, a nawet duzo gorsza, takze drogi uzytkowniku sadistic, jesli jestes lewakiem to ch*j ci w dupe i mam nadzieje ze twoja matkeepie**olnie pekaes

matikati

2017-10-02, 13:27
pierwszy filmik - 42/43 sekunda, słychać rykoszet? Jeśli tak to ziomek był w ch*j blisko ostrzału, mimo to dalej kamerował :) gj

ejdzbikej

2017-10-02, 13:32
bania88 napisał/a:

Może właśnie to jest odpowiedź dlaczego lewacy nie chcą powszechnego dostępu do broni. Bo sami sobie nie ufają. pie**olą, że ludzie będą do siebie strzelać jak poj***ni więc nie może być dostępu, a prawda jest taka, że lewacy będą do wszystkich napie**alać bo są debilami - coś w tym jest (nawiązując, że sprawcą jest lewak antytrumpista)



Nie ma problemu, jesli lewactwo nie chce dostepu do broni to zakazac lewakom do niej dostep :D Podobnie jest w Szwajcarii, generalnie kazdy obywalet ma prawo miec bron, po za obywatelami pochodzenia balkanskiego. k***a jak ja nienawidze lewactwa j***nego, az mna telepie na sama mysl.

zielu2233

2017-10-02, 13:39
Obszar koncertu jest strefą bez broni, niestety napastnik pewnie wziął to pod uwagę planując zamach.

niemamskarpet.

2017-10-02, 13:39
jak na to patrzę to odechciewa mi się legalizacji broni ale z drugiej strony to co tylko on miał broń że go odrazu nie zaj***li ????

crystaldragon

2017-10-02, 13:50
niemamskarpet. napisał/a:

jak na to patrzę to odechciewa mi się legalizacji broni ale z drugiej strony to co tylko on miał broń że go odrazu nie zaj***li ????



W stanie Kalifornia panują ostre restrykcje ws. posiadania broni, nie wolno jej nosić na wierzchu np. przy pasku w kaburze. Szaleniec zawsze zdobędzie broń, legalizacja ma polegać na tym aby zwykły obywatel mógł się przed nim obronić.

Krak

2017-10-02, 13:50
Jak mu country pod oknem wieczorem grali to nie ma się co dziwić.

Wiewór

2017-10-02, 13:51
ZIPer9 napisał/a:

Z czego on tam mógł strzelać? Zwykłe M4A1 to raczej nie było skoro tak długa seria.


Do m4 można podpiąć magazynek bębnowy albo pudełkowy...

czajka

2017-10-02, 13:53
Gdzie było CSI Las Vegas ja się pytam?
Gdzie był Gil Grissom, Nick Stokes etc. ?

SpeedyG

2017-10-02, 13:54
Ciekawe co powie o tym Cejrowski, który to zawsze pie**oli jak to czuje się bezpiecznie w jego Hameryce.
Po drugie socjaliści to pojeby, koleś jak już był takim wielkim przeciwnikiem Trumpa i w dodatku staruszkiem czekającym tylko na śmierć to mógł dokonać zamachu na prezydenta, lub chociaż republikańskich polityków a nie strzelać do niewinnych ludzi.
Wiem, że country to jak polskie discopolo ale jakoś nikt na koncercie Martyniuka nie zrobił takiej rzeźni.

Wiewór

2017-10-02, 13:59
ejdzbikej napisał/a:



Nie ma problemu, jesli lewactwo nie chce dostepu do broni to zakazac lewakom do niej dostep :D Podobnie jest w Szwajcarii, generalnie kazdy obywalet ma prawo miec bron, po za obywatelami pochodzenia balkanskiego. k***a jak ja nienawidze lewactwa j***nego, az mna telepie na sama mysl.


A teraz w Polsce rządzi dumna prawica i co?
Nowelizacja przepisów o dostępie do broni została skierowana do sejmowej zamrażarki z której już nigdy nie wyjdzie.
Tak. To zrobiła twoja zajebista prawica - PIS.

Jak ja nienawidzę j***nych zakłamanych prawaków hipokrytów.

Cytat:

Wiem, że country to jak polskie discopolo ale jakoś nikt na koncercie Martyniuka nie zrobił takiej rzeźni.


Poj***ło cię? Discopolo to jest największe gówno na świecie dla ćwierćmózgów.
Muzyka country wywodzi się z tradycyjnych zwyczajów i pieśni ludowych, które mają korzenie w czasach kowbojów, podbijania dzikiego zachodu , traperów i wprowadzania demokracji u Indian. To jest w zasadzie ich muzyka ludowa.
A discopolo to jest ch*j wie co.

TB303

2017-10-02, 14:00
voidinfinity napisał/a:

Nie zamach tylko incydent :krejzi:


Incydent?! Zrobił to biały, więc to zdecydowanie zamach terrorystyczny!