18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

Wacław.Milczek

2018-03-03, 00:03

Semantyczne poplątanie dzisiejszych mediów i z pranie mózgów dzisiejszych widzów na przykładzie kabaretu. :fuck-off:

jur

2018-03-03, 02:00
Niech jakiś pan świeci nad ich duszami !!!

TT4

2018-03-03, 04:02
jur napisał/a:

Niech jakiś pan świeci nad ich duszami !!!



Jacek Fedorowicz żyje :-/


r061071

2018-03-03, 07:41
pisdojebiec zrob lache kuruplowi w tv trwam

nowynick

2018-11-14, 10:18
"Wstyd mi, że telewizja publiczna, zamiast pokazywać prawdziwą Polskę, ciągle kłamie. I pokazuje wymyślony kraj, tak jak tego chce władza. Także w Święto Niepodległości..."

~Agnieszka Kublik, Gazeta Wyborcza

Bezczelny lewacki k***iszon dodał zdjęcie do artykułu, zgadnijcie które?


freaky

2018-11-14, 10:30
Aż mi się k***a ciśnie, żeby coś napisać, ale już toczą się przeciwko mnie dwa postępowania, bo jakiś ch*j donosi na mnie do zglosnienawisc.otwarta.org

Cz...........as

2018-11-14, 10:35
nowynick napisał/a:

~Agnieszka Kulig, Gazeta Wyborcza



Agnieszka Kublik*

http://wyborcza.pl/7,75398,24164148,jest-mi-wstyd-polityka-telewizyjna.html

I jeszcze sobie każą płacić za czytanie tych bredni... Byli tam chuligani i byli tam "nacjonaliści", ilu ich było?? 1% ? 0,1%? I co z tego? Jak by zrobić sondę wśród obecnych tam ludzi okazało by się że więcej niż nacjonalistów i chuliganów było tam homoseksualistów. Ciekawe czy pani Agnieszce dalej by było wstyd.

roman3211

2018-11-14, 10:37
"W przyszłości to faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami" - cytat Churchilla


jasypan

2018-11-14, 10:41
Sorosowy szmatławiec propagandowy, czyli wszystko w normie, według j***nego lewactwa.

~Velture

2018-11-14, 10:42
Taki oto komentarz i kontr odpowiedź jakiegoś zjeba na nasz marsz.


nowynick

2018-11-14, 10:46
AyCaramba napisał/a:



Agnieszka Kublik*




tak mi ciśnienie skoczyło jak przeczytałem te wypociny, że nie doczytałem dobrze nazwiska, dzięki.
AyCaramba napisał/a:



I co z tego? Jak by zrobić sondę wśród obecnych tam ludzi okazało by się że więcej niż nacjonalistów i chuliganów było tam homoseksualistów.



Pedałów można było łatwo rozpoznać, zamiast z biało-czerwonymi flagami przyszli z zielonymi

pablohasan napisał/a:

Nie rozumiem. Negujecie fakt że byli tam faszyści z Forza Nuova?



Nie neguje, byłem na tym marszu k***a, więcej dzieci w wózkach niż ONRowców było. To, że np. byli tam politycy PiSu to nie oznacza, że ktokolwiek chciał obok nich iść, panimajesz aluzję? ;)

pablohasan

2018-11-14, 10:58
Nie rozumiem. Negujecie fakt że byli tam faszyści z Forza Nuova? Czy to że ta organizacja jest neofaszystowska?
Dla mnie ich obecność to obraza dla powagi tej rocznicy. Wielbiciele Mussoliniego maszerują z uśmiechem na mordach w tym samym pochodzie co dzieci i wnuki ofiar wojennych. Brawo k***a! Co do reszty to uważam że idzie to w dobrą stronę...

janlew

2018-11-14, 11:01
Wyborcza to żydowska gazeta dla gojów z Polski. Właścicielem jest dzięki Kiszczakowi i sprzedaniu Polski w '89 Michnik aka Szechter, z bolszewicko-stalinowskiej żydowskiej rodziny, a od nie dawna również G.Soros. To zwykły parszywy szmatławiec, więc wiadomo że będzie antypolski. Ja się tylko zastanawiam czemu się toleruje takie coś w Polsce.
* tvn też w ręku amerykanskiego żyda rodem z Warszawy,
* newsweek szkopski ponazistowski szmatławiec obecnie w rękach światowego judeo-socu
* polsat należy do tajnego współpracownika komuchów TW Zeg.
I to są "wole media" w Polsce. Wolne od Polaków.
...nie pamiętacie jak jeszcze 5 lat temu TVP, TVN i Polsat miały identyczne wiadomości. TVP jest obecnie żenujące, ale przynajmniej gdzieś poza internetem istnieje inny przekaz. Który nie idzie w parze z lewackim (żydowsko-bolszewickim)
X