18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

pnaj

2019-03-26, 15:19
Ten pomnik kojarzy mi się z samobójcami lądującymi we mgle.
Brakuje tych stopni to jeszcze nie jeden by skorzystał.

saves

2019-03-26, 15:32
TVN Fuckty

Ni...........ny

2019-03-26, 15:45
kickyourheadoff napisał/a:

jest dylemat, bo trzeba piętnować kurewstwo i machlojki informacyjne wiodących stacji
z drugie strony, żeby to wyłapać trzeba obejrzeć



A gdzie tu masz "machlojki informacyjne" skoro psiarscy opublikowali nagranie dopiero po materiale w TV ?

nowynick napisał/a:

Policjanci pilnujący pomnika smoleńskiego ....



A ci to może by się zajęli łapaniem przestępców zamiast cieciować przy pomniku i ganiać gówniarzy na hulajnogach

mygyry

2019-03-26, 15:46
Jak widać tropienie opłaconych neonazistów im lepiej wychodzi.

poligon6

2019-03-26, 15:48
Niezwyciężony napisał/a:

A gdzie tu masz "machlojki informacyjne" skoro psiarscy opublikowali nagranie dopiero po materiale w TV ?



Materiał opublikowała policja, a najpierw był Hurr durr polskojezycznych m,ediów, prawie ze zwykłych grzbietów zrobili bojowników o wolność.

Zaraz zbierze się KOD-omicka masa wraz z UB-ywatelami SB ubiora koszulki OTUA i beda mówić ze tak ludzi za komuny przesladowali.

Ni...........ny

2019-03-26, 15:52
poligon6 napisał/a:

Materiał opublikowała policja, a najpierw był Hurr durr polskojezycznych m,ediów, prawie ze zwykłych grzbietów zrobili bojowników o wolność.



Bo to jest zwyczajnie żałosne, monitoringi radiowozy i pościgi za latkami na hulajnogach tak jak by w kraju już nie było przestępczości za której zwalczanie im płacimy, to jest robota dla straży miejskiej a nie dla uzbrojonych policjantów.

mygyry

2019-03-26, 15:53
Niezwyciężony napisał/a:

A gdzie tu masz "machlojki informacyjne" skoro psiarscy opublikowali nagranie dopiero po materiale w TV ?



Może k***a stąd, że rzetelny dziennikarz z porządnej stacji powinien najpierw zapoznać się z wersją policji, spytać o monitoring i zaczekać na oficjalne stanowisko a nie publikować stronniczej informacji ze sformułowaną tezą jak to widz ma odebrać i zrozumieć.

poligon6

2019-03-26, 15:56
Niezwyciężony napisał/a:

Bo to jest zwyczajnie żałosne, monitoringi radiowozy i pościgi za latkami na hulaljnogach tak jak by w kraju już nie było przestępczości za której zwalczanie im płacimy, to jst robota dla straży miejskiej a nie dla uzbrojonych policjantów



A kto ci powiedział dla kogo to jest robota? Policjanci tez wlepiaja kary za złe parkowanie, picie pod chmurką, czy przeklinanie, a takie grzbiety to dla nich punkt w statystykach. Teren był monitorowany wiec nie musieli sie wysilać.

Po drugie mowa jest o tym że polskojezyczne media chciały zrobic z nich męczenników za wolność, bo "za komuny też tak przesladowali".

Ni...........ny

2019-03-26, 15:59
mygyry napisał/a:

Może k***a stąd, że rzetelny dziennikarz z porządnej stacji powinien najpierw zapoznać się z wersją policji, spytać o monitoring i zaczekać na oficjalne stanowisko a nie publikować stronniczej informacji ze sformułowaną tezą jak to widz ma odebrać i zrozumieć.



Ta, ch*ja by zobaczył nie monitoring ;-) Nagranie zostało opublikowane bo psiarskim akurat pasowało, gdyby im nie pasowało to by zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach

poligon6 napisał/a:

A kto ci powiedział dla kogo to jest robota?



Zdrowy rozsądek ;-) Przypominam że mówimy o j***nym pomniku przy którym warują, zamiast patrolować miasto dwa kundle. A nie za to im płacimy

poligon6

2019-03-26, 16:02
Niezwyciężony napisał/a:

Ta, ch*ja by zobaczył nie monitoring Nagranie zostało opublikowane bo psiarskim akurat pasowało, gdyby im nie pasowało to by zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach



Ach te spiski, jak nie żydzi to PiS zabrałoby nagranie z monitoringu, Skandal!

kolosasz

2019-03-26, 16:05
Dziennikarze GW, TVN, onet odnotowali fakt zatrzymania, bo zdarzenie to nasuwa pytania: Dlaczego pomnik ten jest chroniony a inne nie są?
Czym wyróżnia się ten pomnik spośród innych, że przysługują mu "policjanci pilnujący pomnika smoleńskiego"?

Postawienie tych pytań redakcje GW, TVN, onet pozostawiły czytelnikowi, bo pytania te nie pojawiają się w tekście.

W opisie zdarzenia natomiast jest to co widać na filmie opublikowanym przez policję: uderzanie oponami w pomnik

Nie widzę tu podstaw do zawołania "TVN kłamie!"

mygyry

2019-03-26, 16:09
Niezwyciężony napisał/a:

Ta, ch*ja by zobaczył nie monitoring Nagranie zostało opublikowane bo psiarskim akurat pasowało, gdyby im nie pasowało to by zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach



No i spoko, wtedy bym przyznał racje TVN'owi, który by w kolejnym wydaniu pokazał, że teren jest monitorowany a policja kłamie, że nie ma nagrania, albo celowo go usunęła.
Ty lubisz jak cię tak robią w ch*ja i jeszcze wymyślasz spiski, żeby pasowało do światopoglądu jaki ci wtłukli?

Ni...........ny

2019-03-26, 16:09
poligon6 napisał/a:

Ach te spiski, jak nie żydzi to PiS zabrałoby nagranie z monitoringu, Skandal!



To nie jest spisek tylko wynik logicznego myślenia ;-)
Nie raz tak się działo ostatnio jakaś laska oskarżyła psiarskich którzy mieli kamery na mundurach i co ? i ch*j przypadkiem rozładowały się baterie w obu kamerach, no co za pech ;-)

mygyry napisał/a:

No i spoko, wtedy bym przyznał racje TVN'owi, który by w kolejnym wydaniu pokazał, że teren jest monitorowany a policja kłamie, że nie ma nagrania, albo celowo go usunęła.
Ty lubisz jak cię tak robią w ch*ja i jeszcze wymyślasz spiski, żeby pasowało do światopoglądu jaki ci wtłukli?



Po pierwsze, trwałoby to tyle że nikogo by to już nie obchodziło .
Po drugie wieź się odpie**ol ode mnie, ja nie mam telewizora ;-)
Więc wmawiając mi że mnie zmanipulowali mierzysz mnie swoją miarą.

nowynick napisał/a:


Tyle "fakty" a tu co po wczorajszej gównoburzy w mediach typu onet, wp, gazeta.pl etc. opublikowała policja:



No właśnie nie tyle, wkleiłeś połowę tekstu i sugerujesz że to TVN kłamie a to jednak ty próbujesz tu w ch*ja robić ;-)
Cytat:


Interwencję potwierdził Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. - Te osoby uderzały oponami o ten pomnik smoleński, zareagowaliśmy. Na szczęście tutaj nie doszło do uszkodzenia mienia. Na tym sytuacja nasza się zakończyła. Wylegitymowane osoby pouczono - powiedział. - My pamiętamy czasy totalitaryzmu komunistycznego, więc nas to jakoś nie dziwi. Pojawiają się wspomnienia z dzieciństwa – skomentowała to pani Kajetana, którą reporter spotkał w pobliżu pomnika.



W tekście z twojego linku jest stanowisko policji opisujące to co jest na nagraniu

mygyry

2019-03-26, 16:40
Niezwyciężony napisał/a:

Po pierwsze, trwałoby to tyle że nikogo by to już nie obchodziło .
Po drugie wieź się odpie**ol ode mnie, ja nie mam telewizora
Więc wmawiając mi że mnie zmanipulowali mierzysz mnie swoją miarą.



Podsumowując ciebie:
Najpierw wina policji, bo opublikowali materiał po informacji TVN
Później wina pomnika, bo tam stoi
Znowu wina policji, bo pilnuje pomnika
Na koniec wina odbiorców, którzy by się w innym razie tym nie zainteresowali.

Fajnie wszystko i wszyscy winni, ale nie zj***ne dziennikarzyny, którzy wyssali sensację z dupy, byleby można było wrzucić narrację o prześladowczym pisie i świętym pomniku, jeszcze te twoje gimnazjalne epitety "psiarnia" "kundle""psiarstwo" co cię k***a r*chali na pieska, że ci się tak udzieliło?
X