18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

pazuzu

2017-07-03, 14:56
To kręcili sceny do titanica 2 :) ciapaty płynął do swojej ukochanej ...kozy :)

MgrMajster

2017-07-03, 14:59
HAL9000/2 napisał/a:

nie ma ch*ja.. zachodni europejczycy nie są aż tak głupi...

Patrząc na liczbę brudu w Europie jednak są.
P.S. Słowian nie wliczać do europejczyków, jesteśmy od nich lepsi i posiadamy silną tożsamość narodową.

Volfodzio

2017-07-03, 15:11
Jestem ciekawy jak będzie to wyglądało po zmontowaniu... zwłaszcza ten efekt ochlapywania wodą... co to k***a ma być!?

Halman

2017-07-03, 15:17
Volfodzio napisał/a:

Jestem ciekawy jak będzie to wyglądało po zmontowaniu... zwłaszcza ten efekt ochlapywania wodą... co to k***a ma być!?


głupi chyba nie jesteś, to jest sztorm

saves

2017-07-03, 15:23
No i Gazeta Wyborcza ma njusa na pierwszą stronę.

nowynick

2017-07-03, 15:43
no mam nadzieje, że aktor dostanie zapalenia płuc z powikłaniami... :evil:

RedIsGood

2017-07-03, 18:08
Dobra. Ok. Czegoś tu nie rozumiem - jak się kręci fałszywą informację to chyba nie powinno się nagrywać tego fałszerstwa... :-/ bo nie wiem nie znam się...

Loaloa

2017-07-03, 18:26
Cytat:

P.S. Słowian nie wliczać do europejczyków, jesteśmy od nich lepsi i posiadamy silną tożsamość narodową.



No fakt, mentalnie nie jesteście Europejczykami, bardziej pasujecie do azjatyckiej stepowej dziczy. Choć oni też ewoluują (w przeciwieństwie do was), mogliby się poczuć urażeni takim porównaniem.

Nutzz

2017-07-03, 18:40
Ależ to bardzo proste. Prawaczki zorganizowały akcję i nakręciły z niej materiał który potem "przypadkiem wyciekł" do internetu, żeby zdyskredytować lewicę, uchodźców, imigrantów oraz porządnych ludzi.

MgrMajster

2017-07-03, 19:39
Loaloa napisał/a:

No fakt, mentalnie nie jesteście Europejczykami, bardziej pasujecie do azjatyckiej stepowej dziczy. Choć oni też ewoluują (w przeciwieństwie do was), mogliby się poczuć urażeni takim porównaniem.


Możesz iść się zabić. Skocz z poziomu własnego ego na poziom własnej wartości ( czyli z dosyć wysoka na wysokość depresji równej kilka km p.p.m.)
P.S. Jak Ty przekonujesz w ogóle matkę, by Ci podpięła neta? Bo na pewno nie inteligencją, ani wynikami w nauce gimbusie.

Suchmistrz

2017-07-03, 19:53
Nutzz napisał/a:

Ależ to bardzo proste. Prawaczki zorganizowały akcję i nakręciły z niej materiał który potem "przypadkiem wyciekł" do internetu, żeby zdyskredytować lewicę, uchodźców, imigrantów oraz porządnych ludzi.



Dobrze że lewicy, uchodźców i imigrantów nie zaliczyłeś do porządnych ludzi. Chociaż tyle.

:idzwch*j:

Halman

2017-08-05, 21:36


krótko, treściwie, dobitnie...

flejtuch

2017-08-05, 21:45
mówić mu wypie**alaj bo Ci pie**olnę to nie, wraz się pcha...

du...........ck

2017-08-05, 21:59
w górę krzesła, j***ć TVN...

Kickbokser

2017-08-05, 22:14
Zaraz przyleci abraxus z TVPisem :amused: W sumie wszystkie 3 stacje są tak samo "obiektywne" z tą różnicą, że tamte dwie manipulują informacjami, a Tusk Network Vision podaje dosyć często fałszywe.
X