18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

rinleezwins

2012-03-20, 16:29
Nie rozumiem czemu na celownik jest brany tylko tvn i gw skoro wszystkie media dzialaja tak samo.

Mike Kenzo

2012-03-20, 16:35
dlatego k***a nie oglądam telewizji... najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy parzą mordę jacy to oni są mądrzy na temat polityki i tego co się dzieje w kraju, opierając się tylko na tym, iż oglądają m.in TVN, oraz inne mózgojeby.

Gebels

2012-03-20, 16:45
i tak nigdy na niego glosu nie oddam... powinni mlodych, silnych i ambitnych dopuscic do wladzy...

Tumislav

2012-03-20, 16:52
Jeśli ktoś wierzy, że nie ma czegoś jak manipulacja w mediach to jest kretynem. Osobiście się nie spotkałem żeby lewica była jakoś atakowana manipulacjami mimo, że jest ku temu wiele okazji. Już nawet nie jestem tym faktem "wk***iony" ale po prostu jest mi przykro.

Cossmos

2012-03-20, 16:59
@Gebelsiku mój ty słodki. Młodzi, silni i ambitni nie pakują się w zawszoną politykę, bo to nigdy, NIGDY nie będzie dobry zawód/sposób na życie/zarobek. Na jednego takiego MŁODEGO przypada 10 ćwoków, którzy dorwali się do koryta, żeby spić z niego złota piankę razem z całą resztą i gdzieś mają kraj, ludzi.
Polityka to szambo. Basta. Wystarczy popatrzeć na to co dzieje się w naszym, bądź ogólnie europejskich rządach.
A manipulacja jak manipulacja, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się, że telewizja i gazety przejęte przez partie rządzące będą promować polityczną konkurencje. Nie zmienia to faktu, że jest to film potwierdzający regułę i dobrze, że powstał.

Dildo

2012-03-20, 17:02
j***ć TVN i PO

Jad Kiełbasiany

2012-03-20, 17:02
McMenel napisał/a:

TVN i GW to to samo gówno co TV trwam i Gazeta Polska. Więc k***a przestańcie pie**olić że Kaczor i jego media są jakieś święte. Też kłamią i manipulują faktami na własną korzyść.



Z łaski swej pokaż jakiś przykład tego typu socjotechniki i manipulacji, której dokonuje TV Trwam czy Gazeta Polska. TVN przechodzi wszelkie granice moralności i smaku, montując tak materiał, robiąc ze swojego widza najprościej mówiąc idiotę. Rydzykowska telewizja jest za PiS'em, co widać gołym okiem, ale nie dopuszcza się do takich zabiegów jak WSI24. Nie pie**ol więc waść. ;)

DeSpeRaDo_CS

2012-03-20, 17:04
Demokracja jest systemem który może się sprawdzić w sytuacji gdy wyborcami są ludzie w pełni świadomi za czym głosują, jednak jej marna dzisiejsza kopia w której wybieramy sobie Pana co 4,5 lat nie ma racji bytu. Społeczeństwo jest tak skutecznie ogłupiane, że Ci którzy powiedzą prawdę są skutecznie marginalizowani i uciszani... Najgorsze jest to, że obalić go można tylko wtedy gdy zajdzie jakaś wielka katastrofa i to na skale światową, bo tak to zaraz "strażnicy wolności" przyjadą z "misją pokojową"...

kamikazepl

2012-03-20, 17:09
hahah to jeszcze nie znaleźli tej Magdy? hahaha :lol:

Lechu1234

2012-03-20, 17:09
przecież wiadomo, że chodziło mu o to że szkoda ze bylo sb i niestety bylo sb ale bylo skuteczne niestety byli skuteczni w tym co robili ale bylo o to mo chodzi i bylo dobrze zinterpretowane.

raistpol

2012-03-20, 17:12
pijany jestem nie wiem o co kaman

ccrossfire

2012-03-20, 17:20
Co z tego ze trwam popiera PiS? Trwam jest skierowany do okreslonej grupy ludzi, ktorzy i bez trwam glosowali by za PiS lub UPR/KNP. Prawdziwe zagrozenie reprezentuje GW i TVN oraz ich przyjaciele. To oni tworza opinie ludzi bezpogladowych. Kazda osoba majaca zerowe pojecie o polityce zasiegnie opini z tych wlasnie najpopularniejszych i "najnowoczesniejszych" mediow. Nie skonfrontuja faktow, nie sprawdza wiarygodnosci, poniewaz wielkosc tych koncernow pokazuje "jakosc marki". Dopiero bardziej dociekliwi zauwaza ze sa robieni w ch*ja na kazdym kroku, a celem istnienia "lewicowych" mediow jest szerzenie chaosu w naszym (i nie tylko) kraju. Wszystko to jest pieknie ukryte pod przykrywka nowoczesnosci, postepu i troski o dobro obywateli, no coz, ostatnie 20 lat narod kierowal sie ich wskazowkami, jak na tym wyszedl? Ocencie sami, i spojrzcie w strone Czech, oni postawili na odkomuszeniu i skupili sie wokol patriotow. Teraz caly pas przygraniczny jezdzi tam pracowac. Skoda dobrze prosperuje.

Cirion

2012-03-20, 17:35
Miałem sie nie wypowiadać, bo wydawało mi się że dla każdego myślącego człowieka nie ma czegoś takiego jak obiektywne media i jasne jest że mniej lub bardziej zagina sie rzeczywistość do lansowanego przez siebie światopoglądu, ale widzę ze gromy niesłusznie padają tylko na TVN24 i GW. Przykład manipulacji mamy np tutaj:
Cytat:

Wszystko to jest pieknie ukryte pod przykrywka nowoczesnosci, postepu i troski o dobro obywateli, no coz, ostatnie 20 lat narod kierowal sie ich wskazowkami, jak na tym wyszedl? Ocencie sami, i spojrzcie w strone Czech, oni postawili na odkomuszeniu i skupili sie wokol patriotow. Teraz caly pas przygraniczny jezdzi tam pracowac. Skoda dobrze prosperuje.



Otóż Czechy od Polski są bogatsze teraz (w sensie dochodu na mieszkańca), były bogatsze 10 lat temu, było bogatsze (jako Czechosłowacja) w czasach realnego socjalizmu i zaraz na początku "transformacji ustrojowej", były bogatsze w okresie dwudziestolecia międzywojennego ,ziemie czeskie były bogatsze od polskich w okresie gdy nie istniała państwowość Czeska i Polska a i jeszcze wcześniej :lol: No ale prościej zrzucić na UFO niż wyciągać wydawało by sie logiczne wnioski...

blacksider

2012-03-20, 17:41
ccrossfire napisał/a:

Trwam jest skierowany do okreslonej grupy ludzi, ktorzy i bez trwam glosowali by za PiS lub UPR/KNP.



No proszę Cię, na serio uważasz, że ktokolwiek oglądający TV Trwam lub słuchający Radia Maryja głosuje na UPR lub KNP?
Przecież dla Rydzyka Janusz Korwin-Mikke jest co najmniej diabłem wcielonym.

pa...........66

2012-03-20, 17:43
k***a prawda jest taka ze tvn i wyborcza to slogany pisowcow i lewakow czy kogokolwiek komu zbrzydly rzady tuska --dla odmiany polecam niezalezna pl uwazam rze i tv trwam -- tam sie dopiero dzieja przekrety i pieprzenie bez ladu i skladu

Bardziej sie postarajcie przeciwnicy tuska bo ja na ten rzad zeby znalezc argument przeciw niemu nie musze brac oklepanego schematu o tvn i wyborczej.


Tvn i wyborcza klamie owszem ale to argument dla bezmyslnych mas bo nie klamie we wszystkim i nikt nie zmusza do ogladania
X