18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba było wysiąść...

Halman • 2020-09-02, 06:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy... :kawa:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:


kuczaj

2020-09-02, 17:18
Alius napisał/a:

Poj***ni jesteście? Gdzie jest niby zakaz przewożenia hulajnogi w komunikacji miejskiej? Hulajnoga w świetle prawa jest niczym innym jak zabawką więc można ją przewozić tak samo jak np. klocki lego.



Skąd ta pewność że nie ma zakazu? O tym decyduje przewoźnik .

stach_mysliwy

2020-09-02, 17:27
"Nie płaczcie spokojnie nic się nie stanie" tatusia wj***łem w gówno przez jakąś zj***ną hulajnogę ale nic się nie stanie :ok:

Nyrewesa

2020-09-02, 17:49
MadDave napisał/a:

Jesteś z tych JP, hwdp którzy mają żal do policji za to że nie możecie sobie bezkarnie rozpie**alać przystanków i jarać zioła na klatce? Czy inny powód z kategorii "policja się na mnie uwzięła'' Oczywiście za nic a w pierdlu to same dobre chłopaki ale zagubieni



Nie nie jestem z tych. Co najmniej 25 lat temu wyrosłem z wieku przyglupiego. Niestety przez przypadek miałem nieprzyjemnosc mieć doczynienia z tymi zwierzętami w mundurze. Te k***y są bezkarne. Obyś kiedyś nie znalazł się w nie odpowiednim czasie w nie odpowiednim miejscu., byś nie musiał mieć doczynienia z tymi przyglupami.

Cudak

2020-09-02, 17:50
krisman1981 napisał/a:

I dobrze katolicka patologia zaczyna się uczyć dopiero jak dostanie palą po łbie j***ć pl i bialorus



Jeśli nie potrafisz j***ny antifiarzu zdania poprawie skonstruować, to cofnij się do pierwszej klasy podstawówki zanim jeszcze byłeś chłopcem, dziewczynką i jednorożcem.

Nyrewesa

2020-09-02, 17:52
TRQPL napisał/a:

Rozumiem że masz szacunek ludzi ulicy i jak ci zajebią matke, żone czy kogoś bliskiego to zadzwonisz po Power Rangers



Odejdź od komputera i rozejrzyj się po otoczeniu wokół Ciebie. Zacznij żyć samodzielnie a nie dajesz się karmić medialna papka. Myślisz że stachowiak to odosobniony przypadek?

FatPigCantDie

2020-09-02, 18:17
No nie no nie rozumiem faceta sam z dziećmi i zamiast:
A- dać przykład jak się zachowuje cywilizowany człowiek
B- zadbać o spokój i bezpieczeństwo własnego potomstwa
Chłop wybiera
C- rozpoczyna konflikt w którym nie ma szans

esa

2020-09-02, 18:35
nie wdaję się w dyskusję z psami bo każda rozmowa z nimi jest upokożeniem

adi_k0

2020-09-02, 19:21
NafazowanyKoleś napisał/a:

Co mieli by zrobić według ciebie wobec takiej patoli?


Użyć mózgu, zabrać mu tą hulajnogę i wyj***ć za drzwi, sami by grzecznie wyszli. Ale używanie mózgu nie jest modne w polskiej policji.

edmund

2020-09-02, 19:38
typ się zapytał , czy może coś powiedzieć, ale zomowiec nie słuchał,
tylko pokazał kto tu rządzi,
ktoś nie kuma i jeszcze przy dzieciach,
k***a jego mać, gdzie empatia i wrażliwość, a nie ego policmana

mam szacunek dla policji, ale do czasu
jak w tym przypadku,

poj***ło was że nie macie wasnej godności,
to nie k***a ameryka i nasze służby nie muszą srać sie że każdy może mieć gnata,
ten typ miał tylko dzieci

kuczaj

2020-09-02, 19:45
edmund napisał/a:

typ się zapytał , czy może coś powiedzieć, ale zomowiec nie słuchał,
tylko pokazał kto tu rządzi



No racja, przecież wcześniej nic nie było, a filmik magicznie zaczyna się dopiero od tego momentu

:lol:

edmund

2020-09-02, 20:22
JedkerTC napisał/a:

Poszło o hulajnogę. Kierowca chciał go wyprosić z autobusu, skoro została wezwana policja to tatuś zapewne się stawiał. Policjanci wydawali mu polecenia to ojczulek zaczął stawiać bierny opór. W związku z tym uprzedzili, że jeśli się nie podporządkuje wydawanym poleceniom, to użyją ŚPB. Nawet jak już użyli to facet dalej opierał się wyprowadzeniu z autobusu. Tatuś jest sam sobie winny zaistniałej sytuacji oraz winny tego, co doświadczyły w związku z tym jego dzieciaki. Graj w głupie gry, wygrywaj głupie nagrody.
Tak btw, akcja miała miejsce w Jeleniej Górze, facet był pod wpływem, a po zatrzymaniu okazało się, że czerwony-poszukiwany, trafił też na wytrzeźwiałkę.



TVN chętnie podejmie temat

kuczaj napisał/a:

No racja, przecież wcześniej nic nie było, a filmik magicznie zaczyna się dopiero od tego momentu



tego typu filmy zawsze zaczynają się, nie w tym momencie, bo nie po myśli kobiet, lub funkcjonariuszy,
reakcja dzieci też jest udawana przecież

DFGG

2020-09-02, 20:30
Piwko dla policjantów :D

grozny12321

2020-09-02, 20:45
Oczywiście nagrywane przez uciśnionych , nie od początku interwencji (wyrwane z kontekstu). Celowe użycie dzieci w czasie interwencji. Klasyczni patusoadwokaci i specjaliści od interwencji.

ellsworth

2020-09-02, 21:37
AyCaramba napisał/a:

Cudowne dźwięki. Popatrzcie dzieci, jak nie będziecie wykonywać uzasadnionych poleceń pana policjanta to dostaniecie pałą w łeb i wylądujecie pyskiem w kałuży.
Nie wiem jak wyglądają przepisy u tego przewoźnika, ale kiedyś jadąc z rowerem, jak było za dużo osób w autobusie i rower zagrażał innym to kierowca mógł kazać wypie**alać. I się wypie**alało
Tu cwaniaczek się stawiał pomimo próśb i gróźb. teraz będzie zbiórka na fejsiku na Mariana co mu hulajnogę na grzbiecie policja połamała



Policjant nie jest od egzekwowania PRYWATNEGO regulaminu PRYWATNEGO przewoźnika. Choćby i stało w nim jak byk że nie może przewozić hulajnogi (co i tak jest jeszcze wątpliwe prawnie, bo regulamin nie może naruszać porządku prawnego - ktoś pisał że niebezpieczne, ale tak samo niebezpieczne jest przewożenie wózka dziecięcego czy nawet dla inwalidów, a jednak to hulajnogi nie można - a więc regulamin gwałci równość obywateli wobec prawa) to policjant nie jest prywatnym ochroniarzem, żeby się tym zajmować! Złamanie regulaminu firmy przewozowej nie stanowi naruszenia prawa i nie ma on podstawy do interwencji i wypraszania osoby z pojazdu.