18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba było wysiąść...

Halman • 2020-09-02, 06:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy... :kawa:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:


syngaja

2020-09-02, 08:34
Szkoda że się kajdankami tate nie przykuł do barierki. Wtedy to byłby dopiero hit.

gros

2020-09-02, 08:36
w sumie juz wiem czemu nie jezdze komunikacją miejską od 12 lat xD
o co kaman z tą hulajką? jest zakaz ze wzgledu na wybuchowe baterie czy jak? Bo janusze o wiele bardziej niebezpieczne rzeczy w plecakach i torbach z tesco mają w takim transporcie...

chyba że chodzi o to jak w stolycy autobus z wiaduktu sie wyj***ł i boją sie teraz takich numerów hehehe

Eknen

2020-09-02, 08:39
Poj***ne miasto, poj***ny kierowca . W moim mieście w przypadkach uzasadnionej konieczności dozwolone jest przewożenie rowerów a teraz i hulajnóg.
Właściciel ma prawo do przewozu jeśli środek transportu nie jest zatłoczony , jeśli pojawią się wózki z dziećmi zobowiązany jest im ustąpić miejsca.
Zarząd miasta i MPK bierze pod uwagę, że nawet pedalarzom może zdarzyć się awaria, brzydka pogoda, zasłabnięcie. Nikt nie będzie zmuszać pedalarza , żeby zapie**alał z buta 20 km przez miasto. Co do bohatera filmu: tylko zjeb genetyczny z premedytacją naraża swoje dzieci na taki stres.

edmund

2020-09-02, 08:41
deszcz pada, ciemno jest, małe dzieci, pies kozaczył
k***a litości, ktoś powinien beknąć za nadgorliwość

Slawek.153

2020-09-02, 08:48
Dlatego autobusami nie jeżdżę, hulajnogę do bagażnika samochodu i można z dziećmi jeździć, gdzie chce, ile chce i mam w dupie wszystkich szoferów znudzonych życiem. Dodam że już ludzie na wsi są bardziej ogarnięci i autobusami już prawie nikt tam nie jeździ.

gruchawek

2020-09-02, 09:05
Chocby policja nie miala racji, a bylbym ze swoimi dziecmi, to wykonalbym kazde ich polecenie aby uniknac stresu dla dzieci. Moja godnosc w takim wypadku jest drugorzedna.

ZieleTDH

2020-09-02, 09:08
Pozmieniało się w Polskiej Policji:) jeszcze dwa lata i bez wahania będą wyciągać gnata :D

warszawiak123

2020-09-02, 09:11
Obywatel Mogę zadać pytanie? Robocop Nie! Hulajnoga dziecka przeszkadza ale jak menel wsiada z wózkiem pełnym złomu to już udają że nie widzą problemu. :-/

Krak

2020-09-02, 09:12
Retsam napisał/a:

haahhahahhaahaha sebixy JP


Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa.



Nie busa tylko autobusu, busami to jeżdżą wieśniaki do miasta.
Bilet uprawnia do przewożenia środkami komunikacji miejskiej rowerów, wózków, hulajnóg i gwarantuje to regulamin ale to musi byc miasto.

Slawek.153

2020-09-02, 09:18
Dodam jeszcze, że nie podoba mi się jedno, kierując to do osób chwalących policjantów w niebo glosa, żeby was tak potraktowano jak bandytę, zwyrola, przestępcę, psychopatę z nożem, lub innym przedmiotem w ręku, zakuwając w kajdanki w kałuży z błotem, tylko dlatego że masz inne zdanie. Nie wiem co było wcześniej, może tatuś pojechał z dziećmi hulajnoge kupić dzieciom, kierowca mówi won, do domu 15 km. Z buta, za bilety zapłaciłeś, kasy nie masz,. A Policja zamiast wyprowadzić, to targa jak najgorszego śmiecia i przestępcę, bo mają nadmuchane ego i kebab od Mohebe stygnie. Wstyd żyć w tym kraju, pięknie się tutaj traktuje obywateli, po prostu pięknie.

RadosnyRabarbar

2020-09-02, 09:40
Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa ma troche racji, w razie jakiegoś wypadku, bocznego uderzenia to jak taka hulajnoga poleci i komuś przypie**oli to może być trup na miejscu. policjanci też ostrzegli tatusia, że albo wykonuje polecenia albo używają przymusu i oczywiście musiał się stawiać (znając życie sebastianus patologus maximus pobieranus pięćset plusus).



Wstawaj, zerałeś się. Hulajnoga tak samo jak walizka jest bagażem i jeśli tylko komuś nie blokuje przejścia ( sądząc po kulturalnym tacie nie blokuje) to może sobie ją wozić. j***ne policyjne k***y do zwolnienia- koleś spokojnie rozmawiał, a oni go zawijają jak jakiegoś zabójce. Łysemu pewnie w szkole kradli kanapki, ojciec wchodzi do wanny, a matka się puszczała- idealny pies.

NafazowanyKoleś

2020-09-02, 09:41
Slawek.153 napisał/a:

Dodam jeszcze, że nie podoba mi się jedno, kierując to do osób chwalących policjantów w niebo glosa, żeby was tak potraktowano jak bandytę, zwyrola, przestępcę, psychopatę z nożem, lub innym przedmiotem w ręku, zakuwając w kajdanki w kałuży z błotem, tylko dlatego że masz inne zdanie. Nie wiem co było wcześniej, może tatuś pojechał z dziećmi hulajnoge kupić dzieciom, kierowca mówi won, do domu 15 km. Z buta, za bilety zapłaciłeś, kasy nie masz,. A Policja zamiast wyprowadzić, to targa jak najgorszego śmiecia i przestępcę, bo mają nadmuchane ego i kebab od Mohebe stygnie. Wstyd żyć w tym kraju, pięknie się tutaj traktuje obywateli, po prostu pięknie.




Jak się będziesz zachowywał jak zjeb i cwaniakował to cię dopie**olą. Co mieli by zrobić według ciebie wobec takiej patoli? Jak w ogóle mieliby "wyprowadzić" typa który stawia opór i nie chce się dać wyprowadzić? Przecież bardzo legitnie go potraktowali, tak nie za brutalnie jak na stawianie oporu. Wytargali go za p*zdę i na glebę, nawet po mordzie nie dostał (jeszcze). Po to istnieją jakieś przepisy żeby się do nich stosować, nie stosujesz się to gleba śmieciu. Nie odpowiadają ci przepisy to wypie**alasz i zmieniasz kraj. Ale pocieszę cię, wszędzie potraktowaliby cię podobnie więc na terenie Europy nie masz gdzie wypie**olić, w USA pewnie byś dostał taserem i oszczał spodnie. W Rosji pewnie byłbyś w drodze do łagru. Może jakiś kraj Afrykański? Tam wolni ludzie są, nie ma żadnych przepisów.

"Ja chcę jechać z tatą do domu i mnie to nie interesuje" typowe roszczeniowe polskie społeczeństwo końskich sp***olin. Nawet młodociane karyny mówią już czego chcą i co ich nie interesuje. No k***a :roll:

RadosnyRabarbar napisał/a:

Wstawaj, zerałeś się. Hulajnoga tak samo jak walizka jest bagażem i jeśli tylko komuś nie blokuje przejścia ( sądząc po kulturalnym tacie nie blokuje) to może sobie ją wozić. j***ne policyjne k***y do zwolnienia- koleś spokojnie rozmawiał, a oni go zawijają jak jakiegoś zabójce. Łysemu pewnie w szkole kradli kanapki, ojciec wchodzi do wanny, a matka się puszczała- idealny pies.



No kolejny k***a obrońca plebsu. Nie wiesz jaka była dyskusja wcześniej a już rzucasz wyrokami kogo zwolnić.

Poza tym dostali zgłoszenie to na nie reagują. Czego się spodziewasz? że wyjdą i w notatce z interwencji wpiszą "gość nie chciał wyjść to go zostawiliśmy, ch*j tam" ? :idzwch*j:

Kierowca ma przepisy, stwierdził że go wypie**ala > Policja podejmuje interwencję > koleś stawia opór więc wypie**ala z wagonu. Gdyby wyszedł nie poniósłby żadnych konsekwencji. Co jest w tym schemacie dla ciebie za trudne?

35i

2020-09-02, 09:44
Krak napisał/a:

Nie busa tylko autobusu, busami to jeżdżą wieśniaki do miasta.
Bilet uprawnia do przewożenia środkami komunikacji miejskiej rowerów, wózków, hulajnóg i gwarantuje to regulamin ale to musi byc miasto.



Zgadza się, ale na pewnych warunkach. Cytujesz regulamin, ale nie do końca. Tak samo jak sprzedawca ma obowiązek wydać reszty co do grosza, ale o tym, że może zażądać równo równo odliczonej kwoty, jakoś się nie mówi.

Slawek.153

2020-09-02, 09:52
A już wiesz że to od razu patologia, bo ojciec ma dzieci i to na pewno 500+ itp. I już wiesz co było wcześniej. Czyli według ciebie, policja ma się zachowywać jak psiarnia za komuny, lub gestapo. Ja rozumiem wyprowadzić osobę upartą, co zresztą napisałem, ale żeby tak jak na filmiku...?

Pietruchm

2020-09-02, 10:06
Nie kumam.. z rowerem można jeździć, z wózkami też a z hulajnogą już nie?