18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba było wysiąść...

Halman • 2020-09-02, 06:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy... :kawa:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:


Slawek.153

2020-09-02, 11:15
W ogóle tego filmiku nie rozumiem, wpada policja, pyta czy wychodzi, czy mają użyć przymusu bezpośredniego, nagle szarpią i rzucają o glebę. Tak jak pisałem wcześniej, nie wiedomo co było wcześniej, ale sądząc po nagraniu pewnie całą interwencję. Zachowanie jak psiarni i męd jak za komuny, gdzie za byle co, bito i upokarzano na oczach wszystkich, nie bez powodu Policja w Polsce otrzymała wtedy status Psiarni i mędów jakich mało.

elbuero

2020-09-02, 11:17
Może tak być że chłop był z dziećmi gdzieś na wycieczce np. w Parku lub innym miejscu. Ja pie**ole czytam te komentarze i nie dowierzam. Baranów powinno się banować na tym forum.

somet

2020-09-02, 11:20
WENECKICHAM napisał/a:

zrelaksuj się z tymi niebieskimi k***ami bo dupa cie naprawde zaboli jak taka hulajnoga przyjebie ci w zad lub w twojego dzieciaka, a już na pewno jak będziesz chciał dojechać gdzieś na czas i przez takiego tatuśka będziesz miał 30 minut opóźnienia na protest przeciwko niebieskim k***om ZJEBIE



Nie jeżdżę autobusami, do budy kundlu.

Mr.Benny

2020-09-02, 11:50
Piwo dla policjantów!

Ęriko De Skuczas Palabras

2020-09-02, 11:52
Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa ma troche racji, w razie jakiegoś wypadku, bocznego uderzenia to jak taka hulajnoga poleci i komuś przypie**oli to może być trup na miejscu. policjanci też ostrzegli tatusia, że albo wykonuje polecenia albo używają przymusu i oczywiście musiał się stawiać (znając życie sebastianus patologus maximus pobieranus pięćset plusus).



Ehę. A inne sprzęty, typu rower, czy wózek, które w trakcie dachowania nie odrywają się od podłogi pojazdu i nie fruwają po całym autobusie, zabijając pasażerów, tak jak hulajnoga, mogą być przewożone z powodzeniem, ponieważ posiadają wymienioną przeze mnie właściwość. Jezdem egzberdem.

Snowkie

2020-09-02, 11:55
Gwyhyr69 napisał/a:

móod na moje uszy xD j***ć podludzi



sam jestes podludziem, nie wiem jak w polsce ale nie sadze, ze jest zabronione transportowanie hulajnogi czy roweru w autobusie skoro mozna wpakowac i wozek inwalidzki lub dzieciecy.

Slawek.153

2020-09-02, 12:43
To Polska Policja, nie to łyse osiłki, gangusy tacy sami jak bramkarze na wiejskiej dyskotece w latach 90-tych. Zwykłe szumowiny i bydło. Kto nagrywał z postronnych, dlaczego nie nagrał początku zajścia, lub usunął część nagrania?
Sądząc po dzieciach, to bardziej wygląda jak by ich tate zatakowały zbiry, bandyci i łyse gangusy a nie Policja. :shock:

emo07

2020-09-02, 12:45
ch*j w to czy jest zabronione czy nie, skoro z jakiegoś powodu kierowca prosił o opuszczenie autobusu to się autobus opuszcza. Jeśli nie, trzeba liczyć się z przyjazdem policji, która w tym przypadku wykonała wzorową interwencję, kulturalnie ostrzegając jakie będą konsekwencje nieopuszczenia pojazdu.

gelo1238

2020-09-02, 12:51
Szkoda dzieci, potem mają traume i kolejne pokolenie jp gotowe

Moghul

2020-09-02, 13:32
I jeszcze powinien policjant uderzyć w głowę, tego zjeba tak samo te szczeniary

kuczaj

2020-09-02, 13:49
Mietek7567 napisał/a:

Dwóch niewyżytych osobników z policji i kierowca autobusu z nudnym życiem vs uparty tatuś.
Nie widać żeby była agresywna nawet słownie.
Ale z drugiej strony wózek dziecięcy ,walizkę czy prawdopodobnie rower można przewozić.



Co ty jesteś, Dinndu Nuffin? Raczej go tak nie zgarnęli, bo był spokojny i wykonywał polecenia.

Na wózki jest określone miejsce, rower czy podobne ustrojstwa to już zależy od przewoźnika ( zwykle zakaz, zezwolenie w poszczególnych godzinach, albo W ZALEŻNOŚCI OD DECYZJI KIEROWCY - w nocy albo pusty autobus to pewnie pozwoli, jak nie to takie jest jego prawo, on odpowiada za to)

xXx5226 napisał/a:

Czego Ty od tych bambusów z sadistika oczekujesz ? Ich ewolucyjnym szczytem jest umiejętność pisani i czytania, myślenia nie opanowali jak widać.



Uuuu wolnomyśliciel JP. Co ty taki cięty, złapali cię z piwkiem na ławce pod blokiem?


Ehhh jak jest film że się męczą z jakimś patusem i nie potrafią go ogarnąć, to zaraz krzyki że łamagi w policji. A tu jak go profesjonalnie zawinęli, to też jakieś pie**olenie

MadDave

2020-09-02, 13:57
Slawek.153 napisał/a:

To Polska Policja, nie to łyse osiłki, gangusy tacy sami jak bramkarze na wiejskiej dyskotece w latach 90-tych. Zwykłe szumowiny i bydło. Kto nagrywał z postronnych, dlaczego nie nagrał początku zajścia, lub usunął część nagrania?
Sądząc po dzieciach, to bardziej wygląda jak by ich tate zatakowały zbiry, bandyci i łyse gangusy a nie Policja.



O czym ty pie**olisz typie? Nie znam cię ale ewidentnie masz jakiś problem z oceną sytuacji. Jeśli przeraża cię wygląd tych policjantów ewidentnie coś jest z tobą nie tak. Jeśli oczekujesz że każdy policjant będzie wyglądać jak dzielnicowy z rodziny zastępczej to k***a gratuluje.
To żaden z postronnych nagrywa filmik tylko jedna z karyn towarzyszących temu kolesiowi żeby mieć "dowód na policjantów'' na samym początku koleś pyskował i nie pasowało im to do nagrania więc wrzucili ucięte żeby to z taty zrobić największą ofiarę systemu. Być może oczekiwali że dzielny tata ich przegada i policjanci wyjdą ze spuszczonymi głowami grożąc piąstką że to jeszcze nie koniec. A być może wiedzieli i tym samym chcieli zaszczepić w dzieciach strach do tej formacji co im się udało. Nie wiadomo, nic poza tym że ich iq raczej 80 nie przekracza.
Zwróć uwagę na zachowanie kierowcy- widać bezsilność w jego postawie, widać że próbował to przetłumaczyć pokojowo ale ewidentnie się nie dało więc wezwał policje. Został do tego zmuszony przez supertate... idiotę
Zachowanie policjantów jest bardzo profesjonalne- dostał ostrzeżenie, pewnie nie pierwsze. W dodatku zamiast dać się wyprowadzić i jako tako wyjść z twarzą stawał opór i ląduje na glebie jak ostatni śmieć.

Slawek.153 napisał/a:

Sądząc po dzieciach, to bardziej wygląda jak by ich tate zatakowały zbiry, bandyci i łyse gangusy a nie Policja.


Jest normalne zachowanie dzieci, nie wiedzą co się dzieje więc się boją. Tata zgrywał cwaniaka, w domu pewnie nie raz opowiadał jaki to z niego nie jest kozak a rzeczywistość pokazała że jest to zwykła p*zda bez poszanowania zasad w transporcie publicznym. Więc naturalnie dzieci taka sytuacja przeraziła.Nagle tata nie jest bohaterem a ofiarą. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że sam jesteś z takiego domu. Gdzie wmawiane wam było że policja to najgorsze szumowiny i zwyrole więc należy ich się bać. Potem wypisuje jeden z drugim takie głupoty w necie. Wstyd.

AN...........or

2020-09-02, 14:02
I dobrze, pie**oleni dyskutanci, w czasach PRL wzieli by śmiecia na komende i po prostu go zatłukli razem z tymi bękartami jego, i tak powinno być. A interwencja bardzo ładna, i tego powinni ich uczyć - krótka informacja, i zero dyskusji.

I po ch*j ten kierowca gada z tymi płaczącymi p*zdami, niech stulą te p*zdowate pyski

chumak

2020-09-02, 14:10
Kierowcy niektórych przewoźników mają w regulaminie, że nie mogą przewozić osób z hulajnogą lub na rolkach i nie będą ryzykować posadą dla jakiegoś sebixa.
Mówię to jako osoba, która próbowała się tak przejechać ale kierowca zamknął mi drzwi przed nosem i wyjaśnił, krótko sprawę. Sprawdziłem regulamin i nie miałem do niego żalu. Jeśli typ stawiał opór zamiast uszanować czyjąś pracę i stawiał opór nawet mimo ostrzeżenia policji o możliwości użycia środków przymusu, to jest to wyłącznie jego wina, że tak się to skończyło.

kulawiec

2020-09-02, 14:34
Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa ma troche racji, w razie jakiegoś wypadku, bocznego uderzenia to jak taka hulajnoga poleci i komuś przypie**oli to może być trup na miejscu.



Nie nie ma. Bo w takim razie powinno się zakazać jeździć z wózkami inwalidzkimi, spacerowymi, walizkami, torbami i bez pasów.

" „Pasażer może przewozić w pojazdach rower, jeżeli istnieje możliwość umieszczenia roweru w stojaku lub w miejscu o którym mowa w § 8 ust. 1 pkt 3 i 4”. Wymieniony paragraf informuje, że można rower ustawić na miejscu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich albo dla wózków dziecięcych. Należy jednak pamiętać, że rowerzysta musi ustąpić im miejsca."

Sprawa wygrana na bank, bez najmniejszego problemu.