18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba było wysiąść...

Halman • 2020-09-02, 06:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy... :kawa:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:


Cryo

2020-09-02, 10:14
Czyste sk***ysyństwo. Jak najbardziej rozumiem zakaz wożenia hulajnogi, gdy autobus jest pełen, ale ten jest pusty. Na dodatek jest wieczór. Mają wysiąść i co? Zapie**alać z buta do domu, bo kierowcy włączył się strażnik teksasu? Niedoj***ny dziad musiał robić, aż takie problemy?
Jakby wiózł sebixów to by obsrany nawet nosa nie wychylił zza kierownicy.

Reyser

2020-09-02, 10:22
Brawo dla policji, typowy patus 500 + z bezrobocia

raistpol

2020-09-02, 10:29
na uspokojenie na koniec:

Zaraz przyjdą policjanci was zabiorą :D :D :D

Emanuell

2020-09-02, 10:31
ch*j z tą hulajnogą i kto ma rację. Jakim kapuścianym głąbem trzeba być, aby przy córkach, jak już się pojawiła policja i bezpośrednio informowała "nie wykonuje Pan poleceń - zaraz użyję przymusu bezpośredniego" dalej bredzić swoje pie**oloty"Gadał bez sensu jak ch*j do kredensu" :D

jessjess

2020-09-02, 10:35
To mi się podoba, policjant grzecznie aczkolwiek stanowczo wyjaśnił sebastiana.

mackuu

2020-09-02, 10:37
Jedynym uzasadnieniem tej interwencji mogła być jazda po autobusie hulajnogą albo postawienie jej bez opieki/zabezpieczenia. Przewożenie takiego sprzętu nie jest zabronione: https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/06/uchwa%C5%82a-xxvi-658-2016-w-sprawie-przepis%C3%B3w-porz%C4%85dkowych-obowi%C4%85zuj%C4%85cych-w-lokalnym-transporcie-zbiorowym.pdf
Jeśli nie było uzasadnienia lepiej samemu wysiąść, spisać dane psiarni do skargi i ewentualnie na świadków, wziąć najdroższe taxi do domu i zarządzać zwrotu kosztów od ztm, ostatecznie sądzić się z nimi.

pankruk

2020-09-02, 10:37
W regulaminie tego MPK być może jest zapis o tym co wolno przewozić, a czego nie ale u nas jak to u nas, ch*j wejdziemy może się nie kapnie. Potem właśnie wychodzą takie mecyje, że chłopa zawijają właściwie za cwaniactwo albo kogoś coś tragicznie zabija jak z tym białym VW na hardzie.

OpenStreetMaps

2020-09-02, 10:42
Borys napisał/a:

Szkoda, ze widzimy dopiero od momentu jak goscia wywlekli. Nie mozna jednoznacznie okreslic czy to jakis seba JP czy sie niebiescy przyj***li pobad miare.
Czy hulajnogi nie wolno przewozic autobusem? Karyny ze spacerowkami i wozkami wpie**alaja sie gdzie popadnie, roznej masci torby, wozki z zakupami tez sa przewozone autobusami. Obstawiam, ze sie kierowca przysral, bo myslal, ze moze. Jego niezachwiane przekonanie o swojej racji widac jak zaczyna swoje pie**olenie pod koniec.



Masz rację do tego dochodzi poczucie jawnej niesprawiedliwości w porównaniu z innymi przejazdami gdzie nikt do chulajnogi w autobusie się nie przyj***ł i bunt dlaczego ten burak kierowca wyrzuca nas z autobusu na który tyle musieliśmy czekać. Te chulajnogi są małe przecież mniejsze niż wózek dziecięcy. No cóż to tylko domysły bo jak było od o początku nie wiadomo.

WENECKICHAM

2020-09-02, 10:43
somet napisał/a:

Co wy tak gloryfikujecie te niebieskie k***y, spójrzcie na Białoruś, dostaną rozkaz u nas będą robili to samo.



zrelaksuj się z tymi niebieskimi k***ami bo dupa cie naprawde zaboli jak taka hulajnoga przyjebie ci w zad lub w twojego dzieciaka, a już na pewno jak będziesz chciał dojechać gdzieś na czas i przez takiego tatuśka będziesz miał 30 minut opóźnienia na protest przeciwko niebieskim k***om ZJEBIE

thomassino

2020-09-02, 10:49
Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pie**olmy wszyscy razem policyjne k***y!

DziQ1916

2020-09-02, 10:55
Poproszę o adres osób co bronią sebixów i karyn bo mam ochotę się wysrać u was w mieszkaniu na dywanie bo taki mam kaprys a wy głąb jeden z drugim macie nie dość że mnie wpuścić to jeszcze zrobić mi obiad bo mi się należy. Fajnie nie ? Tak wygląda wasze rozumowanie.

Q1. Jak hulajnoga by komuś rozbiła głowę to sebixy by się tłumaczyły, że to wina kierowcy a on o niczym nie wiedział i jest niewinny no a kto poniesie winę? oczywiście kierowca.

Q2. Hulajnoga rozbija szybę i sebix czuje się nie winny bo to nie jego wina, że kierowca jechał szybko. Kto płaci za szybę? - kierowca.

Mam wrażenie, że większość siedzi tylko przed komputerem a wyjście na dwór tyczy się tylko imienin cioci i wujka a zakupy i obiad robi mama dlatego takie dziwne komentarze są w obronie patoli z busa.

gaznik

2020-09-02, 11:06
coś pięknego !
po prostu niesamowite !
wzorowy pan policjant !

somet napisał/a:

Co wy tak gloryfikujecie te niebieskie k***y, spójrzcie na Białoruś, dostaną rozkaz u nas będą robili to samo.



lepiej skup się co pani na lekcji mówi a nie pie**olisz głupoty i porównujesz dwa kraje.
w sumie sam bym ci przypie**olił taką pałka zebyś nie gloryfikował patoli.

eryk-antykleryk

2020-09-02, 11:07
NafazowanyKoleś napisał/a:

Jak się będziesz zachowywał jak zjeb i cwaniakował to cię dopie**olą. Co mieli by zrobić według ciebie wobec takiej patoli? Jak w ogóle mieliby "wyprowadzić" typa który stawia opór i nie chce się dać wyprowadzić? Przecież bardzo legitnie go potraktowali, tak nie za brutalnie jak na stawianie oporu. Wytargali go za p*zdę i na glebę, nawet po mordzie nie dostał (jeszcze). Po to istnieją jakieś przepisy żeby się do nich stosować, nie stosujesz się to gleba śmieciu. Nie odpowiadają ci przepisy to wypie**alasz i zmieniasz kraj. Ale pocieszę cię, wszędzie potraktowaliby cię podobnie więc na terenie Europy nie masz gdzie wypie**olić, w USA pewnie byś dostał taserem i oszczał spodnie. W Rosji pewnie byłbyś w drodze do łagru. Może jakiś kraj Afrykański? Tam wolni ludzie są, nie ma żadnych przepisów.
"Ja chcę jechać z tatą do domu i mnie to nie interesuje" typowe roszczeniowe polskie społeczeństwo końskich sp***olin. Nawet młodociane karyny mówią już czego chcą i co ich nie interesuje. No k***a
No kolejny k***a obrońca plebsu. Nie wiesz jaka była dyskusja wcześniej a już rzucasz wyrokami kogo zwolnić.
Poza tym dostali zgłoszenie to na nie reagują. Czego się spodziewasz? że wyjdą i w notatce z interwencji wpiszą "gość nie chciał wyjść to go zostawiliśmy, ch*j tam" ?
Kierowca ma przepisy, stwierdził że go wypie**ala > Policja podejmuje interwencję > koleś stawia opór więc wypie**ala z wagonu. Gdyby wyszedł nie poniósłby żadnych konsekwencji. Co jest w tym schemacie dla ciebie za trudne?



Bardzo dobrze to opisałeś. Jak widać na przykładzie tego forum, w Polsce jest bardzo mała świadomość prawna i brak kultury osobistej. Sebix myślałmyślał że popisze się przed córeczkami i mu nie wyszło. Moę młode Karyny dostanął lekcję na przyszłość?żepopiszesisię przed

MisiaXD

2020-09-02, 11:07
Morzik napisał/a:

Mogę zadać pytanie?



Nie.

:mrgreen:

elbuero

2020-09-02, 11:14
Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa ma troche racji, w razie jakiegoś wypadku, bocznego uderzenia to jak taka hulajnoga poleci i komuś przypie**oli to może być trup na miejscu. policjanci też ostrzegli tatusia, że albo wykonuje polecenia albo używają przymusu i oczywiście musiał się stawiać (znając życie sebastianus patologus maximus pobieranus pięćset plusus).



co ty pie**olisz? chłop jest z dziećmi i żadne prawo nie przewiduje tego czy można hulajnogę przewozić czy nie, tak sobie czytam dzienniki ustaw i: " Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20 stycznia 2017 roku, zawierający Prawo o Ruchu Drogowym, nie wyjaśnia tej kwestii" - więc taki pojazd domniemanie zaliczać sie może do pojazdu rowerowego - i każdym środkiem komunikacji miejskiej można go przewozić. ch*j mnie to obchodzi czy seba czy nie, w takiej sytuacji może być każdy z nas do kórwy nędzy.