18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

Blodhgarm

2009-12-12, 01:04
nicramnet napisał/a:

Najodważniejszy w tej walce był sędzia. Gdyby nie dźwignia Pudzian machał by sędzią wyprowadzając ciosy w Najmana



Zrekompensowałeś moje rozczarowanie obrazem, który pojawił się w mojej głowie po przeczytaniu Twojego posta. Kiedy to Pudzian nie zauważając sędziego uwieszonego na jego ręce dalej leje Najmana, w tym samym czasie sędzia przeżywa wspaniałe chwile podczas lotów na relacji narożnik-twarz Najmana :D :D :D

bartdrummer

2009-12-12, 01:04
Byczarz - to trenuj w tym Anrzejowie :D Ja trenuję od 20-tu lat na Szwederowie na ulicy, wpadnij na Lwowską i zobaczymy te Twoje 9 lat karate i rok w MMA <lol>

te...........se

2009-12-12, 01:06
nicramnet napisał/a:

Poza tym to nie wina Pudziana, że kopnął go tak, że ten przeleciał na drugi koniec ringu. Bo niby kiedy miał wyważyć cios jak ten mu ciągle sp***alał.



buahahaha padlam xD :ok:

szefooo

2009-12-12, 01:12
Mniej gadać. Więcej robić!

thc

2009-12-12, 01:14
Przecież, w tej walce nie chodziło o technike, tylko o to kto kogo szybciej napie**oli.

Byczarz

2009-12-12, 01:16
bartdrummer napisał/a:

Byczarz - to trenuj w tym Anrzejowie :D Ja trenuję od 20-tu lat na Szwederowie na ulicy, wpadnij na Lwowską i zobaczymy te Twoje 9 lat karate i rok w MMA <lol>


Widać, że wychowany zostałeś na ulicy. Dziwi mnie tylko brak podpisu/avka z JP na 100%.

Przejrzałem Twoje posty(aż 4, było 5 ale jakimś cudem zniknął ten gdzie pojechałeś po moich rodzicach) i coś mi nie wygląda, abyś w ogóle miał te 20 lat.

Xiaq

2009-12-12, 01:16
A mi się walka podobała - szybko sprawnie i na temat.
Nie ma dla mnie znaczenia jak to wyglądało, ważne że wygrał lepszy.

coroner

2009-12-12, 01:18
szybciej niż gołota

in...........ce

2009-12-12, 01:20
Biją od was większe emocje niż od tych co byli na ringu. Ja pudzianowskiemu życze powodzenia w tańcu :D

Sklasyk

2009-12-12, 01:26
a tak sie napinał ten najmanik :-)

bartdrummer

2009-12-12, 01:31
Przejrzałem Twoje posty(aż 4, było 5 ale jakimś cudem zniknął ten gdzie pojechałeś po moich rodzicach) i coś mi nie wygląda, abyś w ogóle miał te 20 lat.


Mam tyle lat, że mógłbym być Twoim ojcem, ale jakbym miał mieć tak debilnego syna, wolałbym go wytrzeć w poduszkę. Nie próbuj nawet potyczek słownych ze mną bo Twoje IQ równa się temperaturze za oknem i szans takowych nie masz. Wiesz co to jest IQ, synku ? Wątpię...
Jaki Ty wrażliwy jesteś na punkcie osób, które Cię spłodziły...kompleks Edypa ? Czy masz żal, że Cię zrobili ?
Moja rada, wskocz starym do łóżka, niech Cię dorobią... :D

husar

2009-12-12, 01:31
Też uważam, że w tej walce nie było krztyny techniki, ale rozbawiła mnie strasznie. Zresztą z niecierpliwością czekam na następną walkę, gdzieś czytałem, że na następnego przeciwnika typowany jest Nastula, więc z Pudziana najprawdopodobniej niewiele zostanie.

Byczarz, ja rozumiem, że gdyby Pudzianowski próbował walczyć technicznie to najprawdopodobniej niewiele by pokazał, ale Najman również technicznie ssie. Boks w mma znaczy niewiele w przypadku gdy staje się naprzeciwko faceta cięższego o 30kg. Po prostu samymi pięściami nie jesteś w stanie utrzymać takiego pana na dystans, a taki głównie był plan Najmana. Pudzianowski, zresztą zupełnie przypadkowo zniszczył jego misternie ułożony plan w momencie wykonania pierwszego kopnięcia. Chociaż w większości kwestii oczywiście przyznaje Ci rację, to z jednym się nie zgadzam gdyby Pudzian próbował walczyć technicznie już po pierwszym bloku to zwyczajnie ta walka nie byłaby dobra. W mma liczy się głownie skuteczność, nie misternie wypracowana technika,szybkość czy siła. To tylko elementy składowe, Jeśli wygrywasz to jesteś lepszy i tyle, a w tym pojedynku Najman został przez Pudzianowskiego wręcz zmiażdżony.

bartdrummer

2009-12-12, 01:37
no jest tak, że zaczyna się to trenować (czyt. MMA) :/
Mieszane sztuki walki (MMA, Mixed Martial Arts) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała

berecha

2009-12-12, 01:38
dźwignia sędziego i po Pudzianie} :->

bitch

2009-12-12, 01:38
Co tu dużo pisać. Wiadomo że jak wiedzie się taranem na drzwi to nie mają szans. Tak samo było w tej walce