18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

igor4

2009-12-12, 11:55
a ja sadze ze Pudzian nie mógł się pokazać ze strony technicznej ponieważ Najman jest mocny tylko w gębie a pięści ma jak panna lekkich obyczajów czyli do robienia gały.
A Mariusz Pudzianowski to skromny człowiek który wie co znaczy wygrywać i wie jak się do czegoś zabrać.

jonek00

2009-12-12, 11:56
(ch*j że się nie znam na sporcie, i tak powiem co wiem)

Technika jest dla tych, którzy mają za mało siły, żeby po prostu wpie**olić przeciwnikowi. Każde dziecko wie, że brutalna siła jest najważniejsza XD

to nie balet, to walka, tu nie trzeba fikać piruetów (co pokazał Pudzian)

Pi...........0g

2009-12-12, 11:58
zobaczymy jak sobie ten wielki i cudowny pudzian poradzi z kimś lepszym, kimś kto zna techniki obalenia itp. (jak wszyscy wiecie Najman zaczynał dopiero)
pewnie przegra i już nie bedzie tak kozaczył

Ra...........og

2009-12-12, 12:02
Nie rozumiem tych waszych emocji związanych z tą walką, ogladaliście jak 2 ludzi sie napie**ala a adrenalina skoczyła wam wyżej niż im. Najwyraźniej jesteście tylko konsumentami medialno/politycznej ogłupiającej was papki i czekacie tylko do następnej walki w TV żeby znów móc się poczuć "jakbyście tam byli" :facepalm:

r4dzik

2009-12-12, 12:02
Golota walczyl na ringu 53 sekundy, Najman zawstydzil Golote walczyl 44 sekundy.

aa...........as

2009-12-12, 12:27
a mnie rozwalił braciszek piździana, który się tak przed kamery pchał;D

djfresh

2009-12-12, 12:44
czekajac na konfrontacje ogladalem konferencje i powiem tak.

najman-z calym szacunkiem do bokserow, to przesadzal w wypowiedziach i chwalil sie nieprzecietnie, najlepszy motyw jak zgasil pudzian go to slowami "jak chcesz zobaczyc starcie lokomotywy z maluchem to wyjdz 11.12.09r. na ring" i tyle...

najmanowi chwali sie to ze nie bał sie wyjsc na ring. bo jak wiekszosc sadzil ze kupa miecha sie ruszac nie potrafi...nikt nie ogladal tanca z gwiazdami hhee,jak pudzian zamiatal na parkiecie? (ja nie ogladalem, dziewczyna mi opowiadala tylko :-P )

luki24

2009-12-12, 12:47
ja to skwituje krótko: Pudzian rozj***ł Najmana jak gnój po polu.

A co do Byczarza: Idź sobie chłopie popłacz z kolegami z treningu że Pudzian nie pokazał techniki.

Raz że miał za słabego zawodnika że ją pokazać a dwa to chodzi chyba żeby wygrać a nie dostać techniczny wpie**ol...

mcmt

2009-12-12, 12:51
Przeczytalem ten topic i jestem zalamany... i TAK! Rozmowa, ze Pudzian nie ma techniki czy wogole o technice w 44 sekundowej walce jest glupota... :facepalm: (z czego przez 30 sekund nie bylo kontaktu). Najwieksza bzdura jaka slyszalem od dawna :facepalm2: . 3x go kopnal, w uderzeniu reka ma 120kg takze mysle, ze w nodze bedzie podobnie, takze tamten upadl i dokonczyl bijac go jak najmocniej reka. Gdzie tu wjezdzac z gadka o technice? Walka byla ok 0:00 dzieciaki-"znafcy" powinny juz wtedy spac.

ufff...
Ciesze sie, ze nie pojechalem na te walke, bo chcialem kupic bilety naszczescie, podobnie jak w przypadku ostatniej walce stulecia (ktora zreszta byla miesiac wczesniej) spoznilem sie i juz nie bylo. :->

avesatan

2009-12-12, 13:29
Byczarz czy jak cie tam zwal, ty jestes jakis pie**olniety, pie**olisz jakies bzdety o technice, o to chodzi w mma ze mozesz se napie**alac jak ci sie podoba, bo to ma byc jak walka na ulicy a na ulicy nikt ci nie patrzy na technike. Prawda jest taka ze pudzian rozj***l go jak male dzieci kota. Jak chcesz popatrzyc na technike to idz na balet waflu. Baj.

palal

2009-12-12, 13:35
k***A KAZDY Z WAS SIE SADZI DO TECHNIKI PUDZIANA ALE k***A NIE BIERZECIE POD UWAGE TEGO ZE BYL TAK Wk***IONY NA NAJMANA ZE JUZ TECHNIKA TU ZA BARDZO ROLI NIE GRALA TU BYLA CZYYSTA ZLOOOOSC!

Scorpio_SIC

2009-12-12, 13:48
Chciałbym zobaczyć walkę Pudziana z konkretniejszymi zawodnikami np. Filipovic, Emelianenko, a nie z jakimś pseudobokserem który pierwszy raz w życiu pewnie widział lowkick i zanim się ogarnął co to było to sędzia już mu życie ratował, a przynajmniej facjate. No ale.. na debiut nie było co się spodziewać jakiejś pięknej walki. Jeśli Pudzian stanąłby do walki z w/w zawodnikami to podejrzewam, że walka by wyglądała mniej więcej tak:

Mariusek by się rozpłakał, albo..

..robił za fantoma.

sakara87

2009-12-12, 13:55
Jednak mieli racje. Po walce "cudowne rozmnożenie" znawców MMA :wisielec: