18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

hectorian

2009-12-12, 17:09
Wyście downy....

Jaka technika?
44 sekundy walki. Sprzedał kopa i nadarzyła się okazja to co miał robić? Czekać aż Najman odpocznie i przestanie go boleć? W boksie też jest tak, że jak się trafi okazja do KO to już się nie patrzy na technikę, tylko aby mocniej pie**olnąć. Nie ważne jak - byle celnie. Jak nie celnie - to jak najwięcej.
Żeby Najman nie trzymał gardy, to by na OIOMie wylądował.
Nie znam się na MMA, nie biję się na co dzień. Dobrze go sprał, należało mu się. W każdym przerywniku Najman pieprzył głupoty o tym, że Pudzian mówił że bokserzy źli, że nie ma szacunki, że hodowla organizmu.

combo

2009-12-12, 19:01
brawo mariusz! mocna noga :mrgreen:

co do marcina, to najpierw powinien sobie zrobić cykl na poprawe sylwetki bo wyglada beznadziejnie.. widac, ze na siłe na kazdym zdjeciu wciaga brzuch.. eh.. w ogole widzieliscie jego cycki? BEEZNAADZIEEEJAA! powinien walczyc w koszulce, ze wzgledów estetycznych.. pudzian tez co prawda nie wyglada jakos idealnie, ale przynajmniej klate ma rozbudową harmonijnie, a nie to co najman.. ble! :D

obrotowy

2009-12-12, 19:41
tak się przypieprzacie że Pudzian bez techniki, ciężko pokazać technikę w 40 sek, i po za tym cieszmy się, bo jakby Pudzian podszedł do sprawy technicznie a nie siłowo to by Najman w jednym kawałku po podłogi nie doleciał

Byczarz

2009-12-13, 01:26
avesatan napisał/a:

Byczarz czy jak cie tam zwal, ty jestes jakis pie**olniety, pie**olisz jakies bzdety o technice, o to chodzi w mma ze mozesz se napie**alac jak ci sie podoba, bo to ma byc jak walka na ulicy a na ulicy nikt ci nie patrzy na technike. Prawda jest taka ze pudzian rozj***l go jak male dzieci kota. Jak chcesz popatrzyc na technike to idz na balet waflu. Baj.


Zauważ jednak, że ciosy zadawane technicznie, dodatkowo z siłą są o wiele mocniejsze. Tak więc Pudzian jeśli nawet kopałby te lowy technicznie, to po pierwszym kopnięciu Najman miałby połamane obie nogi.
Mnie po prostu wk***ia, jak teraz ludzie jadą na Najmana.
ale.. do czasu. Pudzian niedługo trafi na zawodników o podobnych gabarytach to skończy się też jego królowanie. ; )



A no i ktoś jeszcze pytał czy kiedykolwiek poza matą udało(by) mi się cokolwiek wygrać technicznie.
No, chyba oczywiste.
Proste porównanie:
próbuj komuś łamać rękę po prostu trzymając go za nią i bijąc,
albo spróbuj też za pomocą jakiejś dźwigni, bądź balachy..

Proste jest, że łatwiej technicznie- balachą, nie?
No i tak samo jest ogólnie w walce. Jeśli ktoś będzie napie**alał młotki na oślep, a Ty w dobrym, wyćwiczonym timingu dobrze technicznie wejdziesz z blokiem i kontratakiem (w karate nazywa się to 'sen'- wyprzedzenie), to rozjebiesz go w bardzo prosty sposób i to na dodatek dość szybko.

grigori

2009-12-13, 02:54
pzynajmniej w teleexpresie mozna bylo cala walke zobaczyc

Arysto

2009-12-13, 03:03
Byczarz napisał/a:


A no i ktoś jeszcze pytał czy kiedykolwiek poza matą udało(by) mi się cokolwiek wygrać technicznie.
No, chyba oczywiste.
Proste porównanie:
próbuj komuś łamać rękę po prostu trzymając go za nią i bijąc,
albo spróbuj też za pomocą jakiejś dźwigni, bądź balachy..

Proste jest, że łatwiej technicznie- balachą, nie?
No i tak samo jest ogólnie w walce. Jeśli ktoś będzie napie**alał młotki na oślep, a Ty w dobrym, wyćwiczonym timingu dobrze technicznie wejdziesz z blokiem i kontratakiem (w karate nazywa się to 'sen'- wyprzedzenie), to rozjebiesz go w bardzo prosty sposób i to na dodatek dość szybko.



Za dużo czasu spędzasz na sali i zostałeś "mistrzem teorii".

lesiot

2009-12-13, 09:18
nicramnet napisał/a:

Chciałbym dzisiaj zobaczyć lewe udo Najmana...



Pedał ??

nicramnet

2009-12-13, 15:07
lesiot napisał/a:



Pedał ??



Wiem, że matka cię nie kochała, a ojciec tylko w nocy, ale ocknij się. Zobaczenie nogi skopanej przez najsilniejszego człowieka na świecie ma być pedalskie?
Pozdrawiam wszystkich lekarzy sportowców!

lesiot

2009-12-14, 09:18
nicramnet napisał/a:



Wiem, że matka cię nie kochała, a ojciec tylko w nocy, ale ocknij się. Zobaczenie nogi skopanej przez najsilniejszego człowieka na świecie ma być pedalskie?
Pozdrawiam wszystkich lekarzy sportowców!



Personalnie ode mnie i moje rodziny wara...
Nie moja wina, że trzepiesz sobie przy obitych męskich nogach.

jonek00

2009-12-14, 13:05
Cytat:


Personalnie ode mnie i moje rodziny wara...
Nie moja wina, że trzepiesz sobie przy obitych męskich nogach.



Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "mentalność Kalego", śmieszna sprawa. Troszkę niekonsekwentnie jest nazywać kogoś pedałem, a jednocześnie, że tak użyję eufemizmu, "nie życzyć sobie" osobistych wycieczek :P

lesiot

2009-12-14, 13:19
Tylko jakbyś pomyślał to nazwanie (a raczej zapytanie) "Pedał?" tyczyło się kontekstu oglądania nóg faceta, nie było personalnie kierowane, a była to zdecydowanie "riposta" do kontekstu jego wypowiedzi. A kolega natomiast pokusił się o prymitywny atak personalny.

Jakbyś odrobinę pomyślał to byś zauważył różnicę (chociaż w zapytaniu, a nazwaniu kogoś).

DAGFEN

2009-12-14, 14:59
A ja krótko...

Podobno tydzień temu, podczas treningu; Pudzianowskiemu sztanga upadła na nogę.
Na szczęście zanim zdążył się wk***ić wstała i przeprosiła... :mrgreen:

MIG

2009-12-14, 17:28
Wszedzie tylko zwiastun 40sek... a wie ktoś gdzie znajdę całą walkę? :szczerbaty:

Centurion

2009-12-14, 17:59
Kompilacja najlepszych walk Najmana ;)


koopa

2009-12-16, 13:24
Bardzo dobrze podłożone odgłosy.