18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

Byczarz

2009-12-12, 00:47
Przecież to nie była walka, tylko wiejska awantura po zażyciu fety. Skoro Pudzian jest taki zajebisty, ćwiczył tyle czasu i jest dobrym 'zawodnikiem' to czemu do k***y nędzy nie pokazał czego się nauczył z tych sztuk walki i napie**alał się jak 10 letnie dziecko- naparzać na oślep, może się coś trafi.

Zero techniki, zero timingu, zero gardy, zero sztuk walki. Jak to można nazwać walką MMA, czyli mieszanych sztuk walki, skoro w jego atakach poza low-kickami nie było żadnego elementu tej sztuki?

Czekałem na walkę tyle, myśląc, że chociaż popatrzę na dobrą walkę, ale na prawdę, to był atak dresa na dziecko. Nie patrzeć gdzie, tylko napie**alać z całej siły żeby zabić.

I jeszcze te jego teksty po walce o ciężkim treningu, o tym, że jest zajebistym zawodnikiem i to wyśmiewanie Najmana. Gdyby Pudzian chociażby przez chwilę zaczął walczyć normalnie, jak normalny zawodnik, to jestem prawie pewien, że Najman rozk***iłby go w drobny maczek, bo Pudzian to nic, tylko wolna kupa mięśni i siły bez stażu w walkach, więc Najman pięknie by go wypunktował.

Nie obstawiałem za żądnym z nich, bo wiedziałem, że wszystko może się zdarzyć. Jednak to co zrobił Pudzian.. :homer: Należy mu się za to tylko porządny wpie**ol za ośmieszenie sztuk walki, swojego przeciwnika, do którego powinno się mieć szacunek i nie wyśmiewać nawet po walce oraz za wywyższanie się i uważanie za władcę świata w MMA po nie zrobieniu kompletnie niczego...

Ehh.. Tylko się wk***iłem dzisiaj przez tego debila..

te...........se

2009-12-12, 00:52
bitch napisał/a:

k***a zupełnie jak walki w klatce, zero techniki



Takie sa najlepsze

Popek58

2009-12-12, 00:52
Byczarz- wielkie piwo dla Ciebie ;d

Byczarz

2009-12-12, 00:53
bartdrummer napisał/a:

Byczarz, debil to Cię zrobił :/ Nie masz pojecia o MMA i regulaminie walki a pie**olisz jak potłuczony. Co ? Faworyt przegrał i nie masz gdzie wylac żalu ?
Kretyn jesteś i tyle....


Po pierwsze, nie wjeżdzaj na rodziców.
Po drugie, nie mam pojęcia o MMA? Ćwiczę MMA od roku, karate od 9 lat. W Łodzi, w szkole podstawowej w Anrzejowie- zapraszam na sparing, to zobaczymy, kto tutaj nie zna się na MMA.

Cord

2009-12-12, 00:53
kolega wyżej ma rację... ale dzięki temu głupkowi wygrałem 550zł w STS 8-)

dwakilo

2009-12-12, 00:54
Byczarz nie mów, że spodziewałeś się pięknej walki MMA, w sytuacji kiedy dwóch zawodników debiutuje w tej formule. Wynik i czas trwania tej walki był znany z góry, więc.... co ty pie**olisz?!

nicramnet

2009-12-12, 00:56
Najodważniejszy w tej walce był sędzia. Gdyby nie dźwignia Pudzian machał by sędzią wyprowadzając ciosy w Najmana

Alloc

2009-12-12, 00:56
@Byczarz nie masz racji. Zapytaj kogokolwiek kto zajmuje się sztukami walki.

W kazdej walce licza sie dwie rzeczy technika i siła. Brak siły mozna nadrobic technika, a brak techniki siła. Wszystko zmierza do wygranej, a do zawodnika nalezy takie połaczenie techniki i sly by to osiagnac. Jesli pudzin ma tyle sily, ze moze pominac technika by wygrywac to co z tego?

Masz argumentacje jak trener piki noznej który nie bierze najkuteczniejszego napastnika, bo mówi, ze strzela bramiki ale w złym stylu..

Cord

2009-12-12, 00:56
"kolega wyżej" = Byczarz

Może władze portalu pomyślą nad działającą opcją "edytuj"?

Blodhgarm

2009-12-12, 00:57
Pudzian nie pokazał nic szczególnego ale nie można zaprzeczyć, że to po części wina Najmana - po prostu nie dał Pudzianowi na to czasu ;)
Poza tym czego się spodziewać po kilku-miesięcznym treningu? Nauczy się tego czego inni uczą się pół życia? Wiadome było od początku, że atutem Pudziana w tej walce nie będzie technika a siła.

Byczarz

2009-12-12, 00:57
dwakilo napisał/a:

Byczarz nie mów, że spodziewałeś się pięknej walki MMA, w sytuacji kiedy dwóch zawodników debiutuje w tej formule. Wynik i czas trwania tej walki był znany z góry, więc.... co ty pie**olisz?!


Miałem po prostu nadzieję, że Pudzian okaże choć trochę klasy i pokaże czego się podobno nauczył podczas przygotowań do starcia, a nie wpadnie jak młotek pokazując jedynie to, że lubi burdy na wsi.

nicramnet

2009-12-12, 01:00
Byczarz powiedz mi zatem jak Ty byś walczył jak by Ci zawodnik uciekał i musiał byś go ganiać po CAŁYM ringu?

malkomen

2009-12-12, 01:02
Byczarz, ogarnij się, pierwszy zadany przez Najmana cios był obroniony przez Pudziana, on go nie wział na garde tylko zgasił ręką, to chyba już o czymś świadczy, a co miał dalej robic, czekać aż Najmana zada kolejny cios za pół minuty, atakował i to jest własnie to na co wszyscy czekali:D tylko mógłby trochę wolniej bić, żeby przeciągnąć walkę;P

nicramnet

2009-12-12, 01:03
Poza tym to nie wina Pudziana, że kopnął go tak, że ten przeleciał na drugi koniec ringu. Bo niby kiedy miał wyważyć cios jak ten mu ciągle sp***alał.

te...........se

2009-12-12, 01:03
Cytat:

Miałem po prostu nadzieję, że Pudzian okaże choć trochę klasy i pokaże czego się podobno nauczył podczas przygotowań do starcia, a nie wpadnie jak młotek pokazując jedynie to, że lubi burdy na wsi.



troche masz racje,ale co on mial pokazac ? nie jest bokserem
mial wejsc na ring i pokazac to czego sie uczyl przez miech

technike to on ma do podnoszenia ciezarow a o sztuce walki wie cale gowno