18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

qrowy

2009-12-12, 14:05
Najman wracaj do konia..

speedbuster

2009-12-12, 14:13
Cytat:

Gdyby Pudzian chociażby przez chwilę zaczął walczyć normalnie, jak normalny zawodnik, to jestem prawie pewien, że Najman rozk***iłby go w drobny maczek, bo Pudzian to nic, tylko wolna kupa mięśni i siły bez stażu w walkach, więc Najman pięknie by go wypunktował.

przecież to sie kupy nie trzyma! Pudzian miał zrezygnowaĆ z napie**alania tak jak mu instynkt podpowiadał i dac SOBIE wpie**olic??? Weź k***a idź sie potnij bo to jest jakaś paranoja co ja tu czytam. Wypłacz sie do swego mistrza ze kupa mięśni pokonała zawodowego boksera. bez poważania

jestdobrze

2009-12-12, 14:18
najlepszy cis pudzina-
cios młotkowy

Brunetka

2009-12-12, 14:27
"nowa jednostka czasu
1 Najman = 44 sekundy"
świetny tekst ! xD zaraz se w opis dam ;p xD

ParanoiA

2009-12-12, 14:30
po pierwszym kopniaku najman czyt. gejman nie wiedzial co ma dalej robic i zaczal uciekac, niezle go musialo zabolec. smiech mnie bierze ilu z was pajacow jest nagle znawcami MMA zaloze sie ze przed ta walka nawet nie mieliscie pojecia o tym sporcie. no i porownywanie sily bo tutaj mozna temat rozwinac Mariusz jest 5 krotnym najsilniejszym czlowiekiem na swiecie, wiec nawet niema co porownywac tych nastepnych osolow ktorzy beda mieli z nim okazje zawalczyc, bo teraz wiem jedno :) warto bylo postawic kase na niego:) nie zaluje. teraz tylko czekam na jakiegos smiertelnika ktory zostanie poprostu zbombardowany jak ten gejman(Latajaca Kukla)

:)

mechatronik

2009-12-12, 14:41
a imię jego czterdziesci i cztery?

PinkRose

2009-12-12, 15:21
ParanoiA napisał/a:

teraz tylko czekam na jakiegos smiertelnika ktory zostanie poprostu zbombardowany jak ten gejman(Latajaca Kukla)

:)



Osobiście powiem że jestem laikiem jeśli chodzi o MMA (wiem o tej dyscyplinie od paru lat, i czasem sobie coś luknę jak sie klepią pomiędzy sobą żeby nacieszyć oczy walkami). Ale zastanawia mnie jakby Pudzian sobie dal radę z zawodnikami, z post szkoły radzieckiej, lub amerykańskiej.

Szabla

2009-12-12, 15:47
Tak czytam niektóre komentarze które narzekają na brak techniki Pudziana. Obejrzyjcie sobie jedne z najlepszych nokautów z UFC, PRIDE i innych federacji. Tam też dużo zawodników napie**ala na oślep byle tylko dobić drugiego zawodnika. Co byście powiedzieli jakby zawalczył w UFC, w klatce i tak naparzał ?? Napewno byłaby inna reakcja.
Nie mówie że Pudzian pokazał technike ale pokazał jak zamknąć morde cwaniakowi który za dużo mówi a za mało robi. Jak to się mówi mierz siły na zamiary. Bił na oślep ale "zabił" ;)
No offence

Kastrator

2009-12-12, 15:56
Hmmm jeśli chodzi o znawców MMA to są strasznie drażniący ci, którzy trenują ten sport... wszystko takie kurewsko pewne tylko jak co do czego przyjdzie to w pysk dostaną i na krześle siadają (przykład z życia wzięty)

donka666

2009-12-12, 16:06
przy jakim utworze do ringu wszedł Pudzian ??

r4dzik

2009-12-12, 16:14
donka666

"nie placz Ewka"

axtxn

2009-12-12, 16:16
lol, po takich walkach zawsze pełno specjalistów :D
A wiekszość dopiero wczoraj, tudzież dziś w nocy dowiedziała się co to jest MMA :D No ale wiedzą lepiej.
Z Pudziana taki fighter jak i z najmana pięściarz, o którym zresztą dopiero usłyszałem jak miała stoczyć się walka.

Najman za dużo kłapał dziobem, Pudzian nie mógł sobie pozwolić na po 1 poniżenie słowne, po drugie przegranie w ringu.
Świetna ironia z jego strony o 2 miesiącach treningu. Rano Pudzioan występował w programach w TV na żywo. Najman wtedy jak domniemam pocił się gdzieś w sali.

Takie walki są tylko i wyłącznie dla kasy, przyciągniecie widza, żeby się zainteresował.

Ubliżajcie sobie dalej na forum :D

Weep

2009-12-12, 16:23
Mnie najbardziej z całej walki zaimponował manewr sędziego.

nicramnet

2009-12-12, 16:43
Chciałbym dzisiaj zobaczyć lewe udo Najmana...

pa...........ix

2009-12-12, 16:59
fajnie najman uciekał dookoła ringu :D ale mariusz i tak go miał w zasięgu ręki/nogi :D