18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian vs Najman (KSW XII)

Blodhgarm • 2009-12-12, 00:23
Walka wieczoru podczas XII Konfrontacji Stylów Walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman zakończyła się po 44 sekundach :D
Dla tych, którym nie było dane obejrzeć w TV ;)



Dominator dosłownie zdominował Najmana. Trochę zdołowały 2 godziny czekania dla 44 sekund masakry ;]

lesiot

2009-12-12, 09:27
Byczarz chyba ten jeden rok w MMA to za dużo dla Ciebie o Twojego mózgu... nazwy własnego miasta nie umiesz napisać - ANDRZEJÓW.

Po drugie...
Twierdzisz że Najman by wygrał i że Pudzian nie pokazał techniki... a gdzie Twój idol Najman pokazał technikę... tylko dobrze ręką w matę walił żeby się poddać. No chyba, że dla Ciebie przykładem dobrej techniki jest sp***alanie.
Ochłoń chłopie, Twoja kochanka przegrała... nie miała najmniejszych szans, a budyń w gaciach to miał jeszcze zanim na ring wszedł.

Pudzian nie wiele pokazał... bo i co można pokazać w kilka sekund z uciekającym patałachem?

Pudzian niby naśmiewał się z Najmana po walce... hmm... Najman popisywał się i spinał lepiej przed walką, a Pudzian po walce skwitował co najwyżej butę Najmana.

A jeżeli bez Pudzian bez techniki, ganiając Najmana tak go sprał... no to nie wiem czemu bronisz takiego leszcza jak Najman, przecież uciekał jak baletnica. Dzięki Pudzianowi miał chociaż okazję przed klęską 3-4 razy podskoczyć.

To już Gołota z Adamkiem lepsze wrażenie zrobił i działał więcej niż Najman.
Najman... wielkie mi co... nadaje się jednak tylko do wyzywanie do walki innych fighterów leżących akurat w szpitalu po oddaniu nerki (wybaczcie ale akurat z tym mi się ten wiechć kojarzy jak Saletę leżącego w szpitalu na pojedynek wyzywał).

da...........28

2009-12-12, 10:10
Ibisza nie było bo się przestraszył...

RedKing

2009-12-12, 10:29
Styl walki 'wejście koksa na remizę'. Pudzian wyglądał groźnie :(

boomblast

2009-12-12, 10:40
A ja się pytam dlaczego Pudzian nie zdjął butów przed walką?

obrotowy

2009-12-12, 10:47
Ten człowiek ma tłoki parowe w ramionach, miałem nadzieje że Pudzian złapie sędziego za głowę i zacznie nim bić leżącego Najmana, to sie nazywa Polish mutherfucker
po prostu piękna walka

sonar

2009-12-12, 10:47
Wg. mnie to najbardziej z walki cieszy się Orłoś, nie będzie musiał szukać zdjęć na zakończenie tylko puści walkę :D

Swoja drogą to dla mnie przed walką Najman był człowiekiem przegranym. Te jego wypowiedzi w których to robił z siebie nie wiadomo kogo i najeżdżał Pudziana od początku.... A ktoś mówi że to Mariusz nie ma klasy. A on powiedział mądre słowa, że lepiej dużo robić niż duzo gadać :D

Wa...........so

2009-12-12, 10:47
Można powiedzieć, że Najman dostał "kopa wpie**ol" :)

.:...........:.

2009-12-12, 10:54
sonar napisał/a:

Te jego wypowiedzi w których to robił z siebie nie wiadomo kogo i najeżdżał Pudziana od początku


To tak po hamerykańsku... dużo beblać, mało robić.

http://www.southparkstudios.com/episodes/251887

Xiaq

2009-12-12, 10:58
boomblast napisał/a:

A ja się pytam dlaczego Pudzian nie zdjął butów przed walką?



To były ochraniacze na stopy - każdy zawodnik może je mieć.

AleToNieDoMnieTak

2009-12-12, 11:22
boomblast napisał/a:

A ja się pytam dlaczego Pudzian nie zdjął butów przed walką?



nie widzial sensu zdejmowac ich 15 sekund~ zeby po 44 sekundowej walce znow je zakladac 20 sekund ~
:samoboj:

ja_nemo

2009-12-12, 11:33
Byczarz napisał/a:

Przecież to nie była walka, tylko wiejska awantura po zażyciu fety. Skoro Pudzian jest taki zajebisty, ćwiczył tyle czasu i jest dobrym 'zawodnikiem' to czemu do k***y nędzy nie pokazał czego się nauczył z tych sztuk walki i napie**alał się jak 10 letnie dziecko- naparzać na oślep, może się coś trafi.


Ta ty weź sie goń! Miała być napierducha i napie**olil cwaniakowi PUDZIAN JEST ZAJEBISTY :D

roodwel

2009-12-12, 11:39
To było rzeczywiście zderzenia malucha z lokomotywą;D

sensi

2009-12-12, 11:45
teraz już rozumiem dlaczego amatorzy nie powinni walczyć z zawodowcami. Jakbym oglądała rozrobe na Bułgarskiej. Szkoda sportu.