18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

Itsoktobewhite

2020-12-02, 16:24
Ale twoja baba to musi być tucznik bo ma palce jak serdele. Fujjj. I ty wkladasz w takie prosie ch*ja?

dawid.pala161

2020-12-02, 16:51
ratmed91 napisał/a:

Wygląda paskudnie, życzę dużo zdrowia.
Aha, muszę zapytać, po godzinie jeszcze nie była w szpitalu tylko robiła fotki na Sadola?



Po fotce ręki wywnioskowałem że jest paskudna? :dd

szoopyoku

2020-12-02, 17:06
Jak dla mnie to niedosmażone

chorym

2020-12-02, 17:07
Przeciez jakby Ci zaj***la z tej graby to by Ci sie cola z komunii odbila

Wojownik12

2020-12-02, 18:03
ja kiedys w pracy pol przedramienia poparzylem olejem. 2 stopnia a i b masci ze srebrem od pani doktor i nie ma sladu

sa...........os

2020-12-02, 18:29
Dobra wrzuta! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

habiTEK

2020-12-02, 18:41
Nie chciabym nic sugerowac, ale moze [rzemysl czy to powinna byc Twoja narzyczona.
Ja wiem ze moze cos wypasc, ale takim nieogarem byc, w dodatku pojsc spac, a pozniej
stwierdzic ze cos dziwnego z reka? Ona cos ogarnia wogole czy to jakas wybrakowana
sztuka na promocji z MediaEkspert?
Szkoda dziewuchy oczywiscie, ale bardzo mnie zastanawia jak mozna tak nie czaic.
Nie mozna byc z medycznego punktu widzenia tak dlugo w szkou. Moze nie zauwazyles
wczescniej - a Ona po prostu tak nie trybi ?

Andriu996

2020-12-02, 19:06
artur54321 napisał/a:

Ona oo poparzeniu poszła spać do łóżka i dopiero po godzinie od wypadku wstała i zadzwoniła do mnie że ja ręce bolą i że ma jakieś dziwne te ręce i kazałem jej zdjęcia wysłać i wtedy o mało zawału nie dostałem. Ona była w takim szoku, że nawet nie czuła bólu.



To była reakcja obronna organizmu (coś jak utrata przytomności). Receptory bólu nie docierały do mózgu, bo by się zesrała, zeszczała, zwariowała i było by bardzo źle z nią. A tak przespała ból i mogła coś zrobić. Też się kiedyś poparzyłem olejem więc wiem jaki to ból. Na szczęście tylko mały kawałek dłoni, ale gardło strasznie mnie bolało od krzyku. Powodzenia i oby wyzdrowiała.

chico35

2020-12-02, 19:50
ślad zostanie, na brzuch se kiedyś wylałem - tak tragicznie jak ręce i palce nie wyglądało

Wiewór

2020-12-02, 20:27
Opuszki zjarane, rączki takie pulchniutkie. Coś mi się wydaje że krzuszyna chciała wpie**alac frytki prosto z garnka bo jej spaczone łaknienie nie pozwoliło jej czekać do końca smażenia :-D

adek11203

2020-12-02, 21:04
Prawdziwa sadolka, poszła spać, bo stwierdziła że do wesela się zagoi xd

przemo17xd

2020-12-02, 22:07
Kiedys wpadlem na swietny pomys,l alby sprawdzic czy kurczaki usmazyly sie. Wzialem noz i na patelni chcialem go przekroic. Na kuchence gazowej. No i patelnia sie przechylila i caly olej wylal mi sie na reke, ale szczerze to nie stalo sie nic. Dywanik byl z jakiegos sztucznego materialu wiec sie kompletnie stopil ale na dloni nie bylo zadnego sladu

Kosiara47

2020-12-02, 22:24
:shock:
Japrd. Masakra. Dużo zdrowia. Dbaj o nią