18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

Elpolaco

2020-12-02, 11:20
k***a to wieloryb jakiś hehe nie śmieje się z poparzenia ale gruba masz ta babę :lol: :lol:

nano50

2020-12-02, 11:23
Nieźle popie**oleni jesteście. Wiedziałem, że nieczuli itp to tak, ale że tyle frustratów seksualnych tu mamy to już jest k***a smutne. Do tego te gburowate komentarze o tym jak laska wygląda, bo rękę zobaczyli. ch*j wam w dupy j***ne frustraty.

Attero132

2020-12-02, 11:26
PoliteP napisał/a:

"OH, mam nadzieję, że z tego wyjdzie, że nie straci paluszków, dużo zdrowia życzę,"- co to k***a sadistic, czy kółko wzajemnej stymulacji? Nie mogła gruba świnia poczekać na fryutki, że łapy do frytownicy pchała? hahahahaha k***a niezdarna dobrze jej tak.



No koleszko ale ty śmieszny. Z takim rozumem to raczej księżniczki nie wyrwiesz...

Rinko

2020-12-02, 11:29
agent237 napisał/a:

i robótek ręcznych nie będzie przez jakiś czas.... palca w dupę też Ci nie wsadzi:(



Wsadzić wsadzi ale nie wiadomo czy wyjmie :krejzi:

rosso_94

2020-12-02, 11:33
Pomyliłeś jedzenie z ręką

bercisko

2020-12-02, 11:33
Ale pierścionek zaręczynowy chyba trzeba będzie ciąć bo juz za późno by zszedł sam. Ogólnie zdrowia życzę i jak najmniej komplikacji w trakcie rekonwalescencji.

Kawus

2020-12-02, 11:44
ratmed91 napisał/a:

Wygląda paskudnie, życzę dużo zdrowia.
Aha, muszę zapytać, po godzinie jeszcze nie była w szpitalu tylko robiła fotki na Sadola?



Bez przesady, twarzy nie było widać.

prasa

2020-12-02, 11:47
nano50 napisał/a:

Nieźle popie**oleni jesteście. Wiedziałem, że nieczuli itp to tak, ale że tyle frustratów seksualnych tu mamy to już jest k***a smutne. Do tego te gburowate komentarze o tym jak laska wygląda, bo rękę zobaczyli. ch*j wam w dupy j***ne frustraty.



Jak zauważyłeś tu jest sadol jak coś wrzucasz musisz się liczyć ze dostaniesz parę h*ji

:lol:

Cz...........as

2020-12-02, 11:57
PoliteP napisał/a:

"OH, mam nadzieję, że z tego wyjdzie, że nie straci paluszków, dużo zdrowia życzę,"- co to k***a sadistic, czy kółko wzajemnej stymulacji? Nie mogła gruba świnia poczekać na fryutki, że łapy do frytownicy pchała? hahahahaha k***a niezdarna dobrze jej tak.



A co to k***a Sadistic czy kółko wiejskich, pryszczatych, dziewiczych h*jów? Autor tematu, użytkownik tego portalu jak ja czy ty wrzucił fotkę jak jego baba się poparzyła - szacun za wkład własny. Jak by to była murzynka, brazylijka, żydówka albo ciapata, to niech giną. Ale jest to dziura naszego sadolowego współforumwicza.

Dlatego właśnie jeszcze raz zdrowia :piwo:

maciekgra

2020-12-02, 12:12
Czekamy na zdjęcia cycuszków :mrgreen:

DużyKutas

2020-12-02, 12:27
Znawca_Cipek napisał/a:

Widać po przedramieniu, ze tłuściutka. Lubisz takie, czy tak z braku laku..?



Nie pije alkoholu więc pije olej.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-02, 12:35
Trzeba było k***a kupić Ingenio..

PeteN88

2020-12-02, 12:42
Ojej, zmywarka się popsuła :!: (Żart)

Putikonto

2020-12-02, 12:47
Pora wymienić babę

razak

2020-12-02, 12:47
kup jej karnet na siłke mordo