18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

ra...........91

2020-12-02, 07:46
Wygląda paskudnie, życzę dużo zdrowia.
Aha, muszę zapytać, po godzinie jeszcze nie była w szpitalu tylko robiła fotki na Sadola? :-D

artur54321

2020-12-02, 07:49
Boldrik napisał/a:

Trzeźwa była?



Była trzeźwa ona ogólnie nie pije alkoholu.

agent237

2020-12-02, 07:50
i robótek ręcznych nie będzie przez jakiś czas.... palca w dupę też Ci nie wsadzi:(

artur54321

2020-12-02, 07:51
ratmed91 napisał/a:

Wygląda paskudnie, życzę dużo zdrowia.
Aha, muszę zapytać, po godzinie jeszcze nie była w szpitalu tylko robiła fotki na Sadola?



Ona oo poparzeniu poszła spać do łóżka i dopiero po godzinie od wypadku wstała i zadzwoniła do mnie że ja ręce bolą i że ma jakieś dziwne te ręce i kazałem jej zdjęcia wysłać i wtedy o mało zawału nie dostałem. Ona była w takim szoku, że nawet nie czuła bólu.

Znawca_Cipek

2020-12-02, 07:59
Widać po przedramieniu, ze tłuściutka. Lubisz takie, czy tak z braku laku..? :D

ra...........91

2020-12-02, 08:01
artur54321 napisał/a:

Ona oo poparzeniu poszła spać do łóżka i dopiero po godzinie od wypadku wstała i zadzwoniła do mnie że ja ręce bolą i że ma jakieś dziwne te ręce i kazałem jej zdjęcia wysłać i wtedy o mało zawału nie dostałem. Ona była w takim szoku, że nawet nie czuła bólu.



No to grubo, zdrowia.

mygyry

2020-12-02, 08:21
Szok to można mieć kilka minut a nie k***a na luzie iść spać :shock:

Halman

2020-12-02, 08:23
po łapce widać ze to grubcia.. no ale jak się na oleju wszystko robi...

irek77711

2020-12-02, 08:28
Żeby trafić na SOR trzeba wytrzeźwieć, dobrze że głowy nie włożyła do oleju,


Wydaje mi się, że to koleś próbował ją podpiec bo dobrze ją utuczył.

S_Z_A_L_O_N_Y

2020-12-02, 08:39
Jesteśmy ciekawi co z jej biustem. Wstaw zdjęcia po i przed żebyśmy mogli porównać czy to coś poważnego.

huncfot130

2020-12-02, 08:41
Może chciała trochę słoninki wytopić? :lol:

Cz...........as

2020-12-02, 08:47
irek77711 napisał/a:

Żeby trafić na SOR trzeba wytrzeźwieć


Gówno prawda.


@artur54321 Japie**ole :shock: Poparzenia się goją paskudnie, życzę dużo zdrowia i cierpliwości w dochodzeniu do niego Twojej dziewczynie. Wrzucaj później foty jak to się zagoiło.