18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

~Angel

2021-01-06, 10:58
artur54321 napisał/a:


Ps. Zdjęcia są ze wczoraj



Wygląda jak: :lol:



Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na kolejne zdjęcia.

ElektrycznyMordulec

2021-01-09, 22:50
artur54321 napisał/a:

Była trzeźwa ona ogólnie nie pije alkoholu.



Artur, siema jak tam żona się czuje? Wszystko ok? Jak tam oparzenia? Goją się?

:-)

Stempod

2021-04-22, 05:41
Ale łapska. Ja myślałem, że to ręką faceta. Może z siebie by trochę tłuszczu wytropiła.

Jprd. Ale łapska. Myślałem, że to facet. Piszesz o jednej ręce a tu widać prawa i lewa. Locha frytki z gara obiema rękami wyżerała ( 3 stopień) a tłuszcz kąpał jej na cycki (2 stopień) a z cyckow na nogi (1 stopień). Mordy nie poparzyła bo zarost na brodzie ją ochronił.

CzaQu

2024-01-17, 09:40
Minęły już prawie 3 lata od poparzeń. Jak to teraz wygląda?