18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

8Kebson8

2020-12-02, 13:03
Terminator. Ja się tosterem przypaliłem to bolało w ch*j ale pół ręki oparzyć i iść spać ? Twarda babka
A tak po za tym to zdrówka

MarcinO

2020-12-02, 13:03
Konia już nie zwali :-(

lasyk

2020-12-02, 13:30
Koniecznie dawaj znać o rozwoju sytuacji i co z tymi palcami bo wyglądają najgorszej. Bólu nie czuła bo poparzenia są tak głębokie że uszkodziło nerwy. A to już nie przelewki. Pozdro.

andrzejrobert75

2020-12-02, 13:43
mygyry napisał/a:

Szok to można mieć kilka minut a nie k***a na luzie iść spać



Myslala ze to zly sen obudzi się zdrowa.

Misiek_KRK

2020-12-02, 14:00
Elpolaco napisał/a:

k***a to wieloryb jakiś hehe nie śmieje się z poparzenia ale gruba masz ta babę


Ma jaką ma, może takie lubi. A ty musisz napie**alać łapką, bo żadna cię nie chce :->




AyCaramba napisał/a:

A co to k***a Sadistic czy kółko wiejskich, pryszczatych, dziewiczych h*jów? Autor tematu, użytkownik tego portalu jak ja czy ty wrzucił fotkę jak jego baba się poparzyła - szacun za wkład własny. Jak by to była murzynka, brazylijka, żydówka albo ciapata, to niech giną. Ale jest to dziura naszego sadolowego współforumwicza.
Dlatego właśnie jeszcze raz zdrowia


Dziura naszego kolegi jest naszą dziurą - kolega Elpolaco też by w końcu zamoczył

Haylash

2020-12-02, 14:03
Nauczka za robienie żarcia na oleju :D
Może przynajmniej zrezygnuje z tego wyjdzie jej to na zdrowie.

klakugta

2020-12-02, 14:51
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Jesteśmy ciekawi co z jej biustem. Wstaw zdjęcia po i przed żebyśmy mogli porównać czy to coś poważnego.



patrząc po łapie raczej nie jesteśmy ciekawi

Galala

2020-12-02, 15:11
gdzie dzjecia cycków?

Pedofilek

2020-12-02, 15:22
co za głupia baba. poparzyła nie i poszła spać . naj***na czy co?
Zmień kobiet bo słaby materiał na żonę xD xD

lm65

2020-12-02, 15:39
No w mordę jeża, nie da się na to patrzeć! Obcięte palce to ok, ale takie coś????

mar173

2020-12-02, 15:44
Człek to kr*cha istota, jesteśmy tym dla słonia czym motyl dla nas.

Skończyłem_z_ekscesami

2020-12-02, 15:52
bercisko napisał/a:

Ale pierścionek zaręczynowy chyba trzeba będzie ciąć bo juz za późno by zszedł sam. Ogólnie zdrowia życzę i jak najmniej komplikacji w trakcie rekonwalescencji.



A widzisz gdzies pierścionek na zdjeciach nizej? :evil:

mlekozklasa

2020-12-02, 16:10
Po pierwsze strasznie tłusto jecie. Po drugie ch*jowy kolor paznokci. Po trzecie - obrączkę chyba trzeba będzie ciąć, bo jak nie to cięcie palca :/