18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oparzenie olejem

artur54321 • 2020-12-02, 07:42
Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.

Poparzenie rąk godzinę po wypadku






Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu





Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.

dexter164

2020-12-02, 08:52
Ja bym podziękował za taką narzeczoną

Pandemio-psychoza

2020-12-02, 09:07
Ogromna prośba... o cycki.
Tylko ich tu nie wstawiaj. Błagam. :mrgreen:

Patrząc na tą "rączką" mam wielką, wręcz ogromną prośbę.. o cycki.
Tylko ich tu nie wstawiaj. Błagam.

Konfedernacja

2020-12-02, 09:15
To wygląda jakby nie mogła się doczekać frytek i podjadała je w trakcie smażenia wyciągając paluchami.

Nie zazdroszczę.

Jacanpacan

2020-12-02, 09:48
Pewnie ze stresu nażarła się czekolady i ja zmyliło....

Thoriaan

2020-12-02, 09:58
Ile tego oleju było?! WTF, wiecej tłustego żarcia to oparzenie bedzie najmniejszym problemem.

JaTylkonaChwile

2020-12-02, 10:08
Z gory przepraszam za glupie pie**olenie ale :

Jesli przetniesz sobie palca i leci krew - nie wkladasz majonezu do pralki, tylko idziesz po plasterek. Jesli uj***les sobie cala dlon to w szoku mozna isc po plasterek lub cos rownie glupiego, ale chyba zawsze starsza sie, zatamowac krwawienie, nawet jesli powodem jest to, kapie i podloga bedzie brzydko wygladala...
Moge sie mylic ale narzeczona mogla probowac ugotowac cos na winie ale tak sie stalo, ze wino zostalo wypite...

Napisz co to za przekaska miala byc smazona? :)

Ciekawe czy jakby powiedziala, ze nie moze nosic maseczki - to robiliby jej problemy z przyjeciem.
Napisz jak wygladalo przyjecie do szpitala, czy stwarzali, ze nie ma testu na covida itd?

el_kadafi

2020-12-02, 10:13
1. Pokaż poparzenia cycków
2. Widać że świnka ulana. Może ma cukrzycę i te stany nieświadomości i sam wypadek są tym spowodowane?
3. ^ nabijam się. Powiedz śwince żeby zrezygnowała z potraw na głębokim oleju bo będzie kaszalotkiem.

AN...........or

2020-12-02, 10:37
artur54321 napisał/a:

mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.



Też mam taką nadzieję , bo będzie problem z handjobem

lajka

2020-12-02, 10:43
łapa jak bochen chleba

outsidethebox86

2020-12-02, 10:43
Ja pierdziele, ale będą blizny, że nie wspomnę o swędzeniu skóry kiedy będzie się goić. Polecam aloes, jest naprawdę niezastąpiony przy oparzeniach. Ja ostatnio oblałam swojego lubego wrzątkiem, mało brakowało, a ugotowałabym mu ptaka z jajkami i aloes pomógł mu od razu na ból, pieczenie, rana się szybciej zagoiła.

Husarz12

2020-12-02, 10:44
artur54321 napisał/a:

Cześć, razem z narzeczoną chcieliśmy pokazać, a raczej ustrzec was przed niebezpieczeństwem związanym z gorącym olejem. Poniżej zdjęcia, które pokazują jak wyglądają ręce poparzone olejem roślinnym. Narzeczona była wtedy sama w domu i próbowała upiec sobie jakąś przekąskę na oleju (nie mówię tu o jej palcach xd) niestety przypadkowo uderzyła o rączkę patelni i olej wylał jej się na ręce, biust, brzuch i nogę. W najgorszym stanie są ręce - poparzenie 3 stopnia z częściową martwicą opuszków 3 palców prawej ręki, biust i brzuch - poparzenie 2 stopnia (zagoi się i nie będzie śladu), noga - poparzenie 1 stopnia więc już teraz jest tylko lekkie zaczerwienienie. Najgorsze jest to, że po poparzeniu narzeczona była w takim szoku, że poszła od razu spać bo nie wiedziała co się dzieje, gdy po prawie godzinnej drzemce wstała ona dalej nie wiedziała co jest grane, dopiero zdjęcia, które wysłała mi po drzemce uświadomiły mi jak źle jest.
Poparzenie rąk godzinę po wypadku
Poparzenie następnego dnia po zmianie opatrunków w szpitalu
Ogólnie uważajcie na siebie bo jak widać czasem w ciągu kilku sekund może się odwrócić wasze życie o 180 stopni, mam nadzieję że wyjdzie z tego i nie amputują jej tych palców.



Hej! Bardzo współczuję. Przej***ne po prostu :shock: Czy mógłbyś ku przestrodze napisać coś więcej jak do tego doszło? Ile było tego oleju i czy po prostu na nią chlusło? Palce są w takim stanie jakby jej ręka co najmniej do tego oleju wpadła... Chyba że oleju było tak dużo jak na fryty? Serio pytam, o nic się nie zbijam. Chłodziliście to miejsce od razu?

PS. Pozdrów ją od internetu. Jak dla mnie przestroga bardziej wartościowa niż te wszystkie suche rady...

PoliteP

2020-12-02, 11:02
"OH, mam nadzieję, że z tego wyjdzie, że nie straci paluszków, dużo zdrowia życzę,"- co to k***a sadistic, czy kółko wzajemnej stymulacji? Nie mogła gruba świnia poczekać na fryutki, że łapy do frytownicy pchała? hahahahaha k***a niezdarna dobrze jej tak.

Zbora6969

2020-12-02, 11:07
Dlaczego nie wystawiłeś zdjęcia cyców poparzonych ? Potrzepałbym do tego !

Juzwa

2020-12-02, 11:13
artur54321 napisał/a:

nie czuła bólu.



To niedobrze, ma głębokie oparzenia i ma uszkodzone końcówki nerwowe. Może mieć z tym spory problem jak już się rany zagoją. Może też być konieczny przeszczep skóry. Ja pierniczę, oparzenia są paskudne w leczeniu i długo to trwa. Trzeci stopień to już nie są żarty, bo nie czuje się bólu przez to, że są uszkodzone nerwy.


PS a zdjęcia cycków nie wysłała?