18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


husstler

2022-05-23, 23:19
BajecznyKrzysztof napisał/a:

obejrzałeś drugi filmik? dzieciak, to jakiś pojeb i leser.



Nic nie rozumiesz , ojciec to psychol , nie ważne co nastolatek nawywijał jeśli ojciec maltretuje syna , traktuje jak k***ę , grozi śmiercią , i w taki sposób się odzywa nie ma żadnego wytłumaczenia , można dać lanie dla 9 latka jak wyzwie matkę , albo ukradnie coś , ale w tej sytuacji jest znęcanie się w 100 % , ojciec jest od nauczenia syna bycia mężczyzna a nie gnojenia go i upokarzania , na pewno każdy jego znajomowy wie że ojciec się nad nim znęca , a teraz wyobraź sobie sytuację w której taki dzieciak ma mieć formę psychiczną aby siedzieć w szkole i w spokoju się uczyć albo pracować nad sobą , gdy masz w świadomości że stary ci dzis może wpie**olic w ryj bo wejdzie ci do kibla gadać przez telefon jak będziesz srał

eMCeONe

2022-05-23, 23:28
"ja cie k***a zajebe" "wjade ci kolanem w łeb i cie zabije, k***a szmaciarzu" Szczyt inteligencji polskiej...
Opcje są 2.. albo młody trafi do rodziny zastępczej albo do pierdla za zaj***nie starego. Jeżeli ktoś uważa, że takimi tekstami wychowuje się dziecko to powinien wziąć rozpęd i pie**olnąć z barana w ścianę. To co słyszymy to zbieranie żniwa za CHOWANIE dziecka, a nie wychowywanie. W tym momencie współczuję moim dzieciom, które będą musiały dorastać z wytworami polskiej patologii wspieranej przez sp***olone programy socjalne. Kiedyś była prosta zasada.. Masz zawód, dobrze zarabiasz, możesz dopiero zakładać rodzinę. Dzisiaj...? Masz fiuta, to go używaj i twórz wyznawców pisu i sociali. Sam jestem chłopakiem z ulicy i na totalnym lajcie przekułem malowanie po ścianach na grafikę cyfrową, by teraz zarabiać wyj***ną kasę, mając w dupie tą całą inflację pomoce rządowe. I tak.. oj***łem raz klasę i nigdy nie było takiej patolni w domu. Totalnie nic nie usprawiedliwia zachowanie tego zjeba, który nie powinien nigdy się rozmnażać przez brak jakiejkolwiek stabilności emocjonalnej. Stary do wora a wór do jeziora i tyle w temacie.

SlimShady

2022-05-23, 23:28
Odsluchalem pierwsza część i początek drugiej. Dlatego boję się mieć dzieci. Zapie**alasz na utrzymanie. Starasz się jeszcze myśleć o sobie, by nie na tym zapie**alaniu się kończyło. A tu gówniarz bez wdzięczności wypomina ci że nie chodzi do szkoły bo "gdybym jeszcze z normalnej rodziny był" i stary nie wytrzymał. Z takim podejściem tego pseudointeligentnego szczyla, który na wszystkich będzie winę zwalał to w życiu nic nie osiągnie. I robi z siebie ofiarę. Czy chodzenie do szkoły to już taki problem? W życiu sobie nie poradzi jak przyjdzie czas zarobić na utrzymanie.

kaffu

2022-05-23, 23:29
Jak dla mnie to ustawka, ten sam głos ojca i syna co na poprzedniej wrzucie o bagaż na lotnisku. Nagrywają jakieś audio z zdjęciem i wrzucają do sieci bo wiadomo że patologia sprzedaje się najlepiej. A później cisną bekę z ludzi którzy się zak***iają, słychać że używają jakiegoś mikrofonu dobrej firmy bo nie ma tam za dużo szumów i dźwięk jest czysty. Wątpię w to aby jakiś smartfon tak czysto wyłapał na dźwięk. Takie jest moje zdanie

Seksiaczek

2022-05-23, 23:32
Co wy pie**olicie o jakimś wychowaniu, to kwestia genów, dostał po starym pakiet agresywnego zjeba patusa i tyle. Ojciec albo go ustawi ostro, albo nic z niego nie będzie

diacon

2022-05-23, 23:33
Tej rodzinie potrzebny jest jakiś dobry psychoterapeuta,, bo widać wszyscy są popie**oleni. Żal mi ich wszystkich.

Upalony

2022-05-23, 23:33
Ujme to tak, ze osoby które probuja w jakis sposob tlumaczyc takie zachowanie same byly oczerniane w taki sposob przez rodzicow. Agresja na czlonku rodziny to brak szacunku i kurestwo. Winna lezy zawsze po obu stronach, a przemoc nie rozwiąże problemu. Po elokwentnym skladaniu zdan od strony ojca wychodze z zalozenia ze sam ojciec z patologicznej rodziny pochodzi i patologie dalej szerzy. Jedno wielkie kurestwo i dzicz. Sprawa powinna byc zgloszona do odpowiednich sluzb takie osoby nie powinny miec praw wychowawczych. W przyszłości odbije sie to na psychice mlodego jezeli dalej bedzie w takiej sytuacji przez X czasu. Ogolnie zachowanie w kiblu mozna podpiac pod zboczenie psychicne ojca wygledem przemocy psychicznej.

dżonyłojlker

2022-05-23, 23:53
SanEscobar94 napisał/a:

Wiadomo czy już go mają? Cokolwiek?



Nadal siedzi w tym kiblu i wk***ia ojca.

CrookerS

2022-05-23, 23:56
Piekny przyklad nowoczesnego bezstresowego wychowania. Stary zapie**ala pewnie za srobki ze stara razem, i nie moga przebolec ze wychowali geminusa co pewnie nic mu nie brakowalo w dziecinstwie i wieku mlodziezowym. Teraz za pozno na napie**alanie bo moze przypalu narobic gowniarz, bo wygodniej leserowi podjebac u psycholki szkolnej starych niz wziac sie za siebie. Teraz bedzie plakal w necie dlaczego jest glebem... Niestety taki rosnie nam kwiat polskiej mlodziezy...

Mlody wkoncu sie wk***i i chwyci za noz to uslyszymy w telewizji jeszcze :ok:

Ogolnie nic niedzieje sie bez przyczyny. Aczkolwiek sadzac po krzykach mlodego jezeli jest po mutacji to zwykla p*zda z niego. Ja juz w wieku buntu napie**alalem sie ze starym ale nie dlatego ze oblalem szkole (w technikum) bo zara na murzyna za j***ne 7.50 na godzine j***lem na budowie. Tylko dlatego ze wk***ialo mnie jego chlanie/oktawy po 3 tygodnie i ponizanie mamy i mnie za to jakim byl nieudacznikiem a pozniej miesiac trzezwosci i narzekania jak to jest zle i ch*jowo - bez szukania przyczyny. Pozdro roczniki 90-te :ok:

Upalony napisał/a:

Ujme to tak, ze osoby które probuja w jakis sposob tlumaczyc takie zachowanie same byly oczerniane w taki sposob przez rodzicow. Agresja na czlonku rodziny to brak szacunku i kurestwo. Winna lezy zawsze po obu stronach, a przemoc nie rozwiąże problemu. Po elokwentnym skladaniu zdan od strony ojca wychodze z zalozenia ze sam ojciec z patologicznej rodziny pochodzi i patologie dalej szerzy. Jedno wielkie kurestwo i dzicz.



Racja kolego, aczkolwiek po latach patrzenia na taka patologie nie przekladam tego na swoja rodzine i corke, wiec jak sie chce to mozna wszystko zrobic, ale trzeba chciec :ok:

Sklozgos

2022-05-23, 23:59
W obecnym systemie, rodzice nie sa prawnymi opiekunami. Opiekunem jest panstwo. Ten ojciec z matka za te nagrania pojda siedziec. Nie ma juz mozliwosci wychowywania dzieci. Moga sie zachowywac jak chca. Jak bym mial takiego syna trz bym byl wk***iony. Mam taka zone. Cale j***ne zycie kobiecie pomagalem ile moglem. Dziecmi sie opiekowalem. Chciapem zeby kobieta sie uczyla. Nic sie k***a nie da zrobic. Bic jej nie bilem. Po paru latach patrzenia jak siedzi i nic nie robi majac to coraz wieksze roszczenia coraz bardziej darlem morde na nia. E koncu dalem sobie spokoj i powiedzialem, ze sie rozwodzimy. Nie ma mozliwosci. Nie wolno nic. Jak ja odpie**alalem to dostalem pasem czy kijem w dupsko. Kary na tv, dwor itp. oczywisicie wielokrotnie nie zrobilem nic a i tak wpie**ol byl. Tak dla zasady. Jednak gdyby nie ten wpie**ol, siedzialbym w wiezieniu i byl teraz bez szkoly. Ja bylem za to napie**alany od dziecka i pewnie przez to zachowywalem sie jak gnojek. Cos w tej rodzinie od poczatku jest nie tak. Matka tez sie odzywa w chamski sposob. Wszystko sie nakreca.

Baldzi

2022-05-23, 23:59
Jeszcze wam potwierdzili na nagraniu, że problemem nie są oceny bo ma dobre tylko to, że sp***ala ze szkoły, czemu w ogóle się nie dziwię. sp***olona rodzina, pewnie od lat się tak zachowują. Ojciec do pierdla, syn na terapię, matka do gacha i tyle

dżonyłojlker

2022-05-24, 00:09
Baldzi napisał/a:

Ojciec do pierdla, syn na terapię, matka do gacha i tyle



Ojciec na wakacje, gnój do pieca, matka do burdelu u ruskich.

URAGE

2022-05-24, 00:25
Czytam te komentarze i nie wiem gdzie większe zjeby, na nagraniach, czy w komentarzach.

Chyba wszyscy w takiej samej patologii chowani byliście co ten młody.

Szkoda słów.

LaChupacabra

2022-05-24, 00:26
Coś tu jebie fejkiem (łącznie z akcją z bagażami) chyba że się młody ujawni w końcu publicznie i na suki ich poda. Nie oglądam więcej bo sie patolą zarażę.

Emt1

2022-05-24, 00:58
Ojciec śmieć
X