18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


Arashi91

2022-05-24, 01:18
Przerażający jest totalny brak instynktu przetrwania. Jeżeli to nie fejk, to ten zj***ny dzieciak i tak będzie zdjęty. Jak nie przez starego, to przez kogoś w pracy, albo na ulicy. Ewidentnie prowokuje ostry wpie**ol i piszczy jak dziewczynka. Współczuje rodzicom takiego wyp***a za potomka.

rogacz

2022-05-24, 01:53
Byłem katowany w domu, niebieska karta, znęcanie znam ten cały syf.
Depresja, terapia, problemy po fakcie.
Znam to.

Tutaj widzę dwie kwestie.
1. Ojciec typowy furiat i agresor, matka typowy współ agresor bierny.
2. Syn - typowy cwaniak, wyraźnie słychać, że prowokuje rodziców, nie wypełnia swoich obowiązków. Mam wrażenie że go ktoś buntuje zamiast mu pomóc i wyrwać go z tej rodziny.

PS: Nie bez powodu nagranie się urywa jak młody się skapnął, że specjalnie dla własnej wygody będzie nieklasyfikowany.

Lu...........sy

2022-05-24, 02:05
rogacz napisał/a:

Byłem katowany w domu, niebieska karta, znęcanie znam ten cały syf.
Depresja, terapia, problemy po fakcie.
Znam to.
Tutaj widzę dwie kwestie.
1. Ojciec typowy furiat i agresor, matka typowy współ agresor bierny.
2. Syn - typowy cwaniak, wyraźnie słychać, że prowokuje rodziców, nie wypełnia swoich obowiązków. Mam wrażenie że go ktoś buntuje zamiast mu pomóc i wyrwać go z tej rodziny.
PS: Nie bez powodu nagranie się urywa jak młody się skapnął, że specjalnie dla własnej wygody będzie nieklasyfikowany.



Celna uwaga. Taki toksyczny trójkąt. Pewnie matka ma najwięcej za uszami, bo najmniej ją ją słychać, ale stary coś mówi, że matka przez niego o mało nie wykitowała. Niemniej wchodzenie starego do kibla jak typek sra zrobiło mi dzień, a w zasadzie noc.

Caban1908

2022-05-24, 05:18
Młodemu życzę żeby wygrzebał się z tego bajora, a osobom popierającym jego poj***nego starego żeby zdychały w męczarniach. Nie pozdrawiam

Pablos2302

2022-05-24, 06:54
Myślę, że nie ma co bronić ojca bo jest poj***ny i takie zachowania nie są normalne, aczkolwiek nie wykluczone, że łebek też nie należy do prymusów i pewnie odpie**ala jakiś szajs

1bolek1

2022-05-24, 07:00
Gówniaż nie rozumie, że jego zasranym obowiązkiem jest teraz się uczyć, z tego co słyszę jest też bezczelny, więc się nie dziwię, że się ojciec wkórwia,
jeszcze go mody ch*j nagrywa i publikuje. Powinien pójść do roboty smród, jak nie chce się uczyć, niemniej ojciec na leczenie.

Hasslich

2022-05-24, 07:03
Wam się cioty za dobrze w kapitalizmie żyje. Większych pensji zachciewa, ale najlepiej nie pracować. Raz by was lolami oklepali j***ni obrońcy przemocy to byście zapie**alali jak trzeba za 5 złotych. Kastrować wszystkich bez wyjątku. Psa bym wam nie dał pod opiekę. Potem świat zdziwiony skąd się biorą pojeby pokroju Hitlera, jego stary miał taki sam pogląd na wychowanie jak wy neandertalce z kołchozu.

Bobiczek

2022-05-24, 07:29
Czemu ty się nie bronisz? Przecież słyszę, że jesteś dużym chłopcem, i współczucia...

ErwinR

2022-05-24, 07:30
Hybris napisał/a:

ch*j wie jak tam jest.
Ja bym młodego tak nie lał i nie napie**alał.
na początek dyplomatycznie wykłady od życia.
Koniec k***a telefonów, internetu, szlajania się. Kasy na cokolwiek. Totalna anihilacja, areszt domowy, aż do skończenia szkoły, a potem sajunara - wypie**alaj z domu z kwitem wyrzeczenia się rodziny - jak ci tak źle było. Bo takie gówno to jeszcze lubi w długi popaść.
Jeżeli stary nie potrafi tego wyjaśnić i wygrać z gówniarzem na argumenty to jest przegrany w roli ojca, bo siła niczego tu nie wyjaśnia, gdyby miała zadziała to już dawno by zadziałała.


A ty myślisz że dostaje wpie**ol tak od razu ? Dam se obie łapy ujebac że tych dyplomatycznych rozwiązań było aż za dużo. A prawda jest taka ze taki niedoj***ny niedorostek wpie**ol nie dostanie to się nie naprostuje

Cipczan

2022-05-24, 07:58
Heliar napisał/a:

Film nie działa obraz stoi w miejscu



Przecież na kiblu nikt nie siedzi. Stary się wk***ił, bo młody wysrał się do bidetu. Też bym wyj***ł za coś takiego!

Strugi napisał/a:

Co młody odpie**ala że ojciec z matą maja go tak dość?



Do szkoły nie chodzi gówniak jeden.

BanujNasNieMichalka

2022-05-24, 09:17
Smoczoor napisał/a:

Młody gnój kręci i manipuluje, a tym nagraniem próbuje oczernić ojca, który słychać, że nie leje go dla frajdy tylko dlatego że młody jest leserem i chce go wyprostować. Sam mam dzieciaka w 8 klasie podstawówki i na całe szczęście to dobre dziecko, które się uczy i przykłada, ale wiem jakie teraz są dzieciaki - rozwydrzone, roszczeniowe i pretensjonalne i jak rodzice sobie z nimi za nic nie radzą. Mam nadzieję że sąd nie da się nabrać na te nagrania.



Dobra nie pie**ol bo napie**alac dzieciaka jak na kiblu siedzi to IQ na minusie trzeba mieć xD

Baldzi

2022-05-24, 09:38
Cipczan napisał/a:

Przecież na kiblu nikt nie siedzi. Stary się wk***ił, bo młody wysrał się do bidetu. Też bym wyj***ł za coś takiego!
Do szkoły nie chodzi gówniak jeden.



Oczywiste. Powszechnym jest, że za wagary zostaje się pobitym przez ojca, a jak ktoś nie ma ojca to ośrodek wychowawczy zamawia taką usługę od okolicznych szkół walki i ci przyjeżdżają go zbić za pieniądze

seba1981g

2022-05-24, 09:44
DmNQ napisał/a:

Patus j***ny. Wyborca PiSu 100%



90% więźniów głosowało na PO, wyznawco Rudego

Swooniak

2022-05-24, 10:03
To że się nie uczy to jeszcze k***a nie oznacza żeby go tak pobić, przeciez za to jest kryminał do ch*ja bez względu na to co syn robi. Uczy się dla siebie, a nie dla jakichś k***a chorych ambicji ojca. NORMALNA RODZINA TO JEST DLA OJCA? DOBRZE ŻE MŁODY MU k***A WYJAŚNIŁ. Z nagraniem na policje i niech wypie**ala do celi, tam mu pokażą cwe*owi. A matka kolejna idiotka, pewnie ojca się boi to mu wtóruje, patologią śmierdzi z kilometra
X