18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


creepy

2022-05-25, 17:18
michallpk napisał/a:

Patus (młody) prowokuje. Później będzie pajacował przed kolegami i kozaczył jak on to ma źle w domu.
Zacznie rapować i wybierze sobie pseudonim artystyczny typu Mata czy inne Nicki Minaj...



Tym Nicki Minaj mnie rozj***łeś

karantusss

2022-05-25, 21:12
słyszałem ze w szkole jest coś takiego jak pedagog czy coś

levy17

2022-05-26, 01:26
nic tylko zabić we śnie takiego patusa

Lu...........xd

2022-05-26, 16:26
...............

paniczmax

2022-05-26, 21:32
generalnie sprawa wygląda tak że chłopiec sprowokował sytuację aby nagrać zadymę ale jak się to odsłucha to generalnie nie chodzi do szkoły i w ch*ja wali, oczywiście można próbować naprawić ale w pewnym momencie macie w domu 30letniego nieroba który gra na konsoli, jest na waszym utrzymaniu bez żadnych perspektyw na dalsze życie, niby dziecko ale w sumie pasożyt który będzie was ssał do śmierci

JasiekSadisti

2022-05-26, 21:48
Oddać do domu dziecka albo do ośrodka i dziękuję

VeleIndeed

2022-05-27, 14:30
Jakie to, k***a, wszystko mądre. Jaki poziom dyskusji, coż za niezmącona akceptacja dla j***nego oprawcy.

Ludzi, którzy w taki sposób wykorzystują przemoc fizyczną trzeba utylizować.
ch*j mnie obchodzi to, czy dzieciak jest winny niechodzenia do szkoły czy nie. Takie tematy załatwia się inaczej.

Jedyne co potrafi ojciec-patus to wrócić do domu, zaj***ć trzy Harnasie i wyładowywać złość na dzieciaku za swoje sp***olone, bezsensowne życie.

A wszystkim k***om, które pieją peany na cześć tego sk***ysyna, wielki ch*j w dupę.
Jeśli jeden z drugim, szmaciarz, nigdy chyba prawdziwego lepa nie dostał na ryj.
Ten tutaj dostaje od ojca. W domu. Od gościa, który ma być wzorem.

Tfu na was.

Pustelnick

2022-05-28, 13:44
VeleIndeed napisał/a:

Jakie to, k***a, wszystko mądre. Jaki poziom dyskusji, coż za niezmącona akceptacja dla j***nego oprawcy.
Ludzi, którzy w taki sposób wykorzystują przemoc fizyczną trzeba utylizować.
ch*j mnie obchodzi to, czy dzieciak jest winny niechodzenia do szkoły czy nie. Takie tematy załatwia się inaczej.
Jedyne co potrafi ojciec-patus to wrócić do domu, zaj***ć trzy Harnasie i wyładowywać złość na dzieciaku za swoje sp***olone, bezsensowne życie.
A wszystkim k***om, które pieją peany na cześć tego sk***ysyna, wielki ch*j w dupę.
Jeśli jeden z drugim, szmaciarz, nigdy chyba prawdziwego lepa nie dostał na ryj.
Ten tutaj dostaje od ojca. W domu. Od gościa, który ma być wzorem.
Tfu na was.



Już się pospinałeś? No to biegusiem zmieniać gacie, bo konkretnie poszło po zaworach.

TiliLili

2022-05-30, 16:00
Jakaś p*zda ten Jego syn, ja bym takiej presji nie wytrzymał, jeszcze atak podczas srania, zamknąłbym się w kiblu, podtarł szybko dupsko żeby się klockiem nie pobrudzić i chyba zęby bym mu powybijał. A co do chodzenia do szkoły to chyba każdy normalnie myślący człowiek wie, że ta szkoła ci na ch*j potrzebna, nie musisz mieć wykształcenia wyższego czy nawet szkoły zawodowej skończonej aby dawać radę w życiu z pracą, wiem bo sam tak żyję, nie liczy się świadectwo, liczy sie co potrafisz, jakie masz umiejętności jeśli chodzi o pracę a szkoła to tylko strata czasu, oczywiście nie mówię o takich podstwach jak nauka czytania, pisania, analizowania itp. Poprostu na ch*j mi wiedzieć k***a że kiedyś były dwie wojny światowe

Karpackiemocne

2022-05-31, 22:52
jaki sk***ysyn.... powinni mu tak dopie**olić, że na wózku powinnien jeździć za takie traktowanie dziecka....

gallanonim800

2022-06-14, 19:14
Stary do odstrzału. Takie śmiecie nie powinny nigdy mieć dzieci.

Gitta

2022-06-15, 13:38
Nie da się tego słuchać, serce mi bije mocno i jestem wystraszona. W jego głosie też słuchać było strach. Trzymaj się mały, mam nadzieję, że znajdziesz spokojniejsze miejsce do mieszkania.
Jak dziecko ma problemy z przedmiotem to może korepetycje, a jak nie to powiedzieć mu, że nie zda i tyle. Jego życie, jego wybory.
Po głosach tych ludzi słychać, że oni normalni nie są.
„Nie widzę na oko”. Wchodzenie do kibla, zero prywatności, przekraczanie granic. Mnie ojciec też mówił „wypad z baru”, zawsze jak chciałam się kapać lub weszłam, by się załatwić. Nieudacznicy życiowi, wyżywają się na dziecku.

Kapse1229

2024-02-11, 16:15
pakks napisał/a:

Bym chyba ch*ja młotkiem utłukł we śnie, jakby był na miejscu tego chłopaka. Strasznie mu współczuję, potem będzie mieć rozj***ną psychikę i skończy jako poj***ny oprawca jak ojciec albo odwrotnie będzie totalną ofiarą życiową bez własnego zdania z problemami lękowymi.



Utkaj tak p*izde ciebie nie tłuki a powinni starzy młotkiem o plecach jebac. Nie znasz sytuacji to na chj piszesz takie rzeczy krwo jebna.

osi50

2024-03-05, 23:21
Ronoaro napisał/a:

Ten chłopiec ile ma lat? 13/14? Ogólnie syn i to jakieś dwa kompletne zjeby. Przydało by się obu "podregulować" bo we łbach mają gówno.



W filmie mówią że kończy w kwietniu więc jest w klasie maturalnej. Czyli 17/18 lat ma

TiliLili napisał/a:

Jakaś p*zda ten Jego syn, ja bym takiej presji nie wytrzymał, jeszcze atak podczas srania, zamknąłbym się w kiblu, podtarł szybko dupsko żeby się klockiem nie pobrudzić i chyba zęby bym mu powybijał. A co do chodzenia do szkoły to chyba każdy normalnie myślący człowiek wie, że ta szkoła ci na ch*j potrzebna, nie musisz mieć wykształcenia wyższego czy nawet szkoły zawodowej skończonej aby dawać radę w życiu z pracą, wiem bo sam tak żyję, nie liczy się świadectwo, liczy sie co potrafisz, jakie masz umiejętności jeśli chodzi o pracę a szkoła to tylko strata czasu, oczywiście nie mówię o takich podstwach jak nauka czytania, pisania, analizowania itp. Poprostu na ch*j mi wiedzieć k***a że kiedyś były dwie wojny światowe



No spoko tylko Ty tego gnojka nie znasz a rodzice znają. Może wiedzą że nic nie potrafi i chcą żeby skończył szkole. Większość tych ch*jków urodzonych po 2004 to jakieś nieudaczniki posiadające dwie lewe ręce nie umiejące napompowac koła w aucie.
A sory nawet prawka nie robią bo mają ubery i tramwaje

:shock:

TiliLili napisał/a:

Jakaś p*zda ten Jego syn, ja bym takiej presji nie wytrzymał, jeszcze atak podczas srania, zamknąłbym się w kiblu, podtarł szybko dupsko żeby się klockiem nie pobrudzić i chyba zęby bym mu powybijał. A co do chodzenia do szkoły to chyba każdy normalnie myślący człowiek wie, że ta szkoła ci na ch*j potrzebna, nie musisz mieć wykształcenia wyższego czy nawet szkoły zawodowej skończonej aby dawać radę w życiu z pracą, wiem bo sam tak żyję, nie liczy się świadectwo, liczy sie co potrafisz, jakie masz umiejętności jeśli chodzi o pracę a szkoła to tylko strata czasu, oczywiście nie mówię o takich podstwach jak nauka czytania, pisania, analizowania itp. Poprostu na ch*j mi wiedzieć k***a że kiedyś były dwie wojny światowe



No spoko tylko Ty tego gnojka nie znasz a rodzice znają. Może wiedzą że nic nie potrafi i chcą żeby skończył szkole. Większość tych ch*jków urodzonych po 2004 to jakieś nieudaczniki posiadające dwie lewe ręce nie umiejące napompowac koła w aucie.
A sory nawet prawka nie robią bo mają ubery i tramwaje

:shock:

TiliLili napisał/a:

Jakaś p*zda ten Jego syn, ja bym takiej presji nie wytrzymał, jeszcze atak podczas srania, zamknąłbym się w kiblu, podtarł szybko dupsko żeby się klockiem nie pobrudzić i chyba zęby bym mu powybijał. A co do chodzenia do szkoły to chyba każdy normalnie myślący człowiek wie, że ta szkoła ci na ch*j potrzebna, nie musisz mieć wykształcenia wyższego czy nawet szkoły zawodowej skończonej aby dawać radę w życiu z pracą, wiem bo sam tak żyję, nie liczy się świadectwo, liczy sie co potrafisz, jakie masz umiejętności jeśli chodzi o pracę a szkoła to tylko strata czasu, oczywiście nie mówię o takich podstwach jak nauka czytania, pisania, analizowania itp. Poprostu na ch*j mi wiedzieć k***a że kiedyś były dwie wojny światowe



No spoko tylko Ty tego gnojka nie znasz a rodzice znają. Może wiedzą że nic nie potrafi i chcą żeby skończył szkole. Większość tych ch*jków urodzonych po 2004 to jakieś nieudaczniki posiadające dwie lewe ręce nie umiejące napompowac koła w aucie.
A sory nawet prawka nie robią bo mają ubery i tramwaje

:shock:
X