18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


Allahgbar

2022-05-24, 10:13
Słychać że synek to jakiś przyj***ny jest

Danbuk

2022-05-24, 10:15
Zajebiste a się uśmiałem

Bona1

2022-05-24, 10:33
squach napisał/a:

Nie ma zamka w kiblu? Co do ojca - wpie**ol k***a od młodego i bez szklanki wody na koniec.



Posłuchaj do końca i usuń komentarz.. Młody to debil, ojciec chce dla niego dobrze, zależy mu bardziej niż tej p*zdzie dlatego nerwy puszczają.

0_rafiks_0 napisał/a:

Poprosze o namiar na ojca. Nakrecimy cos na sadola



Będziesz mu sie wypinał frajerze? Ojciec by cię zgasił jak peta szczylu. Głąby k***a słuchają wszystkich tylko nie tych którzy chcą dla nich dobrze.

Strugi

2022-05-24, 11:05
Swooniak napisał/a:

To że się nie uczy to jeszcze k***a nie oznacza żeby go tak pobić, przeciez za to jest kryminał do ch*ja bez względu na to co syn robi. Uczy się dla siebie, a nie dla jakichś k***a chorych ambicji ojca. NORMALNA RODZINA TO JEST DLA OJCA? DOBRZE ŻE MŁODY MU k***A WYJAŚNIŁ. Z nagraniem na policje i niech wypie**ala do celi, tam mu pokażą cwe*owi. A matka kolejna idiotka, pewnie ojca się boi to mu wtóruje, patologią śmierdzi z kilometra



Z nagrania wynika że nie chodzi na lekcje, nie że ma problemy z ocenami ale że nie chodzi i przez to będzie nieklasyfikowany. więc no halo, młody tak naprawdę dobrze wpie**ol jeszcze nie dostał, bo inaczej by tak nie pyskował

crenton

2022-05-24, 11:17
k***a na innych nagraniach widać jak na dłoni że to ojciec jest przyj***ny, wbija młodemu do kibla jak sra i go napie**ala, ale k***a wielcy sadole przyklaskują xD gdzie wy się chowacie bo w realu to takich zjebów nie widać, chyba że to wy z meszkiem pod nosem i przetłuszczonymi włosami co się jąkają przy kasjerkach, to by się zgadzało. tfu

Klejnot_Nilu98

2022-05-24, 11:51
To nie jest wychowanie ani dbałość o przyszłość syna, nieważne co robi syn, ojciec to ewidentny psychol i sadysta który wyżywa się na dziecku. Ojciec do utylizacji ale bolesnej żeby zrozumiał jak bardzo jest słaby w rzeczywistości. A ktokolwiek tutaj próbuje stawać po stronie ojca powinien dostać deskoterapie dla przykładu.

Robert112

2022-05-24, 12:05
Sawix napisał/a:

Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem



Chwila moment, to ojciec może napie**alać syna a syn nie ma prawa się bronić? Coś Ci się chyba poj***ło

Bombas

2022-05-24, 12:31
Bueno, bueno 8-)
Jak będziecie mi częściej dostarczać takich materiałów, to mogę wam te 500+ płacić patusy

@UnknownUser666
Dawaj tego więcej, dyskusje to ożywia na tym portalu i nie stypy

Zbysław

2022-05-24, 13:27
I to jest prawdziwy tata a nie jakiś pedałek co chodzi z synkiem na spacer, powinien wypić z 5 piwek dla relaksu dla uspokojenia

xBloody

2022-05-24, 13:28
Nie znam całej historii i od czego się zaczęło, jednak jak można wywnioskować po tych materiałach to dzieciak nieźle wyszczekany jest. Nie chodzi do szkoły, nie zda do następnej klasy/nie ukończy szkoły, matka leciała dla niego po zeszyty a on i tak miał to gdzieś, podsumowując, ojciec już nie wytrzymał i sięgnął po rękoczyny bo pewnie już rozmowa ze szczylem nie pomagały.

stonefenix

2022-05-24, 13:44
Ale wy bzdury wypisujecie, że syn manipulant, że wina syna, że młody się życia nauczy. Gówno wiecie, a piszecie.
Jeżeli młody jest bity, zapewne ma depresję, poważna depresje. Depresja wynika z tego, że nie ma dokąd wrócić i się zrelaksować. Dom dla niego to piekło, w szkole pewnie też mu życia nie ułatwiają. Widać, że z nauką sobie po prostu nie radzi, może nie jest tak kumaty albo właśnie stres powoduje, że nie może być kumaty. Swoim dzieciom się pomaga, a nie się tłucze.
Korepetycje ? Jakieś zajęcia dodatkowe ? Rozwój zainteresowań ? Psycholog ?
Ojciec tego syna powinien iść do więzienia i mieć zakaz płodzenia dzieci i rodzicielstwa.
To wszystko prowadzi do tego, że młody może strzelić samobója a wy idioci przyklaskujecie tej żenadzie. Wasze mózgi stać tylko na tyle, by w kwestiach wychowawczych podnieś rękę i przyj***ć? W zasypanej afrykańskiej wiosce byście się dobrze sprawdzili.

Milosz199

2022-05-24, 14:36
Wrzeszczy jak pterodaktyl

Araknarthoth

2022-05-24, 14:39
Masakra z takimi bachorami. Nie jestem zwolennikiem bicia, ale jak by mi dzieciak nie chodził do szkoły to też bym pewnie nie wytrzymał i go zlał. Młody specjalnie nakręca całą sytuacje i nagrywa dyktafonem jako dowód. Kiedyś to było normalne, że jak się miało złe oceny albo chodziło na wagary to się wpie**ol dostawało. Niech się cieszy, że tylko go z otwartej łapy nawala a nie paskiem. Jak raz byłem zagrożony z przedmiotu to paskiem wojskowym dostałem tak po dupie, że w szkole przez kilka dni na lekcjach stałem bo siedzieć nie mogłem. No i pomogło poprawiłem oceny, zdałem do następnej klasy i wyszedłem na ludzi.
Co do wchodzenia do kibla jest to w pełni zrozumiałe. Młody penie miał myśli lub próby samobójcze dlatego ojciec go kontroluje.

Robert112

2022-05-24, 15:27
Araknarthoth napisał/a:

Masakra z takimi bachorami. Nie jestem zwolennikiem bicia, ale jak by mi dzieciak nie chodził do szkoły to też bym pewnie nie wytrzymał i go zlał. Młody specjalnie nakręca całą sytuacje i nagrywa dyktafonem jako dowód. Kiedyś to było normalne, że jak się miało złe oceny albo chodziło na wagary to się wpie**ol dostawało. Niech się cieszy, że tylko go z otwartej łapy nawala a nie paskiem. Jak raz byłem zagrożony z przedmiotu to paskiem wojskowym dostałem tak po dupie, że w szkole przez kilka dni na lekcjach stałem bo siedzieć nie mogłem. No i pomogło poprawiłem oceny, zdałem do następnej klasy i wyszedłem na ludzi.
Co do wchodzenia do kibla jest to w pełni zrozumiałe. Młody penie miał myśli lub próby samobójcze dlatego ojciec go kontroluje.



Co ty pie**olisz za głupoty? Dostać lanie paskiem a być napie**alanym po głowie to nie jest danie lania a znęcanie się. Potwierdzenie, że znowu dostanie krzesłem to w ramach tego paska też? Groźby wjechania z kolana w ryj to ma aspekt wychowawczy? Wchodzenie do kibla według Ciebie w celu kontroli czy sobie coś nie robi? Kontrola polega na spuszczeniu wpie**olu na kiblu? Jeśli młody miał myśli lub próby samobójcze to zdecydowanie dalsze znęcanie się nad nim mu w tym pomoże, zdecydowanie szybciej osiągnie swój cel. Skąd się biorą tacy ludzie jak ty? Klaps w dupe czy kilka pasów po wywiadówce to nie to samo co tutaj się odpie**alało.
X