18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


michallpk

2022-05-24, 15:32
Patus (młody) prowokuje. Później będzie pajacował przed kolegami i kozaczył jak on to ma źle w domu.
Zacznie rapować i wybierze sobie pseudonim artystyczny typu Mata czy inne Nicki Minaj...

jesiotr

2022-05-24, 16:06
jesteście w większości poj***ni jak Ci starzy tego dzieciaka.
Jak on się ma k***a uczyć z takim starym który prywatności w kiblu nie umie uszanować. To jest znęcanie się psychiczne i fizyczne.
Mam nadzieję że tej dwójce patologi dupy w pierdlu rozerwą a młodego ktoś przygarnie.

CzarnyAdolf

2022-05-24, 16:40
Matysiakowie. Następne pokolenie

Bona1

2022-05-24, 16:57
jesiotr napisał/a:

jesteście w większości poj***ni jak Ci starzy tego dzieciaka.
Jak on się ma k***a uczyć z takim starym który prywatności w kiblu nie umie uszanować. To jest znęcanie się psychiczne i fizyczne.
Mam nadzieję że tej dwójce patologi dupy w pierdlu rozerwą a młodego ktoś przygarnie.



Jak poszło na polskim?

BubaBuba

2022-05-24, 17:00
Wszystkich, którzy usprawiedliwają ojca - jak ja wami gardzę. Czemu?
Mam prawie trzydzieści lat, całkiem nieźle w życiu. Ale nigdy w życiu nie zaufam mojemu ojcu. Mieliśmy dobry dom, wczasy, w sumie co chciałem... ale... Ale, własnie.
Mój ojciec też był zwykle dobrym człowiekiem. Dał mi jedną rzecz - ze jak będę zapieprzać, bez względu na resztę, powinno się udać. I tak własnie mi się udało w mojej pracy... ale to zupełnie inna historia. W każdym razie, stary z zewnątrz to święty człowiek. Prowadzi zajęcia ze swojego ulubionego przedmiotu dla dzieci, moim braciom też pomaga jak może - rozwija ich w tym kierunku. I problem jest jeden - czasem traci spokój i opanowanie.
Mnie też starał się kierunkować w tą stronę, którą lubi, bo mam potencjał. Tylko, nigdy mnie to specjalnie nie interesowało. Moi bracia sa lauraetami olipmiad przedmiotowych, międzynardowoych, ja mam tylko jeden mały sukces.
Całe życie interesowało mnie coś innego - coś, czym zajmowanie się w szkole było uważane za lenistwo przez mojego starego. Od zawsze interesował mnie inny przedmiot niż jego konik - ale kiedy mu o tym powiedziałem, stwierdził ze to głupie i nie mam tego robić, zapomnieć, bo nie będzie utrzymywał darmozjada (de facto pracuję w pokrewnej do mojej pasji z dzieciństwa dziedzinie - i mam kupe kasy).
Czemu mu nie ufam? Bo się na mnie wyżywał. bił mnie, kiedy miałem złe stopnie, bo nigdy mnie to nie interesowało. Stosował manupulacje i wymuszenia mentalne (kiedy udało mi się dawno temu w gminazjum coś wygrać, chociaż twierdził, ze mi się nic nie uda, stwierdził ze nie trafię do dobrej szkoły), wysłał mnie do liceum, które nie podobało mi się, bo on tak chciał. Bił mnie do 18, ponizał - kiedy miałem ferie przed maturą, stwierdził ze jestem zerem i wysłał na dwa tygodnie do pracy na budowie (chociaż byłem w czołowym LO i miałem szykować się do egzaminów). Za każdym razem, też po mautrach (które zdałem zajebiście), stwierdził ze nie wierzył ze nawet w cżęsci mi tak dobrze pójdą.
Tak, sp***olił mi sporo w głowie. Łatwo się podpalał, bardziej na mnie niż na braci, bo oni się go słuchali, ja miałem inne... pasje, hobby, pomysły.
Smieszne, co?
Tak jak ten dzieciak, ale z innych powodów, krzyczałem, i ryczałem wiele razy. Nie nienawidzę go, ale nigdy mu nie zaufam z niczym. Jego zdanie nie ma dla mnie znaczenia, nie czuję, żebym go mocno kochał. Zawiódł mnie w ch*j.
Sam też widzę w sobie tą złość, kiedy coś idzie nie tak jak zakładam, ale nie przekładam jej na ludzi których kocham. Nie odpalam się tak, chociaż mógłbym, bo kontroluję się.

Mój punkt? Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci. Dzieci to żywi ludzie, nie pie**olone zabawki.
jak dziecko ucieka ze szkoły i kłamie (jak tenz filmu, ja po prostu czytąłem ksiązki pod łąwką, bo... to była moja droga,) to nie znaczy, że jest złe. Dziecko nie jest złe, to rodzic coś sp***olił.
A ten zj***ł dużo. Pewnie gdyby dzieciak był wpsierany, inaczej by gadał, inaczej się zachowywał, tak broni się jak małe zaszczute zwierzątko. I absolutnie go rozumiem, bo ojciec niszczy jego dumę i charakter i rozpie**ala go w drobny makl
Ojciec z filmiku do odj***nia, nic go nie tłumaczy. Na szacunek zawsze należy zasłużyć, fakt ze się spuścił do matki to nie jest powód zeby młody go musiał automatycznie słuchać.

mlodyzyd

2022-05-24, 17:28
petru23 napisał/a:

Jako ojciec.. Nawet nie odpalam. Nie na moje nerwy.



Ja odpaliłem. Współczuję ojcu, że musi w taki sposób młodego gnoja do pionu doprowadzać (młody ma ok 15-16l). Metod wychowawczych nie komentuję, bo są poniżej krytyki, ale słychać na nagraniu, że były już prośby, a nawet groźby, a młody dalej fika i czuję się nietykalny. Do czasu... wpie**olu od starego.

schatten

2022-05-24, 18:07
Tu jest błąd w opisie. To syn ojca nak***ia.

Serdello24

2022-05-24, 22:12
A mnie się podoba jak glowniak drze jape jak świnia nie widzę na oko nie widzę na oko kwi kwi za takie słowa jak by do mnie powiedzial ze jak by byl w normalnej rodzinie to by było inaczej tez by w pysk dostal kwi kwi ;) dajcie więcej bo słuchałem 2 razy ;) :evil: :mrgreen:

Kluska_ze_hej

2022-05-24, 23:23
Smoczoor napisał/a:

Młody gnój kręci i manipuluje, a tym nagraniem próbuje oczernić ojca, który słychać, że nie leje go dla frajdy tylko dlatego że młody jest leserem i chce go wyprostować. Sam mam dzieciaka w 8 klasie podstawówki i na całe szczęście to dobre dziecko, które się uczy i przykłada, ale wiem jakie teraz są dzieciaki - rozwydrzone, roszczeniowe i pretensjonalne i jak rodzice sobie z nimi za nic nie radzą. Mam nadzieję że sąd nie da się nabrać na te nagrania.



Dla sądu raczej nie jest ważne dlaczego go pobił, tylko to, że jest patola w domu co widać od razu. Tylko co młody będzie miał z tego, że trafi do jakiegoś domu opieki?

ADIaifam

2022-05-25, 00:18
Patologi nie wytepisz lecz bogatych ludzi juz tak co do dzieciaka z takim materiałem nawet jakbyś ich zajabałał szybko byś wyszedł matka ojciec do odstrzału nawet bym pomógł jesli byś chciał takich degeneratow to z miejsca i w każdym możliwym momecie z wlasnego doświadczenia jak np lancuch sie owine wokół pustego łuba cos co zostało w pustej bani zacznie zacznie działać za takich kozakow za ścianą poszedlbym do więzienia

Krzywciooo napisał/a:

Typowe znęcanie się psychiczne nad dzieckiem, heh za parę lat złapie kose i rozjebie ich wszystkich ;D



Święte słowa

_SN1P3R_

2022-05-25, 01:32
Co jak co ale ziomek do odj***nia konkretnie, najlepiej żeby całe życie k***a nie wyszła

EvilDick

2022-05-25, 08:23
Ojcu już się tak lont skrócił, że cud, że tego leszcza jeszcze słyszymy. A gówniarz tępy jak but. Brak jakiegokolwiek szacunku w jedną czy drugą. Boga w sercu nie mają.

ArtoldStolzmannn

2022-05-25, 14:28
Młody j***ny symulant, do nauki i nie wagarować lachociagu mały

kosmerf

2022-05-25, 14:28
Ojciec jest poj***ny i od razu to słychać. Syn to też kombinator ale nie uzasadnia to zachowania starych. Nie chodzi do szkoły ale uj***nie w szkole może mu dać lepszą nauczkę niż notoryczny wpie**ol od starego. Mam starszego brata który teraz ma prawie czterdziestkę na karku. Uj***ł w liceum 2 razu i go nie skończył. Skończył potem zawodówe co nie przeszkodziło mu wyjść na ludzi i dobrze sobie radzić w życiu teraz. Najlepsza lekcja jaką dostał od życia i rówieśników był wstyd jak zaj***ł szkołę. Mimo wielu lat nadal żałuje, tego co odj***ł i lat które przez to stracił. Dostał lekcje od życia. Rodzice oczywiście byli wk***ieni i też straszyli, że wywalą go z domu żeby poszedł na siebie zarabiać jak nie skończy chociaż tej zawodówki ale nigdy za to nie dostał wpie**olu. Wpie**ol dostał od życia i trudny start. Pewnie gdyby został potraktowany jak na tym nagraniu to teraz byłby skończoną patolą szukającą opcji jak zemścić się na ojcu. Oczywiście mogło by mu być lepiej gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Ja natomiast wyciągnąłem lekcje patrząc na to co on odj***ł i wiedziałem gdzie nie popełniać błędów.
X