18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


owoc

2022-05-23, 21:55
Balsam dla uszu <3

trebles121

2022-05-23, 21:56
zdania są podzielone na :
1. rodziców
2. dzieci

ja nie stawałbym jednak po żadnej ze stron bo całkowitego obrazu nie ma,
jedno co dzieciak wyniesie z tej lekcji to raczej będzie się chciał jak najszybciej usamodzielnić, jeśli zdoła ale z takim wsparciem będzie musiał mieć twardą dupe.
rodzice taktycy bo chcą sie zabawić a wyrosły gówniak jeszcze w domu, więc i awantura się znajdzie o byle co.


johny012

2022-05-23, 22:04
Też miałem tyrana i pijaka w domu.Wiecznie się znęcał i mnie tłukł
Później jakoś, się odj***ł... Pewnie dla tego że był przepity a ja już trochę silniejszy,ale zaraz Puenta .
Jak umarł, cieszyłem się jak bym wygrał w lotka i ani nie byłem na pogrzebie,ani nigdy u niego na grobie.

mlodylukas95

2022-05-23, 22:19
Przykre, tyle w temacie. Ojciec popie**olony, matka tak samo. Groźby, że się kogoś rozjebie itd? takimi tekstami to można sobie cisnąć do osiedlowych łebków szczających na swoje auto, nie do własnego syna.

Frank_Lopez

2022-05-23, 22:26
Morda młodego nie powinna nabijać rachunku, jeżeli jego dupsko nie jest w stanie go spłacić. Cwaniaczek w gębie i w parę sekund wskoczył na wysokie tony, jakby mu jaja przygniotło. Brawo ojciec, napie**alać i wydziedziczyć szmaciarza.

Torretto1056 napisał/a:

Dobrze pie**olniety jesteś. Dla takiego sadysty jak on, wystarczy byle pretekst. Dzieciak nie ma ani chęci ani motywacji do nauki, nie dziwie mu się zresztą. Najgorsze jest, że jeszcze się takiego skursywyna popiera wśród takich jak wy. Ha tfu. Żeby wam ktoś tak kiedyś obił mordę z byle powodu podczas srania



piszesz tak, bo nie widzisz na oko

Loookas79

2022-05-23, 22:26
stary ma przej***ne z mózgiem ... powinien się leczyć ...

Igorek95

2022-05-23, 22:33
Nie no nad czym Wy tu dyskutujecie w ogóle? Ten stary to totalny zjeb, a młody jest jaki jest jak od małego frajer się nad nim znęca :/

czerczil

2022-05-23, 22:40
karinawaw napisał/a:

Niektórzy widzę łykają jak pelikan jakieś nagranie gówniaka w połowie gdzie ewidentnie słychać, że prowokuje starego bo wie, że łatwo mu ciśnienie skacze.
Nie wiemy czy gówniak się w kiblu nie zamknął bo mu stary odciął internet i ten się zamknął w kiblu po złości.
A jak ojciec wparował to jeszcze mu wali teksty jak do psa "Wyjdź stąd. Bo sram". A potem jeszcze jakieś "Ty jesteś poj***ny?"
Taki niewinny kwilący dzieciak nie używałby takich słów.
A drugie nagranie też z klasycznej pogadanki po wizycie w szkole gdzie ojcu się dowiedział jak jego syneczek sp***ala z lekcji.
I gówniak zamiast zamknąć pysk i wysłuchać gorzkiej pogadanki ojca to jeszcze pyskuje i mądrzy się co ojciec powinien.
A jak już ojcu jest w krytycznym momencie to mu wypie**ala z tekstem "W normalnej rodzinie".
No i potem zdz**ko, że ojciec wziął klapka i mu przypie**olił.
Bo nawet nie widzimy jak wygląda ten straszny atak ojca. A młody kwili jak by mu Ruskie robiły tulipana.
Na koniec dodam tak od serca, że życzę temu rudemu cwaniakowi co nagrywa po cichu ojca i wrzuca do neta żeby jego rodzicom odmówili opieki nad nim i żeby trafił do domu dziecka. ZObaczymy czy wtedy będzie taki wyszczekany jak się skończy internecik, dobre jedzonko i inne wygody.
I w kij w oko wszystkim gadającym o bezstresowym wychowaniu. Jak dzieciaka wychowacie bezstresowo to potem będzie płakał jak ktoś w internecie napisze, że są tylko dwie płcie.



Ja dodam ze swojego serca: NIE pie**ol dzbanie

:!:

husstler

2022-05-23, 22:46
W poprzednim poście gdzie się kłócą o bagaże , w komentarzach jest jeszcze jeden krótki , doskonale wyjaśnia podejście ojca i jego manie wyższości

dżonyłojlker

2022-05-23, 22:51
DmNQ napisał/a:

Patus j***ny. Wyborca PiSu 100%



To jeszcze mały szczyl, gdzie do głosowania...

Roman Adamus napisał/a:

Dajcie mi tatusia porozmawiam z nim serdecznie



Wątpię żebyś był w jego typie, chłop trochę miękki, ale nie posądzałbym go o skłonności homoseksualne. Odpuść.

boguslaw1234

2022-05-23, 22:52
k***a nie bronię młodego, ale k***a niech mi ktoś powie że to zachowanie ojca i matki jest normalne to uznam go za takiego samego patusa jak ci starzy.
Nie chciał się łebek uczyć i chodzić do szkoły to ch*j, odcinam mu wszystkie fundusze, zabieram telefon kompa itd., daje tylko żreć i dach nad głową, a po 18-stce wypie**alam z domu.

BajecznyKrzysztof

2022-05-23, 22:53
desade napisał/a:

ci



obejrzałeś drugi filmik? dzieciak, to jakiś pojeb i leser.

Synisterrr

2022-05-23, 22:55
Cos pięknego ojciec mojego pokolenia bije syna rodem z "Ekipy" :D

SanEscobar94

2022-05-23, 23:10
Wiadomo czy już go mają? Cokolwiek?

Szary_Jeleń

2022-05-23, 23:14
Ja bym odpalił takich starych.
X