18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


Pizdasalata

2022-05-23, 18:14
Omg po przesłuchaniu kilku minut rozniósł bym taką k***ę bez śladu sumienia

Smoczoor

2022-05-23, 18:15
Młody gnój kręci i manipuluje, a tym nagraniem próbuje oczernić ojca, który słychać, że nie leje go dla frajdy tylko dlatego że młody jest leserem i chce go wyprostować. Sam mam dzieciaka w 8 klasie podstawówki i na całe szczęście to dobre dziecko, które się uczy i przykłada, ale wiem jakie teraz są dzieciaki - rozwydrzone, roszczeniowe i pretensjonalne i jak rodzice sobie z nimi za nic nie radzą. Mam nadzieję że sąd nie da się nabrać na te nagrania.

HejterSadola

2022-05-23, 18:19
Miód na moje uszy XD

Ronoaro napisał/a:

Ten chłopiec ile ma lat? 13/14? Ogólnie syn i ojciec to jakieś dwa kompletne zjeby. Przydało by się obu "podregulować" bo we łbach mają gówno.



Ty chyba nie wiesz co piszesz, człowiek się stara, pracuje na kogoś a ten mu afery kręci... Widać po tych nagraniach że synalek to manipulator, szlaja się pewnie, jara trawę i ma się za Bóg wie kogo. Myślę że jeśli nie wyciągnie z tego lekcji pokory to nic z niego nie zostanie.

goral__

2022-05-23, 18:21
i bardzo k***a dobrze stary robi. z gadki wynika, że młody seba na każdym kroku matce pyskuje i robi na złość. starzy chcą, żeby to gówno na coś wyrosło ale nie, bo k***a nie i koniec, woli robić im na złość. j***na mała ciota myśli, że jak starego do pierdla wyśle to w życiu mu będzie lżej, gówno prawda, będzie robił za 1500 netto u turka i będzie 100 razy bardziej j***no go życie, ńiż teraz mu się wydaje. mała zwyrodniała ciota, zamiast wząśc się do nauki to j***niec woli starch do kicia wysłać....... później takie ameby wyrastają i mają prawo głosu

petru23

2022-05-23, 18:23
Jako ojciec.. Nawet nie odpalam. Nie na moje nerwy.

desade

2022-05-23, 18:23
Jednemu ojciec przekazuje wartości, majątek. Innemu napie**oli jak sra. pie**oli potem jeden z drugim, że mamy równe szanse. Życie k***ą jest.

TwojStaryToGej

2022-05-23, 18:25
Nie wazne jaki mlody jest, stary ch*j nie ma prawa go dotknac a na pewno napie**alac jak psa. Bym go dorwal to kose w blecy tej starej k***ie a matce leb uciac i ch*j z nimi

bdzz

2022-05-23, 18:28
Ale prowokujące odzywki smarka, sam bym mu naj***ł, gnój bez pokory

Nabs

2022-05-23, 18:34
TwojStaryToGej napisał/a:

Nie wazne jaki mlody jest, stary ch*j nie ma prawa go dotknac a na pewno napie**alac jak psa. Bym go dorwal to kose w blecy tej starej k***ie a matce leb uciac i ch*j z nimi



ch*ja byś zrobił, jak większość ludzi w necie.

młody widać że kręci w ch*j, kto nie miał kiedyś w sąsiedztwie lub w rodzinie takich patałachów to może nie mieć pełnego obrazu sytuacji. moi sąsiedzi mieli przej***ne z takiego typu sk***ielem który nie dość że do szkoły chodzić nie chciał, to jeszcze kradł po sklepach czy w inne akcje się wdawał i tylko im problemów robił większość czasu. więc po części tego gościa rozumiem, aczkolwiek sam bym raczej takiego gówna nie dotknął, bo takie gówniarze są później pierwsi żeby podpie**olić i wsadzić cię za kratki, jednocześnie nie biorąc pod uwagę tego że sami trafią do jakiegoś domu dziecka, gdzie będą mieli jeszcze bardziej przej***ne.

pysiusysiu

2022-05-23, 18:35
Erich_Priebe napisał/a:

Jakby nie mógł k***ie w nocy poderżnąć gardła j***nemu patusowi



młody już wystarczająco dostał

Lam3rZ

2022-05-23, 18:36
wezcie wy wszyscy najezdzajacy na ojca pie**olnicie sie w glowe i nauczcie sie sluchac i myslec, a nie oceniacie po minucie co sie dzieje... Ogolnodostepna patologia w internecie, gowno rapsy nawolujace do buntu, dzieciaki to chlona jak gabka, mysla ze jest to fajne, a skoro miliony ida za tym, a rodzicow jest tylko 2ka, tzn ze pewnie te miliony maja racje... slychac ewidetnie ze to nie jest bezpodstawne napie**alanie, tylko juz poprostu z braku sil i braku opcji.... dlaczego jak zwykle nagrywane sa tylko finalne efekty, a nie cala sytuacja przed? ewidetnie prowakacja. byc moze ojciec przegial i to go posle do wiezienia, ale k***a wyobrazcie sobie teraz jaka jeszcze wieksza patologia wyrosnie z tego gnojka... I MY k***A NA NICH LEGALNIE I UCZCIWIE PRACUJEMY!!!... Z dwojga zlego, mniejsza patologia (ojciec ktory probuje za wszelka cene , by z syna cos wyroslo) i wieksza patologia (patogimbus ktory jest manipulatorem i juz od najmlodszych lat nie chce niczego sie doslownie nauczyc bo ma juz skrzywiona psychike) nalezy wybrac mniejsza patologie... mniejsze zlo...

jestemnikim

2022-05-23, 18:48
Ojciec do utylizacji

A szczerze mam nadzieje ze młody w pewnym momencie sie wk***i weźmie nóż i k***y we snie zajebie po to jest chore k***a

pysiusysiu

2022-05-23, 18:51
Erich_Priebe napisał/a:

Jakby nie mógł k***ie w nocy poderżnąć gardła j***nemu patusowi



młody już wystarczająco dostał

Hybris

2022-05-23, 18:53
ch*j wie jak tam jest.

Ja bym młodego tak nie lał i nie napie**alał.
na początek dyplomatycznie wykłady od życia.
Koniec k***a telefonów, internetu, szlajania się. Kasy na cokolwiek. Totalna anihilacja, areszt domowy, aż do skończenia szkoły, a potem sajunara - wypie**alaj z domu z kwitem wyrzeczenia się rodziny - jak ci tak źle było. Bo takie gówno to jeszcze lubi w długi popaść.

Jeżeli stary nie potrafi tego wyjaśnić i wygrać z gówniarzem na argumenty to jest przegrany w roli ojca, bo siła niczego tu nie wyjaśnia, gdyby miała zadziała to już dawno by zadziałała.

0_rafiks_0

2022-05-23, 18:59
Poprosze o namiar na ojca. Nakrecimy cos na sadola :D
X