18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

!Timon

2013-06-02, 19:24
@Ezoteryk

Bo tak i ch*j. Przeczytaj wątek od pierwszej strony to zakapujesz.

@CarlosPOL

Masz 101% racji.

Carol

2013-06-02, 19:46
Libertinus napisał/a:




Zrób przysługę i wyjedź jeszcze dziś... tylko proszę nie przyznawaj się za granicą, że pochodzisz z Polski!

pie**ol się. Jak chcesz to sobie ryzykuj, ale wiedz że ty będziesz gryzł piach, a Kasia i Michaś Tusk będą opływać w luksusach. Dzisiejsze konflikty nie mają nic wspólnego z niegdysiejszymi. Dzisiaj są sztucznie prowokowane i ja nie mam zamiaru tracić życia żeby banda wiecznie nienapasionych syjonistów mogła nazbierać tony złota.
Póki co jestem wartościowszym obywatelem tego kraju, skończyłam ciężkie studia, mam tytuł mgr inż. i mam własną małą rozwijającą się firmę więc wnoszę coś do tego kraju. A ty co robisz? Nawet dzieci nie spłodzisz bo twoje plemniki giną w chusteczce lub dupie kolegi.

Ezoteryk

2013-06-02, 20:23
!Timon napisał/a:

@Ezoteryk

Bo tak i ch*j. Przeczytaj wątek od pierwszej strony to zakapujesz.

@CarlosPOL

Masz 101% racji.



Pisałeś że byłeś w wojsku powiedz gdzie co i jak , jak klasyfikacja itp

Loaloa

2013-06-02, 20:28
Cytat:

Jeszcze Polska nie zginęła póki my Żyjemy !



Jeśli "Polska" to "wy", to niech zdechnie jak najszybciej.

!Timon

2013-06-02, 20:44
@Ezoteryk

O takich rzeczach rozmawiam twarzą w twarz ze znajomymi. Nie czuję potrzeby pisać szczegółów ze swojego życia randomowym internautom.

Ezoteryk

2013-06-02, 21:53
!Timon, byłeś w kupie nie w wojsku .

AeSPe

2013-06-02, 22:17
zaba711 napisał/a:


Te "drechy" mają większe jaja niż myślisz i szczerze wierzę w to że kiedy będzie trzeba pierwsi pójdą na front, dając przykład takim c*pką siedzącym przed kompem i udającym kozaków. Swoją drogą kozak w necie, p*zda w świecie.




te drechy mają mniejsze jaja niż myślisz właśnie Ty. Mocni w gębie i grupie jak trza ryczeć niczym niepełnosprawni umysłowo w autobusie, albo przekopać 17 latka bo mam fajny telefon. Swoją drogą kozak na stadionie p*zda w życiu ( biały wiersz )

!Timon

2013-06-02, 22:58
@Ezoteryk

Przyznaję, że jednostka przykładem nie świeciła ale wpis w książeczce wojskowej potwierdza mój pobyt w strukturach WP. :roll:

Bezem

2013-06-02, 23:47
Ja myślę, że kibole nie będą bronić :P Oni na tyłach będą opie**alać sklepy i napadać na ludzi.

lukassior

2013-06-03, 00:12
Oglądając tv człowiek tego nie widzi że jednak są w tym kraju ludzie ktorzy chcą dobrze. Moim zdaniem nastał czas zmian w tym kraju, powinniśmy zaczać walczyć o lepsze, wziąć się za tych złodziei z wiejskiej obsadzić rząd młodymi inteligentnymi ludzmi(tak wiem powiecie ze nie ma a ja mowie są i maja się dobrze ) i dać przykład całej jeb*nej europie że mamy jaja.

@AeSPe matole weż wyłącz tv bo ci mózg zrył. Weź czasem samodzielnie pomyśl, zobacz i posłuchaj a dopiero potem osadzaj.




avic

2013-06-03, 00:31
Kto nas będzie bronił podczas wojny? Wydaje mi się, że niektórym brakuje odrobinę szerszej perspektywy spojrzenia.. Prawda jest taka, że nasza zawodowa armia jest symboliczna. Przegralibyśmy jeszcze szybciej niż we wrześniu '39, ktokolwiek by nas poza Czechami, albo Zimbabwe nie zaatakował.

Ja to widzę trochę inaczej. Kwestia czy z kibiców dałoby się sformować regularne siły zbrojne jest baardzo wątpliwa, choć IMO - szybciej chwyciliby za broń, niż rurkopedały z mojego Wielce Szanowanego I Uznanego Wydziału Uniwersyteckiego. Nieistotne.

Ilu z was potrafi strzelać?
Ilu z was potrafi zbudować szałas w lesie i znaleźć sobie coś do jedzenia?
Ilu z was potrafi walczyć wręcz i przebiec więcej niż 500 metrów?

Lata survivalu, tysiące strzałów na strzelnicy, tysiące godzin na matach, ringach i siłowniach - oby się to NIGDY nie przydało, ale mam świadomość tego, że wojna jest przegrana już na wstępie, ale jeśli odj***łbym jednego, dwóch, dziesięciu kacapów, albo aryjczyków, którzy próbowaliby dobrać się do mojej rodziny to mógłbym umrzeć szczęśliwy.


@Carol mocna wypowiedź. Ciekawe tylko co dałaby ci taka postawa kiedy odstrzeliliby Ci dziecko a potem wyrżnęłaby Cię kompania żołnierzy wroga - nawiązując do Twoich ciężkich studiów i firmy, bo na ucieczkę to czasu byś nie miała.. bardziej, po tonie wypowiedzi, obawiałbym się, że sprzedasz swoich, żeby Cię okupant po główce klepał..

Hu...........ia

2013-06-03, 00:31
A teraz krótki przepis, czyli:

Jak rozpie**olić kraj od środka?

1. Sprzedać wszystkie firmy zagranicznym inwestorom.
2. Obniżyć poziom edukacji.
3. Zlikwidować zasadniczą służbę celem stworzenia niby-armii niby-zawodowej.
4. Zlikwidować miejsca pracy.
5. Utrudnić młodym znalezienie jakiejkolwiek pracy, skazując ich na emigrację.
6. Pozwolić na multikulti, tolerancję zboczeńców itp.

Dziękuję, Hurtownia mówi jak jest...


... i ch*j.

Dobranoc. :-P

bobek388

2013-06-03, 05:29
A oni nie wiedza ze sa tez zolnierze, bokserzy, waleczni ludzie ktorych nie interesuje pilka? Zawsze popieralem JKM a on teraz pie**oli ze studenci by nie bronili kraju... Sa tez kibice i chuligani nawet wsrod studentow... Nie mam nic przeciwko kibicom, wiem ze sa waleczni i by bronili na pewno Polske ale nie tylko oni sa zdolni do walki i obrony kraju.

maniiiek

2013-06-03, 08:25
avic napisał/a:

Ilu z was potrafi zbudować szałas w lesie i znaleźć sobie coś do jedzenia?


To ma być elitarna umiejętność? No w zimę faktycznie, może być to upierdliwe ale na dobrą sprawę większość roślin jest jadalna - trzeba tylko wiedzieć czego nie ruszać i z czym nie przesadzać aby nie wzdęło człeka okrutnie. Szałas to też prosta sprawa. Z tymi 500 metrami też nie przesadzaj. Nawet ja na pełnym gazie tyle wycisnę mimo żałosnej kondycji. Problemem jest jedynie walka.

AeSPe

2013-06-03, 10:45
lukassior napisał/a:

Oglądając tv człowiek tego nie widzi że jednak są w tym kraju ludzie ktorzy chcą dobrze. Moim zdaniem nastał czas zmian w tym kraju, powinniśmy zaczać walczyć o lepsze, wziąć się za tych złodziei z wiejskiej obsadzić rząd młodymi inteligentnymi ludzmi(tak wiem powiecie ze nie ma a ja mowie są i maja się dobrze ) i dać przykład całej jeb*nej europie że mamy jaja.

@AeSPe matole weż wyłącz tv bo ci mózg zrył. Weź czasem samodzielnie pomyśl, zobacz i posłuchaj a dopiero potem osadzaj.






uuu niemam TV, niemam co wyłączać. Byłem widziałem osądziłem