18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

Ptoon

2013-06-02, 13:01
Jakie wy macie pojęcie o wojnie sadole... Przecież teraz nikt na nikogo z kosami na sztorc postawionymi iść nie będzie. Teraz w armii są potrzebni zdyscyplinowani, bardzo inteligentni młodzi ludzie, którzy poradzą sobie na pustyni po wypadku helikoptera ale przy okazji ten helikopter sami naprawią. Nawet jakbyśmy wystawili milionową armię tłuków, kibiców z karabinami to ruski przyjdą z dwoma milionami jeszcze większych debili. Żeby zapewnić teraz obronność Polsce potrzebujemy armii komandosów, dyplomatów i informatyków, a nie kibiców.

chemik600

2013-06-02, 13:02
sirred44 napisał/a:



pie**olenie głupot...
Co myślisz , że oni staną ze sztandarem w reku i będą walczyć...??
Haha błagam...
Na samym sadisticu jest kilkanaście filmów ukazujących mega wielki hart ducha tych gamoni i jeszcze większy sprint gdy przychodzi co do czego...
To jest banda debili mocna w gębie lub na odległość...
Wiesz jak to by wyglądało..?
Ze strony A idzie najeźdźca ze strony B idą kibole... pokrzyczą pokrzyczą , rzucą czymś najpewniej ławką za nasze pieniądze , a gdy będą już prawie oko w oko sp***olą na wstecznym.
Od obrony są siły zbrojne RP a nie największe zbiorowisko bezmózgów jakie kiedykolwiek można było skupić w jednym miejscu...


Witam
Niestety na dzień dzisiejszy masz bardzo płytki sposób postrzegania otaczającej cię rzeczywistości. A ty myślisz, że z jakiej grupy społecznej są zasilane szeregi SZ RP ? Dzięki jakiej grupie społecznej jest kultywowane tradycja i pamięć historyczna, która grupa społeczna poświęca swój wolny czas na te "faszystowskie" i nie przystające "cywilizowanemu" kraju europejskiemu zachowania, akcje i czyny ? Tobie zapewne się wydaje, że jest to młodzieżówka Lewacka, pokolenie Mcdonalda i MTV itp. ? To jest już Twój schemat myślowy, żyj i żryj :-) sobie dalej w tym świecie iluzji i fantazji. Ale nie uogólniaj i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, nie patrz na ludzi przez pryzmat komunistów i lewaków, nie postrzegaj ludzi jak kolektywu, mas. Spróbuj widzieć ludzi jako odrębne indywidualności i patrzeć na to z szerszej perspektywy, wyciągać logiczne wnioski kierując się zdrowym rozsądkiem, patrząc na to jak na szerszy obrazek. Jak widać większości użytkownikom tego portalu się to udaje, może i tobie się uda dojrzeć i dorosnąć do tego samego poziomu :) .
Pozdrawiam

zejfi

2013-06-02, 13:03
Zgodzę się z tym, że kibice są w porządku, sam znam ich sporo. Ba, znam nawet sporo ultrasów. Ale, jak ktoś napisał przede mną, nic nie robią z tym, żeby to oni byli wizytówką kibiców, a nie kibole. Widać, tak im wygodniej...

pi...........ka

2013-06-02, 13:15
k***a to nie sa czasy w ktorych walczymy wrecz:D jakby juz doszło do wojny to liczyła by sie taktyka wyszkolenie żołnierzy i bron która operuja :) mysle ze z dobra bronia wyszkoleni studenci ktorzy prtoafia strzelac rozj***li by tych tepych kibiców :D wiec troche argument z dupy :) moze zle zrozumalem( bonie zrozumialem polowy) ale polska i tak by dostala w p*zde na wszystkch plaszcyznach xD bysmy ssali po same jaja nawet jakby ci kibole okazali sie lepsi niz jednostki gromu, k***a ani sprzetu nie mamy, ani wyszkolenia, a ekonomicznie to my juz ledwo preżniemy bez wojny :D to podczas wojny bysmy żarli gruz :) sami bysmy sie wykonczyli :) oczywiste jest to ze cwe*e chca utylizowac koksow i w ogole, ale tu sie zgadzam ze facet musi portafic w ryj dac i w ryj otrzymac:P

cerastes

2013-06-02, 13:25
nosz zapieniłem.. ile tu jest specjalistów od siedmiu boleści, którzy wojska na oczy nie widzieli !
będą poprawiać ŚP.Gen. Petelickiego, twórce GROM w tym co mówi !!! żałosne skomlacze

Czy każdy wędkarz to kłusownik? czy każdy kierowca samochodu to pirat drogowy? coś się wam w tych łbach poj***ło od całodziennego ślęczenia przed komputerem..
I jeszcze takie tumoki, będą pisać że wszyscy kibicie to kibole..
Ile razy nerdzie byłeś na meczu, ile razy byłeś na obchodach jakiś ważnych uroczystości historycznych o których żydo-władza nie chce pamiętać, a kibice robią wiece czy marsze ! ile razy samo zorganizowałeś zbiórkę pieniędzy na dom dziecka czy też dla potrzebujących kombatantów, bo system anty-polskiej władzy nie chce im pomóc ?? ile razy coś sam zrobiłeś dla tego kraju ?

Kiedy przez ostatnie 5 lat były zadymy na mieście z udziałem kibiców? na marszu niepodległości? gdzie wyrokiem skazującym za pobicie został policjant.. gdzie są mocne dowody na to że policja przebrana w kominiarkach sama prowokowała oddziały szturmowe policji do ataku na marsz? materiał pokazowy dla TVN-WSI24..

Władzy o to właśnie chodzi, żeby was barany skłócić i napuścić różne grupy społeczne na siebie.. naród się gryzie, a rude pejsy po kawałku rozkradają waszą Ojczyznę. Jak się ockniecie to już będzie za późno. Przyjebią wam Vat 40%, wprowadzą podatek katastralny żeby zabrać wam domy i ziemie, opodatkują sex i powietrze.. a was dalej będą szczuli, na te grupy społeczne które coś chcą jeszcze dla Polski zrobić.. bo nie dają się manipulować !!

idę kurhwa na rower bo nie mogę z niektórymi matołami z tego forum.. niech wam zabiorą 90% dochodów, założą kaganiec i obetną jaja żebyście czasem nie mieli w sobie choć trochę testosteronu.. Zrobią z was pedałów za waszą własną zgodą, pajace!!!!!!!!!!!



santaxl

2013-06-02, 13:28
k***a mać kolejni "patrioci"-idioci, którzy nawet hymnu nie znają.
NAUCZCIE SIĘ k***A, że tam jest KIEDY, nie PÓKI

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.

Ezoteryk

2013-06-02, 13:28
cerastes, widząc takie komentarze odzyskuję wiarę w polaków , duży zimny browar dla ciebie przyniesiony przez cycatą blondynek ! :mrgreen:

NuclearBlast

2013-06-02, 13:29
Pała po plerach to się kibole nauczą

A teraz czekam , wojne czas zacznąć :amused:

Radysh

2013-06-02, 13:33
k***a, polscy kibice... Tacy sami chojracy jak i w Anglii. Ciapaci rozpie**alają im ojczyznę a patriotów, kibiców ani widu ani słychu.

KMD

2013-06-02, 13:33
Weszło mi to na ambicję. Nie wiem, czy to wiele zmieni w Polsce, ale napie**alam pompki.

maniiiek

2013-06-02, 13:34
A ja tu widzę bandę skrajnych idiotów.... Jak ktoś nie jest prawicowcem to od razu "lewacka k***a!" Otóż nie drogie patafiany: niektórzy mają swój rozum a nie zdalne sterowanie od oszołomstwa pokroju tego pajaca z pierwszego filmu i widzą, że zarówno jedno jak i drugie jest ch*ja warte. Pozdrawiam - Technokrata.

blackluck

2013-06-02, 13:34
Nejm napisał/a:

Jeszcze Polska nie zginęła PÓKI my Żyjemy !



Taki z ciebie patryjota, że nawet hymnu własnego nie znasz ...

KMD

2013-06-02, 13:35
A przy *gen. Zbigniew Ścibor - Rylski ( jeżeli filmiki są w kolejności nazwisk)
To się popłakałem jak poj***ny.

maniiiek

2013-06-02, 13:43
@naster akurat życie jest najważniejsze... Człowiek, który ginie jest nic nie warty. Ot, nie żyje i o ile nie stanie się patriotycznym zombie to gówno się przysłuży. Za ojczyznę to można co najwyżej ŻYĆ! I bardziej się jej przysłuży ktoś, kto zamiast sp***olić założy własny interes i da ludziom pracę niż "bohater", który zginie w bezsensownej walce z ideałami na ustach. A wiesz dlaczego? Ponieważ ojczyznę stanowią ludzie. Tak, nawet komuchy i pedały są jej częścią. Ale lepiej sobie pobujać w chmurach mażąc o bitwie z szabelkami w ręku bredząc o honorze zamiast zastanowić się co jest na prawdę ważne.

koperGT

2013-06-02, 13:47
Po przeczytaniu komentarzy do kilkunastu tematów związanych z polityką, ciapatymi, cyganami itp. stwierdziłem, że Polska bardzo bardzo długo nie będzie silnym krajem. Dlatego, że widzę jak bardzo nasz kraj jest podzielony, na jedną wypowiedź jakiegoś ogarniętego prawicowca następuje riposta jakiegoś niedouczonego lewaka. Jedni wytykają drugim i odwrotnie. Nasz kraj nie będzie silny dopóki będziemy podzieleni. Niestety obywatele tego kraju potrafią poróżnić się z byle powodu. A silne państwo to państwo zjednoczone. A u nas nie ma niczego co mogłoby połączyć cały kraj. A czymś co potwierdza moją tezę o wspólnym mianowniku silnego kraju są np. turbany bo tam całe kraje łączy pedofil allah i kutafon mahomet :plzdie: .

Pozdrawiam wszystkich.