18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

sirred44

2013-06-02, 12:39
chemik600 napisał/a:

Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?



pie**olenie głupot...
Co myślisz , że oni staną ze sztandarem w reku i będą walczyć...??
Haha błagam...
Na samym sadisticu jest kilkanaście filmów ukazujących mega wielki hart ducha tych gamoni i jeszcze większy sprint gdy przychodzi co do czego...
To jest banda debili mocna w gębie lub na odległość...
Wiesz jak to by wyglądało..?
Ze strony A idzie najeźdźca ze strony B idą kibole... pokrzyczą pokrzyczą , rzucą czymś najpewniej ławką za nasze pieniądze , a gdy będą już prawie oko w oko sp***olą na wstecznym.
Od obrony są siły zbrojne RP a nie największe zbiorowisko bezmózgów jakie kiedykolwiek można było skupić w jednym miejscu...

Naster

2013-06-02, 12:40
@!Timon

W walce za Ojczyznę jest coś znacznie ważniejszego niż życie, ale ty tego nigdy nie zrozumiesz, nie zrozumie tego ktoś kto nigdy nie miał honoru.

daf098

2013-06-02, 12:41
sranie w banie pod publikę. Bronić Polski? k***a napie**olą się i będą żołnierzy swojego kraju lać. Znajomy w szpitalu wylądował po wpie**olu od kibiców za to, że nie lubi piłki nożnej i nie wiedział kto wygrał mecz w poznaniu pomiędzy lechem a legią. W 30 pobić 1 rodaka faktycznie bohaterski czyn.

i to pytanie :homer: "co pan sądzi o kibicach którzy niejako walczą o prawdę historyczną w niektórych kwestiach?"
powinno być rozdzielone na dwie części :1-co pan sądzi o kibicach?
2-co pan sądzi o walczących o prawdę historyczną?

Z całej masy kibiców jest niewielki odsetek tych których naprawdę cenię za zaangażowanie w kibicowanie i miłość dla swojej drużyny. Mój dziadek kochający piłkę nożną był piłkarzem, trenerem drużyny piłkarskiej a później prezesem klubu sportowego a mecz wolał w tv obejrzeć żeby z bydłem naj***nym kontaktu nie mieć pomimo, że jak wchodził na trybunę to cisza się robiła bo potrafił laską przypie**olić za krytykowanie grających niekoniecznie ze swojej ukochanej drużyny.

ritu4l

2013-06-02, 12:43
!Timon napisał/a:

Oni będą w zdecydowanej większości mięsem armatnim. To mieli na myśli:
Janusz Korwin Mikke
Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
płk. Jan Podhorski



A ty będziesz żałosną k***ą która sprzeda swój kraj, byleby nikt nie przeszkodził w poukładanym życiu lewackiej k***y.

Naster

2013-06-02, 12:44
@daf098

A kto inny walczy o prawdę historyczną ? Pedały, zboki ,pedofile i inne dziwadła z wyborczej ? Nie ! Na marszu niepodległości byli kibice, na spotkaniach z weteranami są właśni kibice, więc nie pie**ol głupot łowco hiva.

zymek123

2013-06-02, 12:48
i tak za 1000 lat ten świat o nas usłyszy ...

Kapsaicyna

2013-06-02, 12:50
[i]Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy[i/]

darnok99

2013-06-02, 12:52
Za ojczyznę niech walczą żołnierze, jak dasz w dzisiejszych czasach karabin pierwszej lepszej osobie bez przeszkolenia to ona może co najwyżej odciągać uwagę zanim nie dostanie kulki. Technika poszła tak do przodu, że dzisiaj to kibice mogą sobie co najwyżej ginąć za kraj a nie o niego walczyć.

Swoją drogą dlaczego studenci europeistyki nie robią burd na mieście? To jednak coś mówi o środowiskach kibicowskich że to właśnie u nich pojawia się agresywne bydło. A najbardziej męczy mnie wycieranie sobie gęby patriotyzmem i honorem - bo jestem patriotą i honorowy jak rozpie**alam to co zostało kupione za wspólne pieniądze. Czasy się zmieniają, a brnięcie w podziały społeczeństwa wcale temu krajowi nie służy. Ogólnie żadne skrajne ruchy moim zdaniem nie są dobre dla ogółu.

cocaine.animals

2013-06-02, 12:52
Najwięcej do powiedzenia mają ci którzy k***a nigdy na żadnym meczu nie byli, nigdy nie uczestniczyli w akcjach robionych przez kibiców(oddawanie krwi dla rannych w wypadkach, zbiórka pieniędzy dla śmiertelnie chorych dzieci, robienie oprawy upamiętniającej ważne dla Polski daty historyczne itp.itd.) a zobaczyli w TVN jakiegoś bandytę który kopnął reporterkę i najzwyczajniej w świecie dają się mamić tej pejsatej telewizji, która tylko ten odsetek debili pokazuje co też na mecze chodzą, a tych normalnych nigdy!

Hu...........ia

2013-06-02, 12:53
Dać kibicom broń? Powybijają się między sobą, bo jeden wymaluje czołg barwami Lecha a drugi na Rosomaku napisze: "Niech żyje Arka Gdynia!". Wtedy wróg nie tylko będzie miał łatwiej, ale przy okazji będzie miał ubaw po pachy. A kraju nie ma kto bronić, nie wspominając o tym czym bronić.
Żadnej normalnej służby wojskowej (nie chodzi mi o zasadniczą, bo ponoć nie nauczyli niczego), stare kbk AKMSy w jednostkach z wygiętymi lufami, kilka saperek i w ch*j kapelanów z kropidłami. Założę się, że jakby nas w tym momencie ktoś zaatakował, to:
-Dzielny rząd III RP sp***oliłby na emigrację
-Ewentualnie miałby to w dupie i nas zwyczajnie sprzedał
-Nasi dzielni żołnierze (to my mamy wojsko?) w Afganistanie nie zdążyliby z pomocą, bo ważniejsze jest lizanie dupy Obamie (a wiz jak nie ma, tak nie będzie)
-Nie zdążyłbym napisać tego posta

Prawdziwe WP to było przed wojną, prawie każdy obywatel tego kraju raz w życiu trenował boks, szermierkę, zapasy, dlatego między innymi Niemcy bali się walczyć z nami na bagnety.

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 12:53
10 sek pierwszego filmiku mnie zniechęciło do reszty - powinieneś oddać 10 win

thez

2013-06-02, 12:53
ALe JKM ni ch*ja ani słowa nie zrozumiałem

Ma...........so

2013-06-02, 12:59
Kulturalne zachowanie przywódców narodu którzy "będą nas bronić w razie zagrożenia". Nic tylko brać przykład.


Promowanie wartości Chrześcijańskich oraz kształtowanie korzystnego wizerunku naszego Narodu na arenie międzynarodowej vol.1


i vol.2




A do tych co twierdzą, że to tylko jednostki: Jeżeli tak bardzo się identyfikujecie ze swoją bandą bandytów to liczcie się z odpowiedzialnością zbiorową. Wizerunek każdej grupy kształtują najbardziej ekstremalne jej odłamy, więc albo niech co bardziej rozsądniejsi intensywnie temperują idiotów albo wasz wizerunek się nigdy k***a nie zmieni.

dolarinho

2013-06-02, 12:59
Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że z chęcią byście uchylili rowa rudemu niemcowi albo komoruskiemu...

cenius

2013-06-02, 13:00
Cytat:

Swoją drogą dlaczego studenci europeistyki nie robią burd na mieście




co ty pie**olisz

największe burdy w wawce robili wlasnie pedały, zboki, transy i te lewackie gówno.