18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

AeSPe

2013-06-02, 13:53
już widze jak drechy idą na front

Harlem

2013-06-02, 13:58
Nejm napisał/a:

1000 piw powinno być. Już nawet nie za sam temat o kibicach, a za persony i ich postawę, którą nie wszystkim było dane reprezentować po dzień dzisiejszy.

Jeszcze Polska nie zginęła póki my Żyjemy !



Kiedy kur@a! KIEDY my żyjemy...

madeinknz

2013-06-02, 14:01
Dla Tych Panów Duuuuuuuuuuuuuuuuuże Piwo!

Peter-Norivotset

2013-06-02, 14:03
Juz lewackie scierwa podwazaja slowa min generała hahahaha, ale wy jestescie zalosni.

kefir121

2013-06-02, 14:11
coś mi wpadło do oka i nagle mam katar...


CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM


krz2

2013-06-02, 14:12
Harlem napisał/a:



Kiedy kur@a! KIEDY my żyjemy...


W szkołach już uczą "póki" :D

zaba711

2013-06-02, 14:16
AeSPe napisał/a:

już widze jak drechy idą na front


Te "drechy" mają większe jaja niż myślisz i szczerze wierzę w to że kiedy będzie trzeba pierwsi pójdą na front, dając przykład takim c*pką siedzącym przed kompem i udającym kozaków. Swoją drogą kozak w necie, p*zda w świecie.

deska22

2013-06-02, 14:18
Kij tam z kibicami, ale przy słowach gen. Zbigniew Ścibor - Rylskiego aż mi się łezka w oku zakręciła bo mówi nie tylko do samych kibiców, ale też do ogółu młodych ludzi!
Szacunek dla człowieka za takie piękne słowa!

Ma...........so

2013-06-02, 14:23
grzechu5444 napisał/a:

Juz lewackie scierwa podwazaja slowa min generała hahahaha, ale wy jestescie zalosni.



Grzesiu postawy patriotyczne zalecam pielęgnować od podstaw.

krok 1. W języku polskim występują m.in. litery: ż, ą, ł, ś.
krok 2. Po skrótach, które nie kończą się tą samą literą co ich pełny odpowiednik piszemy kropkę. Inaczej jest w przypadku takim jak np. dr - doktor.
krok 3. Skrót wyrażenia "między innymi" wygląda następująco: m.in.

LICH0

2013-06-02, 14:28
Co by nie mówić o kibolach to oni a nie lewackie k***iszony świętują powstania, odzyskanie niepodległości i inne narodowe święta.

maniiiek

2013-06-02, 14:28
zaba711 napisał/a:

dając przykład takim c*pką


Czyli oni mają c*pki i dają innym przykład za ich pomocą?

Peter-Norivotset

2013-06-02, 14:37
Macionso napisał/a:



Grzesiu postawy patriotyczne zalecam pielęgnować od podstaw.

krok 1. W języku polskim występują m.in. litery: ż, ą, ł, ś.
krok 2. Po skrótach, które nie kończą się tą samą literą co ich pełny odpowiednik piszemy kropkę. Inaczej jest w przypadku takim jak np. dr - doktor.
krok 3. Skrót wyrażenia "między innymi" wygląda następująco: m.in.


Wybacz, ale pisze z fona i nie mam czasu troszczyc sie o przcinki, bo jade autem, ale jak nie ma do czego sie przyjebac twn trzeba do interpunkcji :-D

maniiiek

2013-06-02, 14:40
@up i może jeszcze k***a prowadzisz?!

Ma...........so

2013-06-02, 14:49
grzechu5444 napisał/a:


Wybacz, ale pisze z fona i nie mam czasu troszczyc sie o przcinki, bo jade autem, ale jak nie ma do czego sie przyjebac twn trzeba do interpunkcji :-D



Ja pie**ole, tego jeszcze nie widziałem. 92-letni kierowca nak***ia komentarze na sadolu prowadząc samochód... Rozumiem, że możemy spodziewać się materiału na hardzie?

JądroChaosu

2013-06-02, 14:52
Skoro nie wszyscy kibice to kibole, to na takiej samej zasadzie nie wszyscy kibice to patrioci. Nie wszyscy są uczciwi, nie wszyscy kochają ojczyznę i nie wszyscy by jej bronili.

Się k***a zdecydujcie - albo uogólniamy albo nie.

Kibice próbują robić z siebie jakąś taką cudowną grupę społeczną - a te wszystkie zdemolowane stadiony, pobicia (nawet ze skutkiem śmiertelnym przy użyciu maczet czy ch*j wie czego, jak jacyś ciapaci) to same z siebie się robią.