18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

Nejm

2013-06-02, 11:32
1000 piw powinno być. Już nawet nie za sam temat o kibicach, a za persony i ich postawę, którą nie wszystkim było dane reprezentować po dzień dzisiejszy.

Jeszcze Polska nie zginęła póki my Żyjemy !

zlomiarz666

2013-06-02, 11:33
@up
Może od razu pierdyliard piw? -,-

bo...........ę

2013-06-02, 12:09
Pokażcie mi chociaż jedno lewackie jednowymiarowe ścierwo, które spojrzałoby na kibiców pod takim jak JKM kątem - stwierdzam zbiór pusty, bo j***ne lewackie ścierwa :krejzi:

mazi

2013-06-02, 12:11
a szkoda mi sił na tego Korwina króla

Ezoteryk

2013-06-02, 12:16
To jest prawda kto będzie bronił kraju ? wy siedzą przed komputerami całe dnie ? a może stare dziadki ? a może pedały i nerdy ? żałosne jesteście..

fanatypek

2013-06-02, 12:16
Większość kibiców popiera r*cha Narodowy to chyba Korwin Krul już ich nie lubi bo to "socjaliści" :<

MareKSG

2013-06-02, 12:21
Gdyby nie kibice z pewnością już teraz żylibyśmy w Niemczech, w mieście POlska, a w przyszłości zostalibyście szmatogłowami.

wiesiors4

2013-06-02, 12:23
chemik600 napisał/a:

Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?


Haha trafiłeś w sedno. Dobre filmy 2 i 3, ale filmik z ś.p. generałem Petelickim najlepszy. Ilu jest kibiców w Polsce? W ch*j. Ale w TV pokazują w kółko grupę kilkuset idiotów, którzy robią burdy. Lewactwo mówi, że to prawica szuka wszędzie wrogów. A lewica? Kibice źli, wierzący źli, patrioci źli, hetero propagujący normalny model rodziny źli... no k***a... Pan Podhorski też mówi świetnie i logicznie. Ale spranym przez media mózgom nie przetłumaczysz...

Sick_Stick

2013-06-02, 12:26
@MarekKSG ale ty durnoty opowiadasz.
Do kibiców nic nie mam, bo sam jestem co tydzień zdzieram morde na stadionie.
Ale w tym momencie nie robimy nic przez co niemielibyśmy być niemieckim miasteczkiem. My tylko propagujemy historię, pamięć i szacunek oraz patriotyzm. Chcemy, żeby iskra doszła do wszystkich, bo wiadomo, że nadchodzą ciężkie czasy teraz. My znowu pośrodku wojennej burzy, bo wschód z zachodem będzie walczył. Jesteśmy tak osłabieni narodowo i gospodarczo, że tym razem może być tragedia. Nawet nie chce o tym myśleć co się z nami będzie działo. Jest mi cholernie smutno i serce boli jak sobie pomyśle o naszej historii, ale z drugiej jestem w ch*j dumny.

Czołem!

korinogaro

2013-06-02, 12:27
Oczywiście lewackie ścierwo pewnie zaraz powie, że Petelicki to idiota bo mówi to samo co Korwin

Dezeus

2013-06-02, 12:29
k***a nie rozumiem tego skoro kibice są tacy dzielni i porządni i "tylko nieliczna grupka" robi burdy i rozwala stadiony, to dlaczego ci normalni którzy chodzą na wydarzenia sportowe nie zrobią z nimi porządku? sami w swoich szeregach? Żeby ci "źli" nie robili wizytówki dla wszystkich.

kroplowa

2013-06-02, 12:29
Filmiki super! Przy słowach gen. Zbigniew Ścibor - Rylskiego się wzruszyłem. Świetny temat!

PS:
mazi napisał/a:

a szkoda mi sił na tego Korwina króla



O, lewica nauczyła się ortografii w końcu.

BoryzSadek

2013-06-02, 12:35
@zlomiarz666
Na 8 komentarzy zawsze znajdzie się idiota, czyli Ty..

!Timon

2013-06-02, 12:36
Oni będą w zdecydowanej większości mięsem armatnim. To mieli na myśli:
Janusz Korwin Mikke
Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
płk. Jan Podhorski