18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach...

chemik600 • 2013-06-02, 11:07
O kibicach wypowiadają się:
*Janusz Korwin Mikke
*Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
*gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
*płk. Jan Podhorski



Jedna z najbardziej ośmieszanych i krytykowanych grup społecznych w Polsce, ale czy to właśnie nie oni będą bronić naszych tradycji, wartości i kultury w chwili zagrożenia ? Czy może to będą studenci europeistyki :-) ?

PolityczNiePoprawny

2013-06-02, 14:53
Ale nie zmienia to faktu że spora część kibiców to zwykła hołota.

Taumantis

2013-06-02, 14:53
ooo wow internetowi patrioci. Nie ma to jak gloryfikacja kibiców, olać strażaków, policje, wojsko. ch*j mnie boli że kibic to nie pseudokibic, ale to na pewno nie jest grupa społeczna, która jest jakaś elitarna. Aktualnie wojny są prowadzone w sposób elektroniczny, ataków z nieba. Już widzę jak grupa powstańców dostaje drone na ryj. To jest era ludzi wykształconych, biologów, fizyków, informatyków, inżynierów jak i kapitalizmu i zbierania środków. Za 10 lat samoloty będą bezzałogowe protesty, bojówki będą rozpraszane microfalami. Potrzeba mądrych ludzi, bogatych ludzi a nie pseudopatriotyczną bojówkę. Bajwięcej zrobisz dla kraju jak zaczniesz się rozmnażać. Powiększać kapitał. Polska nie potrzebuje żołnierzy o wolność ale potrzebuje INTELIGENCJI, bo póki co tutaj (wracam do słowa idealnie pasującego tutaj) gloryfikacja jest skierowana na coś, co nie ma już znaczenia.

LICH0

2013-06-02, 15:00
Taumantis napisał/a:

ooo wow internetowi patrioci. Nie ma to jak gloryfikacja kibiców, olać strażaków, policje, wojsko. ch*j mnie boli że kibic to nie pseudokibic, ale to na pewno nie jest grupa społeczna, która jest jakaś elitarna. Aktualnie wojny są prowadzone w sposób elektroniczny, ataków z nieba. Już widzę jak grupa powstańców dostaje drone na ryj. To jest era ludzi wykształconych, biologów, fizyków, informatyków, inżynierów jak i kapitalizmu i zbierania środków. Za 10 lat samoloty będą bezzałogowe protesty, bojówki będą rozpraszane microfalami. Potrzeba mądrych ludzi, bogatych ludzi a nie pseudopatriotyczną bojówkę. Bajwięcej zrobisz dla kraju jak zaczniesz się rozmnażać. Powiększać kapitał. Polska nie potrzebuje żołnierzy o wolność ale potrzebuje INTELIGENCJI, bo póki co tutaj (wracam do słowa idealnie pasującego tutaj) gloryfikacja jest skierowana na coś, co nie ma już znaczenia.



Dla Ciebie "mądrzy ludzie" to banda lawaków manifestująca przeciw niepodległości Polskie 11.11. z symbolami komuny na sztandarach?
Tak oto wyglądają Ci Twoi "mądrzy ludzie w święto Niepodległości 11.11.

Carol

2013-06-02, 15:01
Ja tam jak będzie wojna to sp***alam. Nie będę ryzykować życia żeby Tuskowie mogli wrócić po wojnie i dalej żyć na poziomie, na którego przeciętnego Polaka nie stać.

LICH0

2013-06-02, 15:21
Carol napisał/a:

Ja tam jak będzie wojna to sp***alam. Nie będę ryzykować życia żeby Tuskowie mogli wrócić po wojnie i dalej żyć na poziomie, na którego przeciętnego Polaka nie stać.




Zrób przysługę i wyjedź jeszcze dziś... tylko proszę nie przyznawaj się za granicą, że pochodzisz z Polski!

maniiiek

2013-06-02, 15:38
@Libertinus co ty pie**olisz? Gość napisał jak wyglądają konflikty zbrojne oraz o obecnych realiach - zwyzywałeś go od lewaków.... Wiesz co? Lepiej nie przyznawaj się, że jesteś zwolennikiem prawicy bo tylko ośmieszasz chłopaków tymi pierdołami..... Wszędzie lewaków widzisz nawet jak ktoś nie napisze nic co by na komunę wskazywało....

kmalina

2013-06-02, 15:45
!Timon napisał/a:

Oni będą w zdecydowanej większości mięsem armatnim. To mieli na myśli:
Janusz Korwin Mikke
Ś.P. gen. Sławomir Petelicki
gen. Zbigniew Ścibor - Rylski
płk. Jan Podhorski



dokładnie tak jak piszesz :dead:

CarlosPOL

2013-06-02, 15:59
harcerze ,strzelcy (OSW "Strzelec") i wiele innych organizacji...Myślę ,że oni też poszli by walczyć...

solteck

2013-06-02, 16:30
podsumować to wszystko można tym filmikiem

Snoon

2013-06-02, 16:34
3 filmik poruszający. Bóg, Honor, Ojczyzna !

darnok99

2013-06-02, 16:40
ok zj***łem:)

ddobry10

2013-06-02, 17:07
Po obejrzeniu 3 filmiku łzy się same cisną do oczu.

Samudaripen

2013-06-02, 17:23
Trzeci filmik, aż mnie ciarki przeszły ;) mimo, że legii nie lubię to za takie akcje szacunek! pozdrowienia z Ślůnska ;)
P.S
solteck j***ny prowokatorze wypie**alaj do Japonii.

!Timon

2013-06-02, 18:42
@Naster torento

Luzować poślady nerwowe pojeby. Zgłosiłem się do wojska polskiego na ochotnika i służyłem tam ponad rok czasu. Ciekawe jak wy jesteście przygotowani do obrony kraju.

Napie**alanie się pod stadionem czy ganianie dzieci za niewłaściwy szalik na mieście to gówniana umiejętność na polu walki.

Ezoteryk

2013-06-02, 19:05
@up mówimy tu o wojsku czy o obywatelach bo k***a nie rozumiem po co włączasz wojsko do spraw obywatelskich .