18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

Justynka99

2020-11-01, 10:38
Belweder napisał/a:

Przyjdę ci do domu i będę darł ryj jak te głupie p*zdy. Jak sie wk***isz i bedziesz chciała mnie wypchnąć to zadzwonię na policje, że mnie obmacujesz. k***e z logiki robisz czy na kafelki upadłaś podczas porodu?



O ile znam waszą religię, to to dom Boga, a nie księdza, ani dziada, który chciał sobie pomacać. O ile znam waszą religię, to rówież od XiX wieku obowiązuje dogmat nieomylności papieża. Więc jak mówi ex cathedra, że każdy może wchodzić i nikogo nie można wyrzucić to wie, co gada, bo jest pod natchnieniem Ducha Świętego. Żeby ateistka musiała religii uczyć :roll:

Noside

2020-11-01, 10:38
Jedno słowo: Kwintesencja

Belweder

2020-11-01, 11:39
Justynka99 napisał/a:

O ile znam waszą religię, to to dom Boga, a nie księdza, ani dziada, który chciał sobie pomacać. O ile znam waszą religię, to rówież od XiX wieku obowiązuje dogmat nieomylności papieża. Więc jak mówi ex cathedra, że każdy może wchodzić i nikogo nie można wyrzucić to wie, co gada, bo jest pod natchnieniem Ducha Świętego. Żeby ateistka musiała religii uczyć



Waszą? Ale ja nie chodze do kościoła to jaką? Dobra lewaku, to inny przykład - jak przyjdziesz do biblioteki i zaczniesz drzeć p*zde z transparentem typu "palić książki" to jak myślisz , jak zareagują osoby w bibliotece? A biblioteka jest również dla wszystkich... dostały by buta na ryj a tutaj tylko je wypchnięto i wyśmiano. Lewaki dajcie już sobie spokój, bo wasz poziom to dno i kilometr mułu - i zawsze taki był, dlatego nigdy nic nie osiągneliście.

Rebeliant

2020-11-01, 11:49
Eknen napisał/a:

Zajebiście, że ustawa o mutantach weszła w życie. Już za rok na sadolu będziemy mieć foty człowiekopodobnych zdeformowanych osobników dogorywających w inkubatorach i nagonkę, że bezmózgi cyklop zabiera inkubator, który mógłby uratować normalne dziecko . XD Wincyj , Wincyj



Jak można być tak głupim i w sprawie, która w 2020 jest głośniejsza medialnie niż COVID-19, a w ostatnich dniach jest tematem numer jeden, nie wiedzieć, że nie weszła w życie żadna ustawa dot. planowania rodziny, a jedynie TK orzekł, że wskazany im do analizy fragment ustawy z 1993 roku nie jest zgodny z Konstytucją RP?

Trzeba być upośledzonym w stopniu uprawniającym do otrzymywania renty, aby nie znać tej sprawy.

marinis napisał/a:

Dlaczego nazywasz je kurewkami i życzysz śmierci? Swoją matkę tak również nazwiesz i będziesz jej życzył śmierci gdy ciebie zdenerwuje?
Wszystkie kobiety, które nie lubisz nazywasz kurewkami?




Ja się domyślam dlaczego, bo też tak uważam. Wszystkim marksistom trzeba życzyć chyżej utylizacji, najlepiej w przydrożnym rowie z wapnem, bo nie ma większego ścierwa na tej planecie od marksistów. Dlatego jak jesteś członkiem Antify, aktywistą LGBT, eko-aktywistą, komunistą, socjalistą czy innej maści marksiśtą , to weź idź i się zabij czym prędzej i zrób ludzkości dobry uczynek, bo niestety życie marksisty to nic innego od życia pijawki - pasożytnictwo połączone z przenoszeniem wirusów. Do utylizacji.

marinis napisał/a:

Jesteście OHYDNI. Zachowujecie się jak osoby niespełna rozumu.
Nie potraficie normalnie się wypowiadać. Wasza mamusia was nie nauczyła kultury? Jak was wychowała?






Wobec czerwonej zarazy nie stosuje się kultury tylko but na ryj, strzał w łeb i rów z wapnem, bo przeciw komunistom wysyła się armię z zadaniem zabicia wroga, a komuniści są wrogiem całej ludzkości i od ponad stu lat panoszą się po świecie niszcząc kraj za krajem. Nie ma ani jednego kraju, gdzie komuniści stworzyli krainę szczęścia i dobrobytu. Są tylko takie, gdzie mordowano i okradano ludzi.

pnaj

2020-11-01, 12:01
Powinni takie bydło gdzieś rejestrować jak dłużników, żeby potem normalny facet się na taką nie naciął ja będzie udawać normalną.

McQurwa

2020-11-01, 12:41
marinis napisał/a:

To organizatorki o tym decydują. Bardzo mądre kobiety.



mądre może jędrne do r*chania i skrobania :mrgreen:

marinis napisał/a:

Jesteście OHYDNI. Zachowujecie się jak osoby niespełna rozumu.
Nie potraficie normalnie się wypowiadać. Wasza mamusia was nie nauczyła kultury? Jak was wychowała?



Ale „wypie**alać” okrzyki to jest k***a kultura i wychowanie :shock:

Rozjebie

2020-11-01, 12:50
burn1878 napisał/a:

Ty nie wiesz do kogo mówisz pajacu.



A ty wiesz, ośle j***ny?

burn1878 napisał/a:

ja mam jedynie bekę właśnie z podludzi takich jak ty, którym się wiele wydaje, a są zwykłymi kukoldami życia.



Ja rozumiem gdybyś to powiedział raz czy dwa, ale nie pod każdym postem z uporem sfrustrowanej cioty :D Jesteś jakimś murzynem zapie**alającym za minimalna krajowa i brudasem szukającym na yt odpowiedzi na dręczące pytania, wiec japa. Właśnie ty jesteś kukoldem. Myślisz ze Chad wożący się AMG wylewałby żale w necie i obrażał wszystkich naokoło? xD

andrzejrobert75 napisał/a:

Joerg Haider byl mocno prawicowy i religijny,a po latach okazało się że ciepły.



Piwniczak już mnie na randkę w 4 oczka zaprasza :D :

burn1878 napisał/a:

Chcesz, to możemy się spotkać w 4 oczy


Strielok1

2020-11-01, 13:21
Justynka99 napisał/a:

O ile znam waszą religię, to to dom Boga, a nie księdza, ani dziada, który chciał sobie pomacać. O ile znam waszą religię, to rówież od XiX wieku obowiązuje dogmat nieomylności papieża. Więc jak mówi ex cathedra, że każdy może wchodzić i nikogo nie można wyrzucić to wie, co gada, bo jest pod natchnieniem Ducha Świętego. Żeby ateistka musiała religii uczyć



A wiesz Justynko , skoro tak chcesz pouczać, ile obwarowań i w jakich sprawach ma nieomylność papieża? I nie, nie jestem za kościołem, chociaż kilka razy mnie zaskoczyli, nie powinni być finansowani z budżetu, kto uważa się za katolika powinien dobrowolnie zgodzić się na podatek na rzecz swojej parafii.

Allahgbar

2020-11-01, 13:24
Kamilff napisał/a:

Aaa czyli jak kościół ma realny wpływ na myślenie ułomnych ludzi, którzy mają prawa wyborcze i gówno jest im wlewane do głowy przez księży to wszystko gra, ale jak ktoś jest przeciwko temu to już źle, no tak robienie k***y z logiki xd
Sianie propagandy w kosciolach wszystko gra sprzeciwianie się temu w kościele to jest bycie pustakiem.
Stosowanie siły fizycznej przez losowego Janusza kiedy druga osoba tylko mówi wszystko dobrze.
Jeżeli dla Ciebie jest to robienie k***y z logiki to twoje logiczne myślenie jest na bardzo niskim poziomie.
Bydło to są ludzie, którzy użyli siły, bo nie podobały im się słowa, które były używane, j***ne zwierzęta brak argumentów więc atak fizyczny.



dalej k***a nie rozumiesz... ch*j cie k***a obchodzą ci ludzie w kościele. Nie lubisz to nie chodż. Głupia c**o. Ludzie powinni zajmować sie nauką i odkrywaniem świata. Podludzie którzy maja ch*jowe geny same wyginą. Przykro to mówić ale taka prawda. Ja akurat jestem zdrowym samcem więc się ciesze. Wybierajcie zdrowych osobników a chorym nie pozwólcie się rozmnażać. COVID nam pomoże.

Marcin360360

2020-11-01, 13:51
willoo napisał/a:

pie**ole



I murzyni mają co ruch@ć.

ruddie

2020-11-01, 15:19
Dlaczego te szmaty mają jeszcze zęby, co jest z tymi Plakami, że kurewki nie potrafią nawet okiełznać?

Piecora

2020-11-01, 15:22
O cholera ile tu Rycerzy Kaczora :)

borelli

2020-11-01, 16:35
Nie wgrywajcie takich filmów bo zaraz sam wyjdę na protesty i jakiejś piździe zajebię w ryja, bo już mam tego dość.

pankruk

2020-11-01, 16:57
hahaha same sobie wystawiły świadectwo, zachowanie rynsztok

hinix97809

2020-11-01, 17:20
Czekam na dzień kiedy wojsko wyjedzie na ulice i zrobi porządek z bandytami oraz separatystami dążącymi do obalenia polskiej państwowości. Ciekawe czy atakujący państwo separatyści będą tacy odważni do działka 30mm w Rosomaku albo 12.7mm WKMu na T-72?