18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

boo

2020-11-01, 00:54
Glupie kurewki wyj***ne z kosciola, wysmiane, z zaburzeniami. Do utylizacji

willoo

2020-11-01, 00:55
ja pie**ole... zaczyna się robić taka sama patola jak w usa...

hfbnmiuytp

2020-11-01, 00:57
Lewaki są tak przyzwyczajone do swojej bezkarności i bierności swoich celów, że gdy tylko zderzają się z najmniejszym oporem po prostu styki im się w głowach przepalają.

McQurwa

2020-11-01, 01:00
no i ch*j jutro cała warszawka znów wylezie na ulice z piorunami

Aftur

2020-11-01, 01:05
Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.

nwonigers

2020-11-01, 01:10
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



pieprzysz. piszczaly to zostaly wyproszone.

Aftur

2020-11-01, 01:13
nwonigers napisał/a:

pieprzysz. piszczaly to zostaly wyproszone.



Pokaż mi w tym nagraniu te ich piski, bo jakoś nie słyszę :)

miksuss

2020-11-01, 02:06
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Nie jesteś już na proteście. Możesz przestać robić k***ę z logiki

burn1878

2020-11-01, 02:37
Wolałbym do końca życia walić niemca po chełmie niż wchodzić w choćby relację seksualną z takimi tępymi k***ami. A wy kukoldziki morda w kubeł, dawno zatraciliście resztki honoru w podlizywaniu się takim szmatom jak te z filmu

Rozjebie

2020-11-01, 02:48
burn1878 napisał/a:

Wolałbym do końca życia walić niemca po chełmie niż wchodzić w choćby relację seksualną z takimi tępymi k***ami. A wy kukoldziki morda w kubeł, dawno zatraciliście resztki honoru w podlizywaniu się takim szmatom jak te z filmu



Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy :D Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota :D


cesarz1982

2020-11-01, 03:54
Do gułagu z tą cholerną patologią :-(

raistpol

2020-11-01, 04:00
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



idz ciągnij ch*ja margotowi, naginaczu rzeczywistości, naganiaczu narwanych gejowskich kutachów

essek

2020-11-01, 04:03
cesarz1982 napisał/a:

Do gułagu z tą cholerną patologią



Popieram. Katoli do gułagu

oleszek

2020-11-01, 04:11
Ttakie krowska to tylko tluc