18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

Lussy

2020-11-01, 04:15
Znowu jakieś lesby do kościołów wchodzą? A jakie zdziwione jak je pogonili xD

hitOnnz

2020-11-01, 04:23
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Po ch*j tam brudasowo sie kreci, w miare normalni ludzie nie wpie**alaja sie innym na glowe tylko stoja pod ministerstwami czy gdzie tam chca protestowac. Jebac aktywistow :idzpanwch*j:

Justynka99

2020-11-01, 04:30
Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-01, 04:43
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.



Chodzenie do kościoła to jedno, a robienie bydłą w nim to drugie. Nie rób k***y z logiki jak te pustaki z filmiku...

Eknen

2020-11-01, 04:58
Zajebiście, że ustawa o mutantach weszła w życie. Już za rok na sadolu będziemy mieć foty człowiekopodobnych zdeformowanych osobników dogorywających w inkubatorach i nagonkę, że bezmózgi cyklop zabiera inkubator, który mógłby uratować normalne dziecko . XD Wincyj , Wincyj

pro_avenger

2020-11-01, 05:06
Sami rozpie**alamy się od środka. Jak to mówią przyjemne z pożytecznym, raz aborcja a dwa że tym sposobem ludzie podłączają się nieświadomie do strajku lewackiego lgbt finansowanego z zachodu i wszystkich co są normalni inaczej.


Kamilff

2020-11-01, 05:09
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Chodzenie do kościoła to jedno, a robienie bydłą w nim to drugie. Nie rób k***y z logiki jak te pustaki z filmiku...



Aaa czyli jak kościół ma realny wpływ na myślenie ułomnych ludzi, którzy mają prawa wyborcze i gówno jest im wlewane do głowy przez księży to wszystko gra, ale jak ktoś jest przeciwko temu to już źle, no tak robienie k***y z logiki xd
Sianie propagandy w kosciolach wszystko gra sprzeciwianie się temu w kościele to jest bycie pustakiem.
Stosowanie siły fizycznej przez losowego Janusza kiedy druga osoba tylko mówi wszystko dobrze.
Jeżeli dla Ciebie jest to robienie k***y z logiki to twoje logiczne myślenie jest na bardzo niskim poziomie.

Bydło to są ludzie, którzy użyli siły, bo nie podobały im się słowa, które były używane, j***ne zwierzęta brak argumentów więc atak fizyczny.

burn1878

2020-11-01, 05:13
Coordinator napisał/a:

Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota



Ty nie wiesz do kogo mówisz pajacu :D ja mam jedynie bekę właśnie z podludzi takich jak ty, którym się wiele wydaje, a są zwykłymi kukoldami życia. I tak, lubię obrażać śmieci takich jak ty. Chcesz, to możemy się spotkać w 4 oczy i zobaczysz tego, którego nie chce żadna kobieta

marinis

2020-11-01, 05:30
boo napisał/a:

Glupie kurewki wyj***ne z kosciola, wysmiane, z zaburzeniami. Do utylizacji



Dlaczego nazywasz je kurewkami i życzysz śmierci? Swoją matkę tak również nazwiesz i będziesz jej życzył śmierci gdy ciebie zdenerwuje?
Wszystkie kobiety, które nie lubisz nazywasz kurewkami?
Potrafisz pojąć swoje ohydne zachowanie?

pro_avenger napisał/a:

udzie podłączają się nieświadomie do strajku lewackiego lgbt finansowanego z zachodu



Lepiej brać przykład z zachodu niż z Afryki, Ameryki Południowej i krajów muzułmańskich.

McQurwa napisał/a:

jutro cała warszawka znów wylezie na ulice z piorunami



To organizatorki o tym decydują. Bardzo mądre kobiety.

victorszapapapolis

2020-11-01, 06:09
Uwaga dialog roku Wypie**alaj!!!!! - Szczęść Boże

i wypie**olili agrwsywne patologiczne kurewki na bruk ale powinien być jeszcze soczysty kop na ryj na do widzenia

BENNY698

2020-11-01, 06:27
Dwie coorvy jebaac szmaty wara od swiatyni

Boski12

2020-11-01, 06:46
Brawo kobiety całym sercem z kobietami precz z kościelnym uzurpatorem wtrącającym się do polityki

maveric666

2020-11-01, 06:50
Golić na łyso te k***y a później sterylizować!

wertuqq

2020-11-01, 07:29
Zrobić kosi-kosi łapci jak w Brazylii i nakopać do dupy, to więcej szantrapy się nawet w pobliżu kościoła nie pojawią.