18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

notak

2020-11-01, 07:29
Eknen napisał/a:

Zajebiście, że ustawa o mutantach weszła w życie. Już za rok na sadolu będziemy mieć foty człowiekopodobnych zdeformowanych osobników dogorywających w inkubatorach i nagonkę, że bezmózgi cyklop zabiera inkubator, który mógłby uratować normalne dziecko . XD Wincyj , Wincyj



nie podniecaj się tylko za bardzo, bo ustawa jest do zmiany, a
każdy kto myśli od razu wiedział, że to tylko mydlenie oczu
niemniej, dopiero teraz zobaczyłem w jakiej skali młode polki są posrane, bo wcześniej mogłem to widzieć co najwyżej w moim otoczeniu, lub w necie

Wujekadolf666

2020-11-01, 07:33
j***ne scierwa,mela do pyska k***iszony

bishfinger

2020-11-01, 08:30
internet jest zasypany tego typu filmami, chyba już nikt się nie łudzi jaki poziom intelektu mają lewackie ścierwa

marinis

2020-11-01, 08:36
victorszapapapolis napisał/a:

patologiczne kurewki



BENNY698 napisał/a:

coorvy jebaac szmaty



maveric666 napisał/a:

Golić na łyso te k***y



Wujekadolf666 napisał/a:

j***ne scierwa,mela do pyska k***iszony



bishfinger napisał/a:

lewackie ścierwa



Jesteście OHYDNI. Zachowujecie się jak osoby niespełna rozumu.

Nie potraficie normalnie się wypowiadać. Wasza mamusia was nie nauczyła kultury? Jak was wychowała?

JiggyPete

2020-11-01, 08:44
burn1878 napisał/a:

w kosciolach wszystko gra sprzeciwianie się temu w kościele to jest bycie pustakiem.
Stosowanie siły fizycznej przez losowego Janusza kiedy druga osoba tylko mówi wszystko dobrze.
Jeżeli dla Ciebie jest to robienie k***y z logiki to twoje logiczne myślenie jest na bardzo niskim poz


mordo nie tlumacz sie, pieprzysz cos o kukoldach, pozujesz na jakiegos samca alfa a typ cie konkretnie zweryfikowal xD Cos srednio u ciebie z tą pewnością siebie jak na samca alfa, skoro wyszukujesz jakies filmiki typu "jak spodobac sie kobiecie" xdddddd i ty jeszcze smiesz cos o kukoldach pieprzyc, wez chlopie skoncz bo sie pogrążasz. Nie zdziwilbym sie wcale jakbys jeszcze placił za jakieś kursy podrywu xD

Stolar900

2020-11-01, 08:57
Jak bardzo ich postulaty nie byłyby słuszne, to takim zachowaniem poświadczają jedynie o chorobie psychicznej.

andrzejrobert75

2020-11-01, 09:06
Coordinator napisał/a:

Ej, wejdźcie sobie na jego profil - Jego komenty to tylko wyzywanie innych od "kukoldów" i obrażanie kobiet. A jak zobaczyłem jego poniższą wstawkę to spadłem z kanapy Czaicie, ze koleś wyszukiwał na youtube filmiki o tematyce związanej z męskim wyglądem i postanowił się tym podzielić na sadisticu? xD Pewnie żadna go nie chce, dlatego taki sfrustrowany, ciota



Joerg Haider byl mocno prawicowy i religijny,a po latach okazało się że ciepły.

Husarz12

2020-11-01, 09:19
I dobrze dziewczyny robią. Piwniczaków problem nie dotyczy, ale normalnych ludzi w związkach w tym kraju kolejne ograniczenia aborcji po prostu wk***iają.

Belweder

2020-11-01, 09:22
Justynka99 napisał/a:

Zgodnie ze słowami papieża mają prawo tam przebywać podobnie, jak każdy inny. Ale żądanie szacunku do starszych mnie bardzo rozbawiło w tym filmie, jak wcześniej obleśny staruch je obłapiał.



Przyjdę ci do domu i będę darł ryj jak te głupie p*zdy. Jak sie wk***isz i bedziesz chciała mnie wypchnąć to zadzwonię na policje, że mnie obmacujesz. k***e z logiki robisz czy na kafelki upadłaś podczas porodu?

Mietek7567

2020-11-01, 09:28
Aftur napisał/a:

Kwestia tego typu że to nagranie pokazuje tylko i wyłącznie to że ludzie którzy jak to jest w tytule filmu "wypraszają" są wobec tych kobiet agresywni i naruszają ich nietykalność cielesną. To co dzieje się później wydaje mi się normalną reakcją w takiej sytuacji, chyba każdy byłby wystraszony będąc otoczonym przez tyle osób po takiej sytuacji do jakiej doszło wcześniej.



Takim w ryj na kopać a nie wypraszać. Jak by przyszła i cicho siedziała w ławce jak wszyscy inni to nikt by problemu nie miał.

OpenStreetMaps

2020-11-01, 10:10
Zabawni wyznawcy słowiańskiego Boga Peruna spod znaku pioruna . Dzieje się

spoons

2020-11-01, 10:11
"nie róbcie k***y z logiki" mówią katole, którzy nawet nie przeczytali Biblii - największego zaprzeczenia logiki.

notak

2020-11-01, 10:15
Husarz12 napisał/a:

I dobrze dziewczyny robią. Piwniczaków problem nie dotyczy, ale normalnych ludzi w związkach w tym kraju kolejne ograniczenia aborcji po prostu wk***iają.



pewnie lubisz jak jechowi wchodzą do twojego domu, zgadłem

daniel1040

2020-11-01, 10:16
Szalona macica, poj***na lewica!

olog-hai

2020-11-01, 10:35
A niech rozpie**olą te kościoły razem z czarną mafią - a na co to komu. Jeszcze dwa pokolenia i to odejdzie w zapomnienie.