18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

Strielok1

2020-11-02, 05:32
marinis napisał/a:

Ale ty pie**olisz bzdury.
Ludzie stosują prezerwatywy czy inne zabezpieczenia, ale przypadki są różne. Nie można oczekiwać że każdy człowiek zachowa się w pełni odpowiedzialnie i nie popełni błędu podczas seksu.
Ty natomiast chcesz karać kobiety rodzeniem dzieci, których one nie planowały.
Źle jest z tobą i widzę że nie zmądrzejesz.
W konstytucji nie ma zakazu aborcji.
Co za IDIOTA z ciebie. Dosłownie żal.



Opo pierwsze to grzeczniej bo kolegami nie jesteśmy i w żadnym swoim poście Cię nie obraziłem. Po drugie wchodząc w dorosłość przejmujesz na siebie odpowiedzialność i nikt nie będzie Cie z niej zwalniał. Idąc tym tokiem myślenia pijanych kierowców którzy kogoś zabiją też nie powinno się karać bo przecież w alkoholowym widzie mieli ograniczoną poczytalnosc i mogli nie przewidzieć czym skończy się taka jazda, podobnie jak Ci ktorzy zabijają ludzi na pasach mając ponad 140 w zabudowanym, każdy przecież może w swojej beztrosce popełnić błąd. Zdejmowanie odpowiedzialności tylko z jednej spolecznej grupy jest cokolwiek niesprawiedliwe prawda? Lepiej niech nikt nie ponosi konsekwencji, wszyscy będą szczęśliwi (poza rodzinami ofiar tych błędów). Jeżeli dla kogoś ciąża jest karą to tym bardziej powinien dbać o to żeby się zabezpieczyć, proste nieprawdaż? A już nazywanie urodzenia zdrowego dziecka karą pominę milczeniem bo i co można tutaj dodać?

Justynka99

2020-11-02, 05:32
NataliaW napisał/a:

Konstytucja mówi zero-jedynkowo ustawa ta która jest jest sprzeczna z konstytucją. Niech protestują żeby zmienić konstytucję a nie przypieprzac się do kościołów.



Konstytucja nic na ten temat nie mówi. Prawdziwi, legalnie wybrani sędziowie TK orzekli zupełnie inaczej. Jedynie niekonstytucyjnie wybrane pisowskie pomioty się pod tym podpisały. Takie, jak pewna pani "profesor", która nawet po polsku pisać nie umie.

Strielok1

2020-11-02, 05:38
Justynka99 napisał/a:

Konstytucja nic na ten temat nie mówi. Prawdziwi, legalnie wybrani sędziowie TK orzekli zupełnie inaczej. Jedynie niekonstytucyjnie wybrane pisowskie pomioty się pod tym podpisały. Takie, jak pewna pani "profesor", która nawet po polsku pisać nie umie.



Szczególnie potwierdził to profesor Rzeplinski... a nie czekaj... co do Pawłowicz się nie wypowiem bo miejsce wszystkich obecnych i bylych posłów i wszystkich osob zwiazanych z polityką jest w zoo a nie w parlamencie, rządzie czy jakichkolwiek trybunałach

pdk

2020-11-02, 12:29
Laski zj***ne to fakt ale te j***ne staruchy, dziady pie**olone jeszcze gorzej mnie wpieniają...

Rozjebie

2020-11-02, 12:51
burn1878 napisał/a:

Tak się składa, ze od 2 lat mocno siedzę w tematyce blackpill, ponieważ zawsze ciekawiły mnie zależności władające tym światem, wiec poszerzenie świadomości i wiedzy tym tematem tylko ugruntowała moją i tak wysoką pozycję w społeczeństwie i wiem, czego jak widać ty dalej nie ogarniasz, że nie trzeba jeździć AMG z salonu, by być chadem. Tak myślą tylko beciaki chociaż lepiej być chadem w AMG, niezaprzeczalnie



Mnie również ciekawią takie zależności, jednak to nie powód by obrażać nawet tych omega. I to obrażać bez powodu. Jeśli tak robisz to jakoś dziwnie wtedy się okazuje, ze właśnie sam jesteś omega. Mieszać z błotem i zniszczyć owszem można, ale dopiero wtedy gdy beciak czy omega sam zacznie ;)
Kolejna zależnością jest to, ze w dzisiejszych czasach prawdziwe samce alfa zwykle wożą się drogimi furami i to jest fakt niezaprzeczalny. Prawdziwy alfa po prostu nie mógłby znieść tego, ze jeździ cinquecento.
Wśród społeczności alfa jest jeszcze mały procent gości o wyglądzie supermodela, którzy maja wyj***ne na kasę - ci rzeczywiście mogą pracować nawet na zmywaku, a i tak będzie ich otaczał wianuszek lasek. Ale to powtarzam mały procent.
Ci trochę mniej przystojni lubią "podkręcać" swój wygląd luksusowymi rzeczami ;)

burn1878 napisał/a:

To wręcz groteskowo brzmi w moim przypadku, piwniczak XD ale ok, myśl sobie że właśnie tak jest, to chyba jedyne co ci przez weekend poprawiło humor



Nie wiem kim jesteś, tak samo jak ty nie wiesz kim ja jestem. Zbudowałem sobie obraz ciebie wchodząc na twój profil i serio spadłem z kanapy :lol:

YebusMaksimus

2020-11-02, 14:24
Idźcie wszyscy (no dobra większość) pomodlić się do kościołka, bo macie zaległości hipokryci.

Strielok1

2020-11-02, 15:56
Na cmentarzu w Brzezówce jacyś idioci zniszczyli pomnik dzieci nienarodzonych, nie mam pojęcia co mieli w głowie ale pewnie nawet przez myśl im nie przeszło że to żaden pomnik związany z aborcją tylko miejsce gdzie chowa się dzieci które zostały poronione a rodzice z jakichś powodów nie zdecydowali sie na imienny pochówek (szpitale nie chcą wydawać próbki do badań genetycznych a bez ustalenia płci nie otrzyma sie aktu martwego urodzenia i nic się nie załatwi, badanie też kosztuje kilkaset zł, chodzi o dzieci u ktorych lekarz podczas ogledzin nie jest pewny plci), to tam rodzice mogą składać kwiaty czy zapalić znicz . Oby sk***ysynom łapy uschły. To jest ta wolność do wyrażania swoich poglądów? W takim razie tylko pokazujecie że nie zaslugujecie na wolność a wyłącznie na pogardę.

burn1878

2020-11-02, 17:01
Coordinator napisał/a:

Mnie również ciekawią takie zależności, jednak to nie powód by obrażać nawet tych omega. I to obrażać bez powodu. Jeśli tak robisz to jakoś dziwnie wtedy się okazuje, ze właśnie sam jesteś omega. Mieszać z błotem i zniszczyć owszem można, ale dopiero wtedy gdy beciak czy omega sam zacznie
Kolejna zależnością jest to, ze w dzisiejszych czasach prawdziwe samce alfa zwykle wożą się drogimi furami i to jest fakt niezaprzeczalny. Prawdziwy alfa po prostu nie mógłby znieść tego, ze jeździ cinquecento.
Wśród społeczności alfa jest jeszcze mały procent gości o wyglądzie supermodela, którzy maja wyj***ne na kasę - ci rzeczywiście mogą pracować nawet na zmywaku, a i tak będzie ich otaczał wianuszek lasek. Ale to powtarzam mały procent.
Ci trochę mniej przystojni lubią "podkręcać" swój wygląd luksusowymi rzeczami
Nie wiem kim jesteś, tak samo jak ty nie wiesz kim ja jestem. Zbudowałem sobie obraz ciebie wchodząc na twój profil i serio spadłem z kanapy



Kilka lat temu nie miałem jeszcze tak dobrze jak dziś. Późno dojrzałem, więc zanim to nastąpiło, oraz zanim zbudowałem dobrą sylwetkę nad którą pracuję od 4 lat, przechodziłem przez wszystkie problemy, które dotyczą dziś przeciętnych mężczyzn. Mam wielu znajomych i widzę, jak mają ciężko by kogoś poznać, niekoniecznie kogoś atrakcyjnego, a problem ten tylko przybiera na sile. Dostrzegam dziś po latach stosunek kobiet do nich jak i do mnie sprzed lat. Za tym wszystkim idą wnioski. Jeden z nich jest taki, że siła i władza kobiet bierze się z naiwności i słabości mężczyzn. Kobiety tylko to wykorzystują. Więc to, że mamy dziś tak postępującą hipergamię kobiet jest spowodowane tylko słabnącą rolą mężczyzny w społeczeństwie, uległością, której kobiety nienawidzą, a wręcz nią gardzą.
To wszystko, plus własnie fakt, ze lubię sobie popisać na różnych forach sprawia, że widząc śmieszne i żałosne zachowania facetów, mam ochotę napisać co o tym sądzę. Sam wygląd nie jest oczywiście powodem do obrażania kogoś, kiedy jednak za tym wyglądem idzie naiwność czy śmieszność, to tylko kubeł zimnej wody może sprawić, że dany osobnik przemyśli swoje zachowanie.
Bezpośrednio problemy z poznawaniem kobiet mnie nie dotykają, pośrednio jednak odczuwam skutki działania kukoldów. Słabość mężczyzn zostawia ślad w głowie kobiet, którym niestety, również zbyt wiele się wydaje i często to wychodzi dopiero po czasie.
Polecam kanał na YT 'Szarpanki z życiem' wiele dobrego można wynieść, a przy okazji się pośmiać.

Rebeliant

2020-11-02, 19:22
marinis napisał/a:

Ale ty pie**olisz bzdury.
Ludzie stosują prezerwatywy czy inne zabezpieczenia, ale przypadki są różne. Nie można oczekiwać że każdy człowiek zachowa się w pełni odpowiedzialnie i nie popełni błędu podczas seksu.
Ty natomiast chcesz karać kobiety rodzeniem dzieci, których one nie planowały.
Źle jest z tobą i widzę że nie zmądrzejesz.
W konstytucji nie ma zakazu aborcji.
Co za IDIOTA z ciebie. Dosłownie żal.



W Konstytucji RP jest napisane:
"Art. 38.Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia."

TK kilkukrotnie już orzekał, że człowiek jest człowiekiem od poczęcia. Konstytucja gwarantuje zatem każdemu człowiekowi, w tym człowiekowi jeszcze nieurodzonemu prawną ochronę życia.

To przez Art. 38 TK orzekł, że przesłanka jaką jest wada płodu jest niezgodna z ustawą zasadniczą, gdyż zabrakło zapisu, że może to być regulowane ustawą. Gdyby do TK złożyć wniosek o fragment dot. przerywania ciąży powstałej w wyniku gwałtu, to TK też by musiał orzec, że przepis z ustawy o planowaniu rodziny jest niezgodny z Konstytucją RP.

W obecnej formie Konstytucja RP tak naprawdę przyzwala na aborcję nie-człowieka, czyli mutanta (korki nie są ludźmi, to mutanci, nauka nie uznaje ich jako człowieka, to mutanci naszego gatunku, genetycznie zupełnie inni od ludzi) oraz gdy życie matki jest zagrożone przez dalsze życie płodu (tu trzeba wybrać, każde życie jest chronione, ale masz możliwość uratowania tylko jednego życia, a wtedy zawsze wybór pada na matkę).


I to dlatego trzeba zmienić konstytucję, ale niestety jest to niewygodne obecnej narracji anty-PiS, bo przecież wyjdzie na jaw, że dla lewicowego ludzkiego ścierwa Konstytucja RP jest OK tylko, gdy jest im na rękę w drodze do koryta.

A po zmianie konstytucji (oczywiście ona całą jest do zmiany, zj***na lewica z Kwaśniewskim sk***ysynem z PZPR wraz z resztą kurew z tamtego Parlamentu sp***oliła robotę po całości), trzeba napisać nową ustawę o planowaniu rodziny, która rozwiąże cały szereg kwestii, czyli zgodę/zakaz aborcji mutantów, defektów, efektu seksu kazirodczego, a także zapewni opiekę, gdy matka czy też matka i ojciec dziecka nie chcą, nienarodzonemu jeszcze dziecku, aby mogło w pierwszy dzień po porodzie zostało adoptowane. Naprawdę da się napisać dobrąkonstytucję jak i ustawę o planowaniu rodziny, ale trzeba wykluczyć z udziały wszelkie lewicowe ścierwo, bo to są debile pierwszej klasy i im tylko koryto w głowie (od PZPR, SDRP, UP, SLD, ZSL, PSL, KLD, UW, PO, PC, AWS, PiS i Narodowców). Konstytucję oraz ustawę o planowaniu rodziny powinni tworzyć ludzie nieskalani marksizmem, ludzie nauki, w szczególności socjologowie i filozofowie, ale także lekarze, prawnicy i menadżerowie. Nie można też pozwolić tępej masie decydować. To nie są sprawy dla tych co wymieniłem, bo osoby wymienione potrafią tylko zrobić burdel.

----------

A teraz filozoficzno-socjologicznie o wolności wyboru:

Wolność kobiety i danie jej wyboru koliduje z wolnością człowieka, którego kobieta, jej partner bądź otoczenie chce pozbawić życia. Tylko kretyn może uznać, że ciężar donoszenia ciąży i finansowy oraz zdrowotny koszt z tym związany jest większy od życia i śmierci. Tutaj zawsze płód ma pierwszeństwo, bo on albo umrze albo przeżyje, a kobieta albo będzie musiała urodzić albo sobie oszczędzi tych 9 miesięcy.


To moje pięć groszy.

Justynka99 napisał/a:

Konstytucja nic na ten temat nie mówi. Prawdziwi, legalnie wybrani sędziowie TK orzekli zupełnie inaczej. Jedynie niekonstytucyjnie wybrane pisowskie pomioty się pod tym podpisały. Takie, jak pewna pani "profesor", która nawet po polsku pisać nie umie.



Jesteś w błędzie, a TK w dość odległęj przeszłości już w podobnych sprawach orzekał. Konstytucja broni każdego życia i brakuje w niej wpisu, że można to regulować ustawą (dać warunki kiedy nie), a ustawa o planowaniu rodziny jest po prostu niezgodna z ustawą zasadniczą.

Naruszono kompromis, ale tak naprawdę ruszono totalne sp***olenie naszego systemu prawnego, komuszej konstytucji i ustaw jakie powstały we wszystkich kadencjach.

A tak na koniec dodam, że ani jeden Sejm i Senat nie jest konstytucyjny > ordynacje wyborcze są niezgodne z ustawą zasadniczą i jak kiedyś TK się nim zajmie, to nie orzeknie inaczej.

Po prostu Polską rządzi banda sk***ieli, którzy prawo tworzą fasadowo, bo się na tym nie znają i wcale im nie zależy aby w Polsce był porządek prawny. Każda jedna partia jest temu winna i każdy ślepy wyznawca partii jakie nami rządziły jest po prostu niedouczony i ma małe pojęcie o świecie.


Gdyby Polacy byli w przeważającej części mądrzy i oczytani, to nikt z rządzących nami dotychczas by nie został wybrany, a układ komuny z opozycją solidarnościową jeszcze w latach '90 byłby wsadzony do paki na dożywocie, od sp***oliny Jaruzela, przez Kaczyńskiego, Tuska aż po Kaczyńskiego.

W ogóle to wstyd mi pisać/mówić, ale Jaruzelski był chyba najbardziej honorowy ze wszystkich polityków - jako jedyny oddał urząd. Ale to był żołnierz, a nie polityk, wśród polityków honoru nie ma, a Jaruzela pewnie ruszyły resztki żołnierskiego honoru, choć był zbrodniarzem wojennym i plugawym sk***ielem.

Rozjebie

2020-11-02, 20:56
burn1878 napisał/a:

Kilka lat temu nie miałem jeszcze tak dobrze jak dziś. Późno dojrzałem, więc zanim to nastąpiło, oraz zanim zbudowałem dobrą sylwetkę nad którą pracuję od 4 lat, przechodziłem przez wszystkie problemy, które dotyczą dziś przeciętnych mężczyzn. Mam wielu znajomych i widzę, jak mają ciężko by kogoś poznać, niekoniecznie kogoś atrakcyjnego, a problem ten tylko przybiera na sile. Dostrzegam dziś po latach stosunek kobiet do nich jak i do mnie sprzed lat. Za tym wszystkim idą wnioski. Jeden z nich jest taki, że siła i władza kobiet bierze się z naiwności i słabości mężczyzn. Kobiety tylko to wykorzystują. Więc to, że mamy dziś tak postępującą hipergamię kobiet jest spowodowane tylko słabnącą rolą mężczyzny w społeczeństwie, uległością, której kobiety nienawidzą, a wręcz nią gardzą.
To wszystko, plus własnie fakt, ze lubię sobie popisać na różnych forach sprawia, że widząc śmieszne i żałosne zachowania facetów, mam ochotę napisać co o tym sądzę. Sam wygląd nie jest oczywiście powodem do obrażania kogoś, kiedy jednak za tym wyglądem idzie naiwność czy śmieszność, to tylko kubeł zimnej wody może sprawić, że dany osobnik przemyśli swoje zachowanie.
Bezpośrednio problemy z poznawaniem kobiet mnie nie dotykają, pośrednio jednak odczuwam skutki działania kukoldów. Słabość mężczyzn zostawia ślad w głowie kobiet, którym niestety, również zbyt wiele się wydaje i często to wychodzi dopiero po czasie.
Polecam kanał na YT 'Szarpanki z życiem' wiele dobrego można wynieść, a przy okazji się pośmiać.



No ok, rozumiem Twój punkt widzenia. Ja jednak wychodzę z założenia, ze im więcej omega, tym lepsze wrażenie robi prawdziwy alfa wchodząc na salony. Dla kobiet wtedy to totalna egzotyka ;) Dlatego mam wyj***ne ile kukoldów jest na świecie, nie mam zamiaru ich wyzywać czy obrażać aby dać im cos do zrozumienia. W niczym przecież nie przeszkadzają, a na ich tle lepiej się błyszczy :mrgreen:

marinis

2020-11-03, 06:03
Strielok1 napisał/a:

wchodząc w dorosłość przejmujesz na siebie odpowiedzialność i nikt nie będzie Cie z niej zwalniał



Odpowiedzialność nie polega na zmuszaniu kobiet do rodzenia niechcianych dzieci.
Może kiedyś to zrozumiesz.

Strielok1 napisał/a:

Idąc tym tokiem myślenia pijanych kierowców którzy kogoś zabiją też nie powinno się karać


Kobieta podczas ciąży usuwa jedynie zarodek, który nosi wewnątrz jej ciała.

Nie porównuj zarodków czy płodu do ludzi urodzonych, którzy mają swoje rodziny i swoje życie. Jeśli to dla ciebie to samo, to znaczy że wymagasz leczenia psychiatrycznego.

Strielok1 napisał/a:

A już nazywanie urodzenia zdrowego dziecka karą


Nie ma znaczenia czy zdrowe czy chore.
Ważne jest to czy kobieta je chciała i planowała. Zawsze kobieta musi być priorytetem.

Rebeliant napisał/a:

W Konstytucji RP jest napisane:
"Art. 38.Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia."



W konstytucji nie jest napisane, że człowiek jest od poczęcia.
Domyślnie było, że człowiek jest od urodzenia i nadal tak można to interpretować.
To jedynie prawicowi fanatycy chcą, żeby człowiek był od poczęcia.

Rebeliant napisał/a:

Tylko kretyn może uznać, że ciężar donoszenia ciąży i finansowy oraz zdrowotny koszt z tym związany jest większy od życia i śmierci.



Czyli Europa i większość świata (w tym cały cywilizowany) to dla ciebie kretyni. Brawo. Pokazałeś że jesteś 100 procentowym idiotą.
Poza tym nie zapominaj o najważniejszym czyli o porodzie, który zawsze stwarza jakieś zagrożenie dla życia. Średnio rzecz biorąc to aborcja jest dużo bezpieczniejsza niż poród.

Strielok1

2020-11-03, 19:15
Czyli lepiej usunąć niż się zabezpieczyć, nie mam więcej pytań. Widać niektórych nawet najprostsze rzeczy przerastają. Brak mi słów i poprostu kończę tą dyskusję... może kiedyś zrozumiesz co to odpowiedzialność, zarówno za siebie jak i za innych...

McQurwa

2020-11-04, 11:19
marinis napisał/a:

Akurat jest odwrotnie. To dla lewicy liczy się człowiek, a mordował akurat kościół, tych którzy się z nim nie zgadzali i to przez setki lat (inkwizycja) i nadal z chęcią by to robił, gdyby mógł. Człowiek to istota urodzona, a nie jakiś zarodek, nad którym rozczulają żenujący konserwatyści prawicowi.



Sam się k***a zaorałeś :mrgreen: ,przyznając że żyjesz w średniowieczu, tak jak już napisałem bądź szczęśliwym że cię nie wyskrobała, a mogła zamiast wydając na świat takiego downa

chudygdz

2020-11-04, 19:48
a ja bym je wyj***l razem z tym kosciolem

marinis

2020-11-07, 02:54
McQurwa napisał/a:

Sam się k***a zaorałeś ,przyznając że żyjesz w średniowieczu, tak jak już napisałem bądź szczęśliwym że cię nie wyskrobała, a mogła zamiast wydając na świat takiego downa



Co za idiota z ciebie xD
Właśnie religijne konserwy żyją obecnie jak w średniowieczu i to samo chcą narzucić innym ludziom.
Lewica ma poglądy nowoczesne i współczesne, czyli takie jak Europa Zachodnia.