18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

Wiewór

2020-11-01, 17:43
Prawacka patola bardzo próbuje wmówić wszystkim, że za protestami stoi lewica ale to zwykle kłamstwo. W protestach nie ma liderów z partii politycznych. Protesty są bezpartyjne.
W normalnym kraju te katoliby poszły by do aresztu za napaść. Od porządku jest policja a nie bojówka broniąca dzieciojebów

Strielok1

2020-11-01, 18:01
Wiewór napisał/a:

Prawacka patola bardzo próbuje wmówić wszystkim, że za protestami stoi lewica ale to zwykle kłamstwo. W protestach nie ma liderów z partii politycznych. Protesty są bezpartyjne.
W normalnym kraju te katoliby poszły by do aresztu za napaść. Od porządku jest policja a nie bojówka broniąca dzieciojebów



A pani Lempart ktora sama ogłosiła się przywodczynia strajku i zabiera się za dyktowanie rzadowi warunków jego ustapienia to przepraszam kto?

Belweder

2020-11-01, 18:24
Wiewór napisał/a:

Prawacka patola bardzo próbuje wmówić wszystkim, że za protestami stoi lewica ale to zwykle kłamstwo. W protestach nie ma liderów z partii politycznych. Protesty są bezpartyjne.
W normalnym kraju te katoliby poszły by do aresztu za napaść. Od porządku jest policja a nie bojówka broniąca dzieciojebów



Popatrz pajacu dokładnie na znaczek. Dzisiejsza aktualizacja na fb oficjalnego kanału. JAKI k***A PRZYPADEK NIE? Lewactwem to wiało od początku, a teraz tylko potwierdziło - skąd taki debilny i wulgarny ten strajk.


marinis

2020-11-01, 18:31
McQurwa napisał/a:

mądre może jędrne do r*chania i skrobania



I takie prymitywne i bezmyślne osobniki jak ty śmią krytykować protestujące kobiety i organizatorki protestów?

Prezentujesz żenująco niski iloraz inteligencji.

Justynka99

2020-11-01, 18:56
Strielok1 napisał/a:

A wiesz Justynko , skoro tak chcesz pouczać, ile obwarowań i w jakich sprawach ma nieomylność papieża? I nie, nie jestem za kościołem, chociaż kilka razy mnie zaskoczyli, nie powinni być finansowani z budżetu, kto uważa się za katolika powinien dobrowolnie zgodzić się na podatek na rzecz swojej parafii.



Tak. I w poście, który cytujesz jest zawarta odpowiedź na to pytanie. A kwestia dopuszczenia do mszy mieści się w pojęciu "ex cathedra".

Strielok1

2020-11-01, 19:01
marinis napisał/a:

I takie prymitywne i bezmyślne osobniki jak ty śmią krytykować protestujące kobiety i organizatorki protestów?
Prezentujesz żenująco niski iloraz inteligencji.



Wiesz, gdybyś uważniej czytała to kobiety mało kto tu krytykuje, jak już to rozhisteryzowane, niezbyt rozgarnięte siksy i lewicowe działaczki. Większość jest zgodna co do tego że dotychczasowy kompromis był optymalny, nikt nie był w pełni zadowolony i tak przeważnie jest z dobrymi kompromisami. Natomiast kobiety pozwoliły żeby oddolny protest (piękna inicjatywa społeczna) zaczęły zagarniać lewicowe aktywistki(vide p Lempart, powiesz mi które to kobiety wybrały ją na przywodczynie?) I z postulatu powrotu do kompromisu który wyciągnął kobiety na ulice nie zostało nic, ma być aborcja na życzenie, wsparcie dla lgbt i wogole rzad ma sie pakować bo tak zdecydowała przywodczyni wszystkich kobiet której niestety nikt takiej legitymacji nie dał... piękny strzał w kolano, a raczej potylice kobiet które oddolnie wyszły na ulice, Jarek powinien wszystkie te panie skupione wokół Lempart po nogach całować za to jaką przysługę mu oddały.

Justynka99 napisał/a:

Tak. I w poście, który cytujesz jest zawarta odpowiedź na to pytanie. A kwestia dopuszczenia do mszy mieści się w pojęciu "ex cathedra".



Nieomylność papieża jest obwarowana tyloma warunkami że praktycznie nue zachodzi. Jasne, do kościoła może przyjść każdy, ale jeżeli przychodzisz obrażać to bie dziw się że Cie wyrzucają, tak samo skonczylby pijany sebiks czy każda inna osoba chcąca przeszkadzać w mszy.

McQurwa

2020-11-01, 19:13
marinis napisał/a:

I takie prymitywne i bezmyślne osobniki jak ty śmią krytykować protestujące kobiety i organizatorki protestów?
Prezentujesz żenująco niski iloraz inteligencji.



A mogła cię wyskrobać, szczęściarz z ciebie :lol:

marinis

2020-11-01, 19:16
Strielok1 napisał/a:

Wiesz, gdybyś uważniej czytała to kobiety mało kto tu krytykuje, jak już to rozhisteryzowane, niezbyt rozgarnięte siksy i lewicowe działaczki.



Czyli feministka to dla ciebie nie kobieta? Nastolatka to dla ciebie nie kobieta? Lewicowa działaczka to dla ciebie nie kobieta?

Trzeba być naprawdę maga idiotą, żeby zmieniać płeć osoby, tylko dlatego że się ją nie lubi.
Strielok1 napisał/a:

Większość jest zgodna co do tego że dotychczasowy kompromis był optymalny, nikt nie był w pełni zadowolony i tak przeważnie jest z dobrymi kompromisami.



Ty wiesz w ogóle co piszesz? Wszędzie w Europie (i w większości świata) jest legalna aborcja na żądanie kobiety do końca 12 tygodnia ciąży.
Ten tak zwany kompromis w Polsce, to zawarli ultra konserwatyści z konserwatystami i mieli gdzieś osoby o poglądach liberalnych.
To nie jest żaden kompromis i nigdy nim nie był.

Kompromisem byłoby przynajmniej zalegalizowanie tabletek poronnych, które działają skutecznie do końca 9 tygodnia ciąży.

Strielok1 napisał/a:

Jarek powinien wszystkie te panie skupione wokół Lempart po nogach całować za to jaką przysługę mu oddały.



Jarek powinien się cieszyć że jego partia straciła w ciągu 1 tygodnia około 8 procent poparcia?

McQurwa napisał/a:

A mogła cię wyskrobać, szczęściarz z ciebie



Pisz dalej ofermo :) Nic sobą nie reprezentujesz. No oprócz głupoty.

Strielok1

2020-11-01, 19:25
marinis napisał/a:

Czyli feministka to dla ciebie nie kobieta?
Trzeba być naprawdę maga idiotą, żeby zmieniać płeć osoby, tylko dlatego że się ją nie lubi.



Czytanie ze zrozumieniem się kłania, no ale kiedy brakuje argumentów to pozostaje tylko obrażanie prawda? Gdzie niby zmieniłem komuś płeć? Piszę w rodzaju żeńskim, a Ty sobie coś dopowiadasz... nie wiem czy jesteś trollem czy kimś z naprawdę ograniczonymi horyzontami. To że każdy Twój post jest dosyć monotematycznym atakiem na coraz to różne osoby(niekiedy niestety słusznym) świadczy o tym że poszukiwanie braków w inteligencji powinieneś/powinnaś zacząć od siebie. To że do żadnego mojego argumentu nie odnosisz sie merytorycznie niestety tylko to potwierdza.

McQurwa

2020-11-01, 19:35
marinis napisał/a:

Pisz dalej ofermo Nic sobą nie reprezentujesz. No oprócz głupoty.



ty reprezentujesz sobą to co najlepsze: chamstwo lewackie, złodziejstwo i nieróbstwo. Żadnej odpowiedzialności społecznej, tacy jak ty mordowali swoich sąsiadów i przyjaciół . wy nie znacie granic, dla was człowiek się nie liczy, tylko idea.

marinis

2020-11-01, 19:36
Strielok1 napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.



To raczej się ciebie tyczy. Również nie potrafisz nic rozsądnego napisać, ale jedynie atakować ludzi o innych poglądach.

Strielok1 napisał/a:

gdzie niby zmieniłem komuś płeć?



Cytat:

kobiety mało kto tu krytykuje, jak już to rozhisteryzowane, niezbyt rozgarnięte siksy i lewicowe działaczki.



Strielok1 napisał/a:

do żadnego mojego argumentu nie odnosisz sie merytorycznie



Jakie ty podałeś argumenty? Żadne.

Strielok1

2020-11-01, 19:37
marinis napisał/a:

Czyli feministka to dla ciebie nie kobieta? Nastolatka to dla ciebie nie kobieta? Lewicowa działaczka to dla ciebie nie kobieta?
Trzeba być naprawdę maga idiotą, żeby zmieniać płeć osoby, tylko dlatego że się ją nie lubi.
Ty wiesz w ogóle co piszesz? Wszędzie w Europie (i w większości świata) jest legalna aborcja na żądanie kobiety do końca 12 tygodnia ciąży.
Ten tak zwany kompromis w Polsce, to zawarli ultra konserwatyści z konserwatystami i mieli gdzieś osoby o poglądach liberalnych.
To nie jest żaden kompromis i nigdy nim nie był.
Kompromisem byłoby przynajmniej zalegalizowanie tabletek poronnych, które działają skutecznie do końca 9 tygodnia ciąży.
Jarek powinien się cieszyć że jego partia straciła w ciągu 1 tygodnia około 8 procent poparcia?
Pisz dalej ofermo Nic sobą nie reprezentujesz. No oprócz głupoty.



No i ci z tego ze wszędzie w europie? To jakiś wyznacznik? Bo nie rozumiem co to wnosi? A przez ostatnie lara kto rządzi w większości krajów europy? Z tego co pamietam ti we Francji czy Hiszpanii szybko poradzili sobie z protesrami obywateli i tam policja dopiero się nie patyczkowała. Filmiki z pacyfikacji żółtych kamizelek możesz znaleźć na hardzie. No ale takie europejskie załatwianie spraw pewnue niezbyt by Ci pasowało? Jezeli ciąża nie pochodzi z przestepstwa, nie zagraża matce i rozwija się prawidłowo to po co ją usuwać? Czy takich światłych europejczyków przerasta tak prosta rzecz jak antykoncepcja? Sorry, kiedy dorastasz to trzeba nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje postępowanie, tyczy się to też przygodnego seksu bez zabezpieczenia. Kto by pomyślał że z czegoś takiego mogą być dzieci prawda?

Wiewór

2020-11-01, 19:42
Belweder napisał/a:

Popatrz pajacu dokładnie na znaczek. Dzisiejsza aktualizacja na fb oficjalnego kanału. JAKI k***A PRZYPADEK NIE? Lewactwem to wiało od początku, a teraz tylko potwierdziło - skąd taki debilny i wulgarny ten strajk.



No tęcza i co? Jak widzisz tęczę na niebie to drzesz mordę w niebo, że lewactwo atakuje?
LGBT to nie jest partia polityczna więc o ch*j ci chodzi prawacki pusty łbie?
Tak jak pisałem wszyscy łączą siły w protestach więc to, że do kobiet dołączyli ludzie prześladowani przez PiS na tle orientacji było kwestia czasu. Jedni i drudzy walczą o prawa człowieka.

Strielok1 napisał/a:

A pani Lempart ktora sama ogłosiła się przywodczynia strajku i zabiera się za dyktowanie rzadowi warunków jego ustapienia to przepraszam kto?



A ja się ogłosiłem dzisiaj cesarzem Chin ludowych. Także, zwracaj się do mnie jego cesarska mość.

marinis

2020-11-01, 19:43
McQurwa napisał/a:

Żadnej odpowiedzialności społecznej, tacy jak ty mordowali swoich sąsiadów i przyjaciół . wy nie znacie granic, dla was człowiek się nie liczy


Akurat jest odwrotnie. To dla lewicy liczy się człowiek, a mordował akurat kościół, tych którzy się z nim nie zgadzali i to przez setki lat (inkwizycja) i nadal z chęcią by to robił, gdyby mógł. Człowiek to istota urodzona, a nie jakiś zarodek, nad którym rozczulają żenujący konserwatyści prawicowi.