18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe działaczki z transparentami wyproszone z mszy

kapelan_szturmowy • 2020-11-01, 00:47
Dwie młode, ambitne aktywistki spod znaku transparentów z błyskawicą, krzyczące głośne i obraźliwe hasła, wyproszone z nabożeństwa w naszym kościele w Gdańsku Osowej. Następnie, po wyproszeniu, stają się ofiarami i proszą o wsparcie tych, których wcześniej wyzywały od "zomo" i "białych kasków".

Strielok1

2020-11-01, 19:45
marinis napisał/a:

To raczej się ciebie tyczy. Również nie potrafisz nic rozsądnego napisać, ale jedynie atakować ludzi o innych poglądach.



Cytujesz i nawet nie wiesz co. Napisałem w rodzaju żeńskim więc gdzie ta zmiana płci? Nie każda nastolatka to kobieta, tak jak nie każdy posiadacz jaj to facet. Jezeli ktoś mentalnie nie dorósł do merytorycznej rozmowy czy brania odpowiedzialności za swoje czyny czy słowa to ciezko go uznac za mężczyznę a nie za chloptasia , za kobietę nie za sikse.

marinis

2020-11-01, 19:48
Strielok1 napisał/a:

Jezeli ciąża nie pochodzi z przestepstwa, nie zagraża matce i rozwija się prawidłowo to po co ją usuwać?



Pytasz się mnie po co usuwać? Spytaj się kobiety, która jest w tej niechcianej ciąży.

Uważam tylko tyle, że powinna mieć wybór, a dlaczego chce to zrobić to już jej sprawa.

Strielok1 napisał/a:

Czy takich światłych europejczyków przerasta tak prosta rzecz jak antykoncepcja?



Antykoncepcja nie jest idealna. Ludzie nie są idealni i popełniają błędy.
Karą za błędy nie może być zmuszanie kobiet do rodzenia.

Strielok1 napisał/a:

kiedy dorastasz to trzeba nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje postępowanie, tyczy się to też przygodnego seksu bez zabezpieczenia


Powtarzam. Odpowiedzialność nie oznacza zmuszania do rodzenia dziecka, którego się nie chciało.

Strielok1 napisał/a:

Jezeli ktoś mentalnie nie dorósł do merytorycznej rozmowy czy brania odpowiedzialności za swoje czyny



Czyli jednak. Dla ciebie kobieta jest kobietą, lub facet facetem jeśli postępują tak jak TY byś tego chciał.

Wiewór

2020-11-01, 19:50
Belweder napisał/a:

Popatrz pajacu dokładnie na znaczek. Dzisiejsza aktualizacja na fb oficjalnego kanału. JAKI k***A PRZYPADEK NIE? Lewactwem to wiało od początku, a teraz tylko potwierdziło - skąd taki debilny i wulgarny ten strajk.



No tęcza i co? Jak widzisz tęczę na niebie to drzesz mordę w niebo, że lewactwo atakuje?
LGBT to nie jest partia polityczna więc o ch*j ci chodzi prawacki pusty łbie?
Tak jak pisałem wszyscy łączą siły w protestach więc to, że do kobiet dołączyli ludzie prześladowani przez PiS na tle orientacji było kwestia czasu. Jedni i drudzy walczą o prawa człowieka.

Strielok1 napisał/a:

A pani Lempart ktora sama ogłosiła się przywodczynia strajku i zabiera się za dyktowanie rzadowi warunków jego ustapienia to przepraszam kto?



A ja się ogłosiłem dzisiaj cesarzem Chin ludowych. Także, zwracaj się do mnie jego cesarska mość.

McQurwa napisał/a:

ty reprezentujesz sobą to co najlepsze: chamstwo lewackie, złodziejstwo i nieróbstwo. Żadnej odpowiedzialności społecznej, tacy jak ty mordowali swoich sąsiadów i przyjaciół . wy nie znacie granic, dla was człowiek się nie liczy, tylko idea.



Złodziejstwo i nieróbstwo to jest domena pisowskiego elektoratu :-D
Wszyscy o tym wiedza. Połowa polskiego internetu to memy napie**alajace się z pisowskich nieudaczników życiowych karyn i sebkow żyjących z zasłużonego socjalu na jaki zagłosowali.

Historia zatacza koło. Dzisiaj wasze bojówki złożone z marginesu społecznego zaj***ly by każdego za odmienne zdanie. Codziennie widzimy to w tv jak mężowie stanu w szeleszczących dresach, którzy mieli bronić ojczyzny butują kobiety. Swoje rodaczki.

Możesz zaklinać rzeczywistość i pie**olić swoje brednie ale faktów nie zmienisz. Zaczął się upadek PiS a każda decyzja karła tylko go przyspiesza. Cała Polska napatrzyła się co robi PiS i nawet najtwardszy elektorat jak rolnicy i górnicy odwrócili się od pisowskiej bolszewi.

McQurwa

2020-11-01, 20:02
Wiewór napisał/a:

Złodziejstwo i nieróbstwo to jest domena pisowskiego elektoratu :-D
Wszyscy o tym wiedza. Połowa polskiego internetu to memy napie**alajace się z pisowskich nieudaczników życiowych karyn i sebkow żyjących z zasłużonego socjalu na jaki zagłosowali.

Historia zatacza koło. Dzisiaj wasze bojówki złożone z marginesu społecznego zaj***ly by każdego za odmienne zdanie. Codziennie widzimy to w tv jak mężowie stanu w szeleszczących dresach, którzy mieli bronić ojczyzny butują kobiety. Swoje rodaczki.

Możesz zaklinać rzeczywistość i pie**olić swoje brednie ale faktów nie zmienisz. Zaczął się upadek PiS a każda decyzja karła tylko go przyspiesza. Cała Polska napatrzyła się co robi PiS i nawet najtwardszy elektorat jak rolnicy i górnicy odwrócili się od pisowskiej bolszewi.



co ty myślisz ze lepszy jesteś od pisiorów? was i ta kupę gówna z pis do wora i do Wisły jak to robi wasz wasyl Rafafek :mrgreen:

shin69

2020-11-01, 20:06
pie**olone dz**ki, wypie**alać z Domu Bożego!

Strielok1

2020-11-01, 20:35
marinis napisał/a:

Pytasz się mnie po co usuwać? Spytaj się kobiety, która jest w tej niechcianej ciąży.
Uważam tylko tyle, że powinna mieć wybór, a dlaczego chce to zrobić to już jej sprawa.
Antykoncepcja nie jest idealna. Ludzie nie są idealni i popełniają błędy.
Karą za błędy nie może być zmuszanie kobiet do rodzenia.
Powtarzam. Odpowiedzialność nie oznacza zmuszania do rodzenia dziecka, którego się nie chciało.
Czyli jednak. Dla ciebie kobieta jest kobietą, lub facet facetem jeśli postępują tak jak TY byś tego chciał.



No proszę, i potrafisz jednak napisać merytorycznie i bez ataków. Odrazu lepiej się czyta. Tak więc moj podział odnosi się nie do płci ( Twój zarzut że komuś ja zmieniam), ale do dojrzałości psychicznej danej osoby, jest mój, czysto subiektywny jak poglądy kazdej innej osoby nikogo nie zmuszam żeby się z nim zgadzał. Mnie też mierzi nazywanie tych chociażby siks ku....mi bo to wyrażenie, przynajmniej dla mnie zarezerwowane dla bardzo waskiego grona osób ( i nie mam tu na myśli prostytutek). Co do odpowiedzialności fakt, swiat nie jest idealny, ale to że popelnilo się błąd, nawet nieświadomie nie zwalnia z odpowiedzialności za niego. To tyczy się każdej sfery życia, w pracy odpowiadasz za ludzi i powierzony sprzęt, jadąc samochodem odpowiadasz za to że przez chwilę nieuwagi spowodujesz wypadek... itd, etc. Chwila uniesienia? Wiesz że może skończyć się ciążą, więc skoro się nie zabezpieczasz to dlaczego nie chcesz ponieść odpowiedzialnosci? Za wszystko co w zyciu zrobimy odpowiadamy, tak już jest ten świat skonstruowany. Nie chcesz dziecka? Zabezpieczaj sie, nie chce Ci sie akbo masz wpadkę? Trudno, donoś ciążę, urodź i oddaj dziecko do adopcji... po co odrazu zabijać? Przepraszam usuwać, to lepiej brzmi.

Wiewór napisał/a:

No tęcza i co? Jak widzisz tęczę na niebie to drzesz mordę w niebo, że lewactwo atakuje?
LGBT to nie jest partia polityczna więc o ch*j ci chodzi prawacki pusty łbie?
Tak jak pisałem wszyscy łączą siły w protestach więc to, że do kobiet dołączyli ludzie prześladowani przez PiS na tle orientacji było kwestia czasu. Jedni i drudzy walczą o prawa człowieka.
A ja się ogłosiłem dzisiaj cesarzem Chin ludowych. Także, zwracaj się do mnie jego cesarska mość.
Złodziejstwo i nieróbstwo to jest domena pisowskiego elektoratu
Wszyscy o tym wiedza. Połowa polskiego internetu to memy napie**alajace się z pisowskich nieudaczników życiowych karyn i sebkow żyjących z zasłużonego socjalu na jaki zagłosowali.
Historia zatacza koło. Dzisiaj wasze bojówki złożone z marginesu społecznego zaj***ly by każdego za odmienne zdanie. Codziennie widzimy to w tv jak mężowie stanu w szeleszczących dresach, którzy mieli bronić ojczyzny butują kobiety. Swoje rodaczki.
Możesz zaklinać rzeczywistość i pie**olić swoje brednie ale faktów nie zmienisz. Zaczął się upadek PiS a każda decyzja karła tylko go przyspiesza. Cała Polska napatrzyła się co robi PiS i nawet najtwardszy elektorat jak rolnicy i górnicy odwrócili się od pisowskiej bolszewi.



Wiesz cysorzu ale w Chinach mogą o tym nie wiedzieć... u nas kobiety wiedza i jakoś nie widziałem żeby którąkolwiek kazała pani Lemparskiej hyżo się oddalić z jej jawnie politycznymi manifestami.

marinis

2020-11-01, 21:11
Strielok1 napisał/a:

nazywanie tych chociażby siks



Co to w ogóle za tekst siksy? Dojrzałe osoby tak nie mówią o młodych dziewczynach. Jedynie osoby niespełna rozumu.

Strielok1 napisał/a:

Wiesz że może skończyć się ciążą, więc skoro się nie zabezpieczasz to dlaczego nie chcesz ponieść odpowiedzialnosci?



I znowu to samo. Zrozum że wpadka nie oznacza, że kobieta musi ją urodzić.
Odpowiedzialność nie polega na zmuszaniu się do 9 miesięcznej ciąży, a potem porodu.

Strielok1 napisał/a:

Trudno, donoś ciążę, urodź i oddaj dziecko do adopcji



Co ty w ogóle pieprzysz? Uważasz że donoszenie ciąży, poród a potem oddanie dziecka to jest coś na co kobiety się decydują?
Skrajne wyjątki tak postępują, no chyba że im za to zapłacisz, ale to tak zwane surogatki.

jacek1982

2020-11-01, 21:13
zj***ne katolickie oddziały zomo :D

Strielok1

2020-11-01, 21:24
marinis napisał/a:

Co to w ogóle za tekst siksy? Dojrzałe osoby tak nie mówią o młodych dziewczynach. Jedynie osoby niespełna rozumu.
I znowu to samo. Zrozum że wpadka nie oznacza, że kobieta musi ją urodzić.
Odpowiedzialność nie polega na zmuszaniu się do 9 miesięcznej ciąży, a potem porodu.
Co ty w ogóle pieprzysz? Uważasz że donoszenie ciąży, poród a o potem oddanie dziecka to jest coś na co kobiety się decydują?
Skrajne wyjątki, no chyba że im za to zapłacisz, ale to tak zwane surogatki.



Jednak Cię przecenilem, tak dorosłość to w skrócie odpowiedzialność za każdą swoją decyzję, i dlatego za dzieci odpowiadają rodzice(również prawnie) ponieważ te mogą nie przewidzieć konsekwencji swoich działań. W momencie kiedy przed ciążą można zabezpieczyć się czy to u lekarza, czy prezerwatywami które są nawet w marketach przy kasach, sklepach calodobowych czy na stacjach paliw gadka o błędzie to poprostu próba pozbycia się odpowiedzialnosci. Skoro ktoś jest na tyle nieogarnięty ze idąc z kimś do łóżka nie potrafi się zaopatrzyć choćby w gumy tym bardziej nie powinien mieć prawa decydować czy dziecko powinno się urodzić czy nie bo widocznie nawet najprostsze zwiazki przyczynowo-skutkowe przerastają jego możliwości umysłowe.

hitOnnz

2020-11-01, 21:37
marinis napisał/a:

Dlaczego nazywasz je kurewkami i życzysz śmierci? Swoją matkę tak również nazwiesz i będziesz jej życzył śmierci gdy ciebie zdenerwuje?
Wszystkie kobiety, które nie lubisz nazywasz kurewkami?
Potrafisz pojąć swoje ohydne zachowanie?
Lepiej brać przykład z zachodu niż z Afryki, Ameryki Południowej i krajów muzułmańskich.
To organizatorki o tym decydują. Bardzo mądre kobiety.



AHBHAHAHA, naczelny pedo sadola, ktory uwielbia jak dziewczyna nie ma cycka, a najlepiej jak wyglada jak dwunastolatka, trzyma sie z blyskawicami, klekajcie narody :D :ok***a:

Belweder

2020-11-01, 21:48
Wiewór napisał/a:

No tęcza i co? Jak widzisz tęczę na niebie to drzesz mordę w niebo, że lewactwo atakuje?
LGBT to nie jest partia polityczna więc o ch*j ci chodzi prawacki pusty łbie?
Tak jak pisałem wszyscy łączą siły w protestach więc to, że do kobiet dołączyli ludzie prześladowani przez PiS na tle orientacji było kwestia czasu. Jedni i drudzy walczą o prawa człowieka.



A co ma tęcza na niebie do znaczka oznaczającego LGBT? Oni mają swoją zwichniętą wizję na świat i chcą rządzić jak partia. LUDZIE PRZEŚLADOWANI PRZEZ PIS, ja pie**ole hahaha. Jak są prześladowani? Wytłumacz mi to bo nie ogarniam. Prawo do zabijania a nie prawa człowieka. Chcieli konstytucji, to ją dostali, a teraz też źle. Ci ludzie sami nie wiedzą czego chcą. Najlepiej, żeby dla nich było wszystko na opak niż jest. Wtedy osiągną to czego im trzeba? Walka o prawo człowieka to chęć palenia kościołów? Walka o prawa człowieka to chęć nauczania dzieci, że jest 56 płci? Demilitaryzacja państwa? Ulgi dla kobiet na uczelniach i innych posadach "bo tak"? Ilość absurdu jaki oni głoszą to scenariusz na komedie.

ManiacGregor

2020-11-02, 00:04
Przepraszam, ale w "waszych" oddziałach nie ma ani jednego pojeba, który rzuca kamieniami czy bije w czterech leżącą kobietę, skacząc jej po głowie? W każdej społeczności są debile, pojeby, dobrzy, źli. Wrzucasz wszystkich do jednego wora, mimo setek tysięcy strajkujących, którzy robili to w normalny sposób. Bardzo młode i nie dojrzałe bazowanie na grupie debili, która akurat mogła, tudzież nie mogła zostać wynajęta przez upadających pisiorow. Nie mówię, że tak było, ale nie ma dowodów, że nie. Niedawno jakiś dziadek uciął nożem w twarz jednego ze strajkujących. Pokojowo strajkujących. Takiej polski chcesz? Wiecznie podzielonej? Żal trochę.

Przepraszam, ale w "waszych" oddziałach nie ma ani jednego pojeba, który rzuca kamieniami czy bije w czterech leżącą kobietę, skacząc jej po głowie? W każdej społeczności są debile, pojeby, dobrzy, źli. Wrzucasz wszystkich do jednego wora, mimo setek tysięcy strajkujących, którzy robili to w normalny sposób. Bardzo młode i nie dojrzałe bazowanie na grupie debili, która akurat mogła, tudzież nie mogła zostać wynajęta przez upadających pisiorow. Nie mówię, że tak było, ale nie ma dowodów, że nie. Niedawno jakiś dziadek uciął nożem w twarz jednego ze strajkujących. Pokojowo strajkujących. Takiej polski chcesz? Wiecznie podzielonej? Żal trochę.

NataliaW

2020-11-02, 00:19
Konstytucja mówi zero-jedynkowo ustawa ta która jest jest sprzeczna z konstytucją. Niech protestują żeby zmienić konstytucję a nie przypieprzac się do kościołów.

burn1878

2020-11-02, 01:36
Coordinator napisał/a:

A ty wiesz, ośle j***ny?
Ja rozumiem gdybyś to powiedział raz czy dwa, ale nie pod każdym postem z uporem sfrustrowanej cioty Jesteś jakimś murzynem zapie**alającym za minimalna krajowa i brudasem szukającym na yt odpowiedzi na dręczące pytania, wiec japa. Właśnie ty jesteś kukoldem. Myślisz ze Chad wożący się AMG wylewałby żale w necie i obrażał wszystkich naokoło? xD
Piwniczak już mnie na randkę w 4 oczka zaprasza :



Ja nie muszę wiedzieć do kogo się zwracam, wystarczy mi statystyka by wiedzieć, że jesteś przy mnie zwykłym sp***oxem a prawdopodobieństwo tego, że tak nie jest, jest tak małe, że mam komfort by się tak wypowiadać.
Skoro tak bardzo dręczą cię pytania dotyczące mojej osoby to odpowiem, bo rzeczywistość, czego być może nie wiesz, nie jest 0-1 i ludzie nie szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania tylko z powodu tego, że same ich dotyczą. Tak się składa, ze od 2 lat mocno siedzę w tematyce blackpill, ponieważ zawsze ciekawiły mnie zależności władające tym światem, wiec poszerzenie świadomości i wiedzy tym tematem tylko ugruntowała moją i tak wysoką pozycję w społeczeństwie i wiem, czego jak widać ty dalej nie ogarniasz, że nie trzeba jeździć AMG z salonu, by być chadem. Tak myślą tylko beciaki :) chociaż lepiej być chadem w AMG, niezaprzeczalnie.
Ja sobie tylko komentuje randomowe filmiki na sadolu i YT w wolnej chwili bo po prostu to lubię, a nie po to żeby wylewać żale. Nazywasz mnie piwniczakiem, choć wyjątkowo źle trafiłeś, serio. Można źle trafiać z oskarżeniami i inwektywami, ale ty trafiłeś bardzo źle. To wręcz groteskowo brzmi w moim przypadku, piwniczak XD ale ok, myśl sobie że właśnie tak jest, to chyba jedyne co ci przez weekend poprawiło humor

marinis

2020-11-02, 01:44
Strielok1 napisał/a:

nie powinien mieć prawa decydować czy dziecko powinno się urodzić czy nie



Ale ty pie**olisz bzdury.

Ludzie stosują prezerwatywy czy inne zabezpieczenia, ale przypadki są różne. Nie można oczekiwać że każdy człowiek zachowa się w pełni odpowiedzialnie i nie popełni błędu podczas seksu.
Ty natomiast chcesz karać kobiety rodzeniem dzieci, których one nie planowały.
Źle jest z tobą i widzę że nie zmądrzejesz.

NataliaW napisał/a:

Niech protestują żeby zmienić konstytucję



W konstytucji nie ma zakazu aborcji.

hitOnnz napisał/a:

uwielbia jak dziewczyna nie ma cycka



Co za IDIOTA z ciebie. Dosłownie żal.