18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

Halman

2021-03-21, 15:36
internetowy bohater... :amused:

01Fx10

2021-03-21, 15:39
jestem dumny z zachowania tego policjanta i policjantów, ja już dawno bym mu wyj***ł

Brawo panowie brawo nie dajcie się sprowokować !!!!!

mygyry

2021-03-21, 15:41
01Fx10 napisał/a:

jestem dumny z zachowania tego policjanta i policjantów, ja już dawno bym mu wyj***ł
Brawo panowie brawo nie dajcie się sprowokować !!!!!



Ja tam myślę, że szybko bym skończył karierę policjanta, prawdopodobnie przez ostrzegawczy strzał w głowę takiego debila...

Lobo24

2021-03-21, 15:51
Może nie jestem profilerem, ale od razu widać jaki zawód pełni ten pajac - zawód syn.

robsonx79

2021-03-21, 15:54
Facet jest jakimś oszołomem, ale to co ostatnio odpie**ala policja to jest inny temat. Znowu będzie jak kiedyś, że jak kto szedł do szkoły policyjnej, to mu na osiedlu nikt ręki nie podawał.

mygyry

2021-03-21, 15:54
Lobo24 napisał/a:

Może nie jestem profilerem, ale od razu widać jaki zawód pełni ten pajac - zawód syn.



Sk***ysyn dokładniej

pitteroo

2021-03-21, 15:55
Te policmajstry kiedyś odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie wykonującej przestępcze rozkazy, jak kiedyś sbki za pałowanie strajkujących, teraz ludzie mają kamerki a psy swoje kartoteki, wszystko im będzie wytknięte. A my jesteśmy zwykłymi baranami które by gówno żarły gdyby im Morawiecki powiedział żebyśmy jeszcze trochę wytrzymali i jeszcze trochę pojedli tego ryżu z gównem, bo wtedy niebawem będzie na nowo mormalnie :roll:

KFazimod0

2021-03-21, 15:55
Ciekawe jest to że zawsze ktoś kto zachowuje się jak idiota trafi na ogarniętych policjantów i znów na odwrót ktoś ogarnięty na idiotow w mundurach.

01Fx10

2021-03-21, 16:02
pitteroo napisał/a:

Te policmajstry kiedyś odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie wykonującej przestępcze rozkazy, jak kiedyś sbki za pałowanie strajkujących, teraz ludzie mają kamerki a psy swoje kartoteki, wszystko im będzie wytknięte. A my jesteśmy zwykłymi baranami które by gówno żarły gdyby im Morawiecki powiedział żebyśmy jeszcze trochę wytrzymali i jeszcze trochę pojedli tego ryżu z gównem, bo wtedy niebawem będzie na nowo mormalnie



Wstawaj Pitteroo zesrałeś się

pan TW. BOLEK się dogadał
sb i ub mają po 6 k emerytury najmniej wiec nie pie**ol mi farmazonów

~Angel

2021-03-21, 16:23
Mak toś filmik jak się Magda rozbiera?

tequilaCat

2021-03-21, 16:25
01Fx10 napisał/a:

jestem dumny z zachowania tego policjanta i policjantów, ja już dawno bym mu wyj***ł
Brawo panowie brawo nie dajcie się sprowokować !!!!!



Pewnie Twój tatuś pracuje w policji, że ich tak bronisz. Albo sam jesteś psem...

j***ć policję!

Halman

2021-03-21, 16:28
tequilaCat napisał/a:


j***ć policję!


ale jak ci zapie**olą rower z korytarza to pójdziesz do funfli z bloku żeby ci poszukali roweru?

mygyry

2021-03-21, 16:29
tequilaCat napisał/a:

Pewnie Twój tatuś pracuje w policji, że ich tak bronisz. Albo sam jesteś psem...
j***ć policję!



Zawsze mnie ciekawi jak mówisz że policjanci to psy i j***ć policję to dlatego że jesteś pedałem czy zoofilem?