18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

lukasz4430

2021-03-21, 19:37
ja akurat popieram akcje tego pana

pestka

2021-03-21, 19:43
To zwykła ciota niby ten dziennikarz , to drący ryja lachociąg na miejscu policjanta bym mu zaj***ł tak żeby się ciota posrała

bloodwar

2021-03-21, 19:43
sebix3 napisał/a:

policjanty zapominają, że mały karakan prędzej czy później wykituje, władza się zmieni, a ludzie zagłosują za partią która będzie chciała rozliczyć 2020 i 2021... i pyk, nie będą mieli emeryturek, a może nawet zostaną ubrani w pasiaki?



Taaa... Do władzy dojdzie PO (albo PO Bis aka "Polska 2050") bo Polacy to debile i dają się dymać jak dz**ka. Czy rozliczą 2020 i 2021 - a czy PiS rozliczył Warszafkę za dziką reprywatyzację? 5 lat pełni władzy i Hanka dalej nawet nie ma sprawy w sądzie a co dopiero odsiadka i konfiskata majątku, żadna inna afera i aferka PO nie została należycie rozliczona NIC. A to rozliczanie afer PO miało być motorem napędowym PiS. Nie ma co liczyć, że po wyborach 2023 coś się zmieni, Polacy wybiorą znowu te same od 30 lat mordy z Bandy Czworga

Gazownik

2021-03-21, 19:48
tequilaCat napisał/a:

W przeciwieństwie do Ciebie wieśniaku nie mieszkam w chacie tylko w domu. Pewnie jeszcze zamiast podłogi masz klepisko.



Nawet Ci nie pocisnąłem,a mógłbym. A ty zaraz od wieśniaków. Jeśli tak Cię zabolało stwierdzenie chata to napisze jeszcze raz. Wchodzi Ci jeden typ do domu i dzwonisz na tą policje, którą nazywasz psami, z płaczem.

I pamiętaj. Nie otwieraj Gazownikowi

W domu

sa...........el

2021-03-21, 19:53
01Fx10 napisał/a:

od pokoleń u mnie w rodzinie nie było policjanta wiec pudło
Ale gdybym ja był w sytuacji tego policjanta to od 2.50 min. byś widział jelito grube "dziennikarza "
a jeśli nie umiesz odróżnić wyrazy szacunku od bronienia no to sorry ale nie mamy o czym gadać
czy szanuje prace tego policjanta ? TAK bo on spotyka takich kretynów co chwile
czy go bronie nie bo tak samo mnie wk***ia ta cała alla pandemia jak 90 % polaków a nawet europejczyków ale czy jak będę się zachowywał jak pajac i krzyczał do policjantów to coś zmieni teraz jest katolicki pis jutro będzie Ahmedowe po-ko a pojutrze homoseksualna lewica wiec nie interesuje mnie polityka bo i tak się nic w tym kraju nie zmieni bo jesteśmy sprzedani uni europejskiej każdy polityk jest korumpowany i bierze kasę żeby, Niemcy mieli tanią siłę roboczą (polaka)
możesz wierzyć lub nie ale za 5 lat sam to zobaczysz partia się zmieni a polityka sprzedaży polski nie.
Ci co walczyli za Polskę przewracają sie w grobie



Nie było, bo się nie udało i siedzą w straży miejskiej.

Gazownik napisał/a:

j***ć policje he he. Wystarczy jeden typ który wchodzi ci na chatę i po nich dzwonisz. Pewnie z szybkiego wybierania



I przyjeżdżają jak już chata opie**olona, a rodzina wyr*chana, bo nic nie można zrobić włamywaczowi, inaczej sprawa w sądzie, gdzie kolejne k***y o podobnej mentalności przyjebią wyrok za obronę mienia.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-21, 19:54
Wiewór napisał/a:

...nagle rodzice kaczych dostają wille na Żoliborzu i dobre posady na uczelni.
...



Zapomniałeś o głównej roli dla bliźniaków w jednym z niewielu kolorowych filmów z tamtych czasów w polskiej kinematografii. Jeszcze 20 lat później pojawiały się filmy BW, a dzieci AKowca dostały rolę w kolorowej produkcji w roku '62.
Dziwna historia.

mygyry

2021-03-21, 19:58
Wiewór napisał/a:

Zadam ci zagadkę. Rodzice kaczych byli w AK. Po wojnie żołnierze AK było prześladowani przez komuchów. Cześć żołnierzy ak uciekło za granice żeby ratować życie. Cześć zamordowali komuniści. W tej powojennej Polsce w której polowano na żołnierzy AK nagle rodzice kaczych dostają wille na Żoliborzu i dobre posady na uczelni.
Jak to się stało?
Bo mi się wydaje że chyba "troszkę" musieli się pruć na kolegów z AK...



Absolutnie każdy w rządzie to albo ktoś kto siedział w komunistycznych układach albo jest jakimś pociotkiem z rodziny a genialni wyborcy jeszcze takich komuchów jak Miller wysyłają do Brukseli na ciepły stołek, dlatego nigdy tu dobrze nie będzie

maveric666

2021-03-21, 20:10
Brawo za jazde z tymi k***ami!

01Fx10 napisał/a:

jestem dumny z zachowania tego policjanta i policjantów, ja już dawno bym mu wyj***ł
Brawo panowie brawo nie dajcie się sprowokować !!!!!



ty k***o obyś. zdechł

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-21, 20:12
Gazownik napisał/a:

j***ć policje he he. Wystarczy jeden typ który wchodzi ci na chatę i po nich dzwonisz. Pewnie z szybkiego wybierania



Po to płaci podatku imbecylu, żeby w razie zagrożenia życia i zdrowia dzwonił po psy. Od tego oni są, ale nie od tego, żeby ganiać ludzi bez maseczki czy obstawiać wejścia do restauracji.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-21, 20:19
mygyry napisał/a:

Absolutnie każdy w rządzie to albo ktoś kto siedział w komunistycznych układach albo jest jakimś pociotkiem z rodziny a genialni wyborcy jeszcze takich komuchów jak Miller wysyłają do Brukseli na ciepły stołek, dlatego nigdy tu dobrze nie będzie



Chyba nie zrozumiałeś "zagadki".

mystery0987

2021-03-21, 20:43
Jak ruszymy na nich to dajcie znać, zrobimy wam Brazylię mendy.

labadziara bez brwi, łyka spocone ch*je jak fryty z mc

dla zysku być k***ą, to gorzej niż prostytutka.

czopkaIwynże

2021-03-21, 20:52
Czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ilu propisowych spoleczniakow jest tutaj

Ni...........ny

2021-03-21, 21:00
mystery0987 napisał/a:

dla zysku być k***ą, to gorzej niż prostytutka.



Ale prostytutka to właśnie dla zysku jest k***ą :ciasteczkowy2:

donkapusta

2021-03-21, 21:05
pitteroo napisał/a:

Te policmajstry kiedyś odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie wykonującej przestępcze rozkazy, jak kiedyś sbki za pałowanie strajkujących, teraz ludzie mają kamerki a psy swoje kartoteki, wszystko im będzie wytknięte. A my jesteśmy zwykłymi baranami które by gówno żarły gdyby im Morawiecki powiedział żebyśmy jeszcze trochę wytrzymali i jeszcze trochę pojedli tego ryżu z gównem, bo wtedy niebawem będzie na nowo mormalnie



Akurat sbecy to za nic nie odpowiedzieli.
A ta grupa zjebów z tym ch*jkiem mądrzącym się to jeszcze zapukają do drzwi. Policja wie jak działać. Spoko.

Cobran

2021-03-21, 21:17
Taki antymaseczkowiec co krzyczy ze covida nie ma a dezynfekuje dowód....