18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

mygyry

2021-03-22, 18:41
Justynka99 napisał/a:

No właśnie można. Ułaskawienie nie jest z punktu widzenia prawa uniewinnieniem. Ułaskawienie jest wyłącznie odstąpieniem od wymierzenia kary (lub zmniejszeniem tej kary). Więc można i powinno się go nazywać winnym. Jakby nie był winny, to i ułaskawienie nie byłoby możliwe.



Ale skoro wyrok był nieprawomocny to ciężko określić go jako osobę winną a ułaskawieniem identyfikować jako wskazanie winy też jest dla mnie bez sensu

outline

2021-03-22, 18:53
uu widze teraz gościu z legionowa jest pro, a przypominam że to jest ten popie**ol co latał po szkole i krzyczał o plandemii stresując gówniaki i robiąc raban babkom tam pracującym.

W ogóle to k***a jak się ogląda te jego filmiki to czasami się chce ponarzekać na te policję, ale jeszcze częściej ma się ochotę gościa zutylizowac, bo w bani atomy może i latają ale procey myslowe już zaginęły

Justynka99

2021-03-22, 18:54
mygyry napisał/a:

Ale skoro wyrok był nieprawomocny to ciężko określić go jako osobę winną a ułaskawieniem identyfikować jako wskazanie winy też jest dla mnie bez sensu



To wprost wynika z najprostszej logiki. Skoro ktoś sprząta - było brudno. Ktoś suszy - było mokro. Ktoś ułaskawia- była wina. Natomiast można w takim razie też zignorować ułaskawienie w rozważaniach o winie i wtedy z kolei wyniknie wprost, że wyrok się uprawomocnił, bo i żadnej apelacji nie było.

notak

2021-03-22, 18:59
PieronJasnySzlag napisał/a:

Oho, a to ciekawe. A kiedy to policja została upolityczniona?? Sugerujesz że np za Tuska policja nie była przedłużeniem ręki wiechuszki z PO?



justynka to troll, odpuść pisanie do automatów,
serewr padnie i h*jka nie ma

outline

2021-03-22, 19:03
Cryo napisał/a:


Nie jestem fanem jakichś zj***nych akcji antypolicyjnych, ale to, co ostatnio odwalają niebiescy, przekracza wszelkie granice absurdu.




A pokaż co odwalają niedojebie w tej policji, bo jak tak się ogląda te filmiki to często są to takie k***a pajace jak ten z tego filmu albo julki co się same szarpią p*zdy jedne, czy lempartowe ścierwa upadają pod wpływem podmuchu wiatru to się wrecz dziwie że oni nie pałują tych cwe*i tak jak takie ciepluchy jak ty sobie to wyobrażają :D


Mają k***a cieprliwość, jak oglądają te j***ne patologie na tych marszach.

Nie zesrajcie się, wy k***a uciemięzeni :D Normalnemu człowieku to wszystko koło ch*ja lata,a te narwańce co chcą żeby media o nich pisały to się szarpią w 1 szeregach a potem policjaaa beeee

mygyry

2021-03-22, 19:06
Justynka99 napisał/a:

To wprost wynika z najprostszej logiki. Skoro ktoś sprząta - było brudno. Ktoś suszy - było mokro. Ktoś ułaskawia- była wina. Natomiast można w takim razie też zignorować ułaskawienie w rozważaniach o winie i wtedy z kolei wyniknie wprost, że wyrok się uprawomocnił, bo i żadnej apelacji nie było.



Logika w polskim prawie? Wiesz, że to akurat za ch*j nie działa...
A raczej dlatego go Duda ułaskawił przed apelacją bo wiedzieli, że zostanie skazany a wtedy pewnie miałby problem zająć stanowisko nawet po ułaskawieniu, więc tym zabiegiem stał się osobą defacto nigdy nie skazaną prawomocnym wyrokiem prawda? Więc na ich logikę jest osobą niewinną, jak widzisz to jest taki konstrukt który możesz dowolnie odwrócić.

Justynka99

2021-03-22, 19:19
mygyry napisał/a:

Logika w polskim prawie? Wiesz, że to akurat za ch*j nie działa...
A raczej dlatego go Duda ułaskawił przed apelacją bo wiedzieli, że zostanie skazany a wtedy pewnie miałby problem zająć stanowisko nawet po ułaskawieniu, więc tym zabiegiem stał się osobą defacto nigdy nie skazaną prawomocnym wyrokiem prawda? Więc na ich logikę jest osobą niewinną, jak widzisz to jest taki konstrukt który możesz dowolnie odwrócić.



Logika w polskim prawie istnieje. Jestem studentką prawa i muszę ją widzieć. To po prostu obecny rząd tej logiki prawnej kompletnie nie stosuje. Prawo się tu wybroniło, bo przecież jakiś czas później Sąd Najwyższy (jeszcze bez koleżanki Ziobry) orzekł, że nikogo nie można ułaskawić przed uprawomocnieniem. Więc prawo jako takie się z tej sytuacji wybroniło. Problem polega na tym, że później PiS sobie wymyśliło własny Trybunał Konstytucyjny, który jednak orzekł, że może. Trybunał Konstytucyjny oczywiście orzekał w niekonstytucyjnym składzie (jak we wszystkich sprawach od 2016), więc pod względem prawnym to orzeczenie też jest nieważne. Tyle tylko, że nie ma możliwości, żeby to prawo wyegzekwować w sytuacji, gdy rządzi gang. Tak, to jest ogromnym absurdem, ale żaden system prawny na świecie się nie obroni, jeżeli to prawo się po prostu ignoruje, bo nie ma niezależnej od rządu formacji, która by mogła to wyegzekwować. Jak Kowalski popełni przestępstwo - ma nad sobą policję. Jak popełni to przestępstwo prezydent, premier, czy inni gangsterzy, to Kamiński zamknie sprawę na policji, Ziobro w prokuraturze i można się odwoływać do usranej śmierci.

Trzeba jednak pamiętać po prostu o tym, kto to prawo łamie i prędzej, czy później rozliczyć. A tu fakty są takie, że Kamiński został skazany, apelacji nie było, a prezydent nie miał prawa go ułaskawić. Więc jednoznacznie Kamiński jest winny, tylko nie ma możliwości wyegzekwowania kary.

aniajon

2021-03-22, 19:47
Ale drze p*zde - to jakiś odwrotny trans?

notak

2021-03-22, 20:21
Justynka99 napisał/a:

Logika w polsk


nie bądz ch*jem, pokaż cipę zjebie

borut

2021-03-22, 20:27
A ja się zastanawiam po ch*j oni są po cywilnemu. Mundurków im brakło? Czy znowu będą kręcić zadymę i pójdzie to na konto protestujących?

mygyry

2021-03-22, 20:33
Justynka99 napisał/a:

Logika w polskim prawie istnieje. Jestem studentką prawa i muszę ją widzieć. To po prostu obecny rząd tej logiki prawnej kompletnie nie stosuje. Prawo się tu wybroniło, bo przecież jakiś czas później Sąd Najwyższy (jeszcze bez koleżanki Ziobry) orzekł, że nikogo nie można ułaskawić przed uprawomocnieniem. Więc prawo jako takie się z tej sytuacji wybroniło. Problem polega na tym, że później PiS sobie wymyśliło własny Trybunał Konstytucyjny, który jednak orzekł, że może. Trybunał Konstytucyjny oczywiście orzekał w niekonstytucyjnym składzie (jak we wszystkich sprawach od 2016), więc pod względem prawnym to orzeczenie też jest nieważne. Tyle tylko, że nie ma możliwości, żeby to prawo wyegzekwować w sytuacji, gdy rządzi gang. Tak, to jest ogromnym absurdem, ale żaden system prawny na świecie się nie obroni, jeżeli to prawo się po prostu ignoruje, bo nie ma niezależnej od rządu formacji, która by mogła to wyegzekwować. Jak Kowalski popełni przestępstwo - ma nad sobą policję. Jak popełni to przestępstwo prezydent, premier, czy inni gangsterzy, to Kamiński zamknie sprawę na policji, Ziobro w prokuraturze i można się odwoływać do usranej śmierci.
Trzeba jednak pamiętać po prostu o tym, kto to prawo łamie i prędzej, czy później rozliczyć. A tu fakty są takie, że Kamiński został skazany, apelacji nie było, a prezydent nie miał prawa go ułaskawić. Więc jednoznacznie Kamiński jest winny, tylko nie ma możliwości wyegzekwowania kary.



Ja uargumentowałem jaki interes mieli w uniewinnieniu przed wyrokiem i nadal trzymam się tej wersji, bo nie widzę żadnej odpowiedzi i to jedyna możliwość która trzyma się kupy a co do TK to ile ekspertów to tyle opinii tyle logiki w polskim prawie, a skoro lubisz anegdotami to:
Polskie prawo jest jak płot, wąż się prześliźnie, tygrys przeskoczy a bydło będzie stało.

focusek

2021-03-22, 22:55
Niezwyciężony napisał/a:

W tym przypadku raczej jak się wyjdzie z kryminału i się nie ma żadnej szkoły to się z kamerą ch*ja do dupy szuka



zlot kurew policyjnych widze :D jak sie czujecie z tym ze was walilismy na p*zde i zabieralismy kanapki w szkole ? :D

Senjusan

2021-03-23, 00:08
Halman napisał/a:

internetowy bohater...



Tobie się chyba coś popie**oliło w głowie. On wychodzi na ulicę i naraża się na przynajmniej ostry wpie**ol od tego nierządu, a taka p*zda jak Ty cieszy się bo moze z ciepłego mieszkania pisać na stronie dla sadoli

01Fx10 napisał/a:

od pokoleń u mnie w rodzinie nie było policjanta wiec pudło
Ale gdybym ja był w sytuacji tego policjanta to od 2.50 min. byś widział jelito grube "dziennikarza "
a jeśli nie umiesz odróżnić wyrazy szacunku od bronienia no to sorry ale nie mamy o czym gadać
czy szanuje prace tego policjanta ? TAK bo on spotyka takich kretynów co chwile
czy go bronie nie bo tak samo mnie wk***ia ta cała alla pandemia jak 90 % polaków a nawet europejczyków ale czy jak będę się zachowywał jak pajac i krzyczał do policjantów to coś zmieni teraz jest katolicki pis jutro będzie Ahmedowe po-ko a pojutrze homoseksualna lewica wiec nie interesuje mnie polityka bo i tak się nic w tym kraju nie zmieni bo jesteśmy sprzedani uni europejskiej każdy polityk jest korumpowany i bierze kasę żeby, Niemcy mieli tanią siłę roboczą (polaka)
możesz wierzyć lub nie ale za 5 lat sam to zobaczysz partia się zmieni a polityka sprzedaży polski nie.
Ci co walczyli za Polskę przewracają sie w grobie



ch*ja byś zobaczył bo jesteś zwykłym leszczem na strzała.

Vinyl

2021-03-23, 01:29
HWDPS

Tylko PAMBUK moze nas gasic

A w spr filmu
Niech każdy i z osobna zapamięta:
Jak ci polak nie pomógł - to już ci pomógł

Pzd

kalamal

2021-03-23, 16:48
Oj łagodnie z sebixem myślący ze jest dziennikarzem! Oj łagodnie Panowie!