18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

Czerstwy

2021-03-22, 04:07
Przeczytałem 2 pierwsze strony komentarzy, aż zachciało mi się rzygać i zrezygnowany zacząłem życzyć temu państwu żeby już spłonęło, ludzie żeby zdechli, budynki by zostały zburzone, truchła z roślinnością zaorane, a na koniec żeby została posadzona cebula na znak puenty tego co tu kiedyś było. I ta pie**olona cebula miałaby pewnie więcej iq od polaczkowatych przygłupów. Nie jestem żadnym obywatelem świata, ale stoję gdzieś z boku i nie chciałbym przelewać krwi za ten ch*ja warty kraj. Tfu na patriotów z ekonomicznym syndromem sztokholmskim i poróżnionych przez polityke i światopogląd baranów bez własnego zdania, powielających wygodne tezy. 90% to banda pie**olonych kretynów których manipuluje się łatwiej od dziecka, można was tylko doić z dobrodziejstw i ciągać traktorem za łańcuch na pastwiska kazując żreć trawe i nie wychodzić za zagrodę. Te 90% nie używa mózgu do niczego więcej niż do utrzymywania funkcji życiowych. Brak logiki, własnych przemyśleń, racji, wyobraźni, wychodzenia poza schemat systemowy. Co ja pie**ole i po co w to brne w ogóle, jak tego nie ma nawet komu tłumaczyć, skoro 90% z was to debile, a reszta dobrze wie sama jak jest i już dawno przestała się łudzić i podejmować jakiekolwiek próby dotarcia czy przekonywania do prawdy. ch*j w was, ch*j w tej kraj, Wladi wypatrosz to ścierwo. Mam nadzieję, że będę w p*zdu od tego gnoju jak przyjdzie czas na świniobicie.

karambotow

2021-03-22, 10:21
Biedka to najwyższy stan upośledzenia i powinni go zutylizować

Co za zjeb i jeszcze myśli, że jest dziennikarzem.

pawianek85

2021-03-22, 11:58
Mało kto wie, żę typ jest pedłałkiem...

mit2

2021-03-22, 13:04
Czerstwy, ale ci dupa pękła pajacu, aż trzask zza okna usłyszałem :lol:

Justynka99

2021-03-22, 13:18
Były kiedyś czasy, kiedy współpraca z milicją i innymi państwowymi służbami to był synonim kurestwa i sp***olenia. Następnie coraz bardziej rozwijały się czasy, w których hasła CHWDP i niechęć do policji była cechą wyłącznie osiedlowych sebiksów, przestępców i jakichś sp***olin z gatunku "gangsta wannabe". Teraz historia zatoczyła koło, jak policja została upolityczniona, a jej szefem jest skazany przestępca (ułaskawiony przez wspólnika). Bardzo miło patrzyć, że wreszcie coraz większa grupa ludzi zaczyna to widzieć i zaczynają przeważać głosy z drugiej strony. Trochę tylko żal chorągiewek, które jeszcze kilka miesięcy temu, gdy ta sama policja atakowała strajkujące kobiety się cieszyła i twierdziła, że wszystko w porządku. Rok temu, gdy policja atakowała przedsiębiorców również większości frajerów, którzy teraz tę policję krytykują się to podobało.

Idealnie pasuje ta postawa do wiersza:
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

PieronJasnySzlag

2021-03-22, 16:10
Justynka99 napisał/a:

Teraz historia zatoczyła koło, jak policja została upolityczniona,


Oho, a to ciekawe. A kiedy to policja została upolityczniona?? Sugerujesz że np za Tuska policja nie była przedłużeniem ręki wiechuszki z PO?

Adae

2021-03-22, 16:29
Czerstwy napisał/a:

*TRZASK!*



O k***a ale jebło :O

Szacunek do psiarni, jednak zatrudniają kozaków, nikt frajerowi nie doj***ł.

Justynka99 napisał/a:

*TRZASK!*



O k***a znowu :O Dupy trzaskają jak pioruny.

Wy oszołomy jesteście słabymi, brzydkimi nieudacznikami życiowymi, filmik edytowany na Windows 7... w 2021 roku - co za biedak oszołom.

Chamstwo i darcie mordy podludzi na nikim nie robi wrażenia, gdzie jakieś realne działania? Wystarczyło żeby jednemu z psów dupa pękła tak jak tobie i całe towarzystwo wzajemnej adoracji zostałoby rozniesione w pył.






St...........on

2021-03-22, 17:11
pitteroo napisał/a:

Te policmajstry kiedyś odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie wykonującej przestępcze rozkazy, jak kiedyś sbki za pałowanie strajkujących, teraz ludzie mają kamerki a psy swoje kartoteki, wszystko im będzie wytknięte. A my jesteśmy zwykłymi baranami które by gówno żarły gdyby im Morawiecki powiedział żebyśmy jeszcze trochę wytrzymali i jeszcze trochę pojedli tego ryżu z gównem, bo wtedy niebawem będzie na nowo mormalnie



Hhahaahahahahhhaaahaha! :amused: nie rozpie**alaj mnie!!!! Już ponad 30 lat nie mogą skazać UBeków , politycznych złodzieji, a ty wyskakujesz ,że policemanów skażą? W Polszy? Muahahaahahaha!!!!

Justynka99

2021-03-22, 17:51
PieronJasnySzlag napisał/a:

Oho, a to ciekawe. A kiedy to policja została upolityczniona?? Sugerujesz że np za Tuska policja nie była przedłużeniem ręki wiechuszki z PO?



Od 14 sierpnia 2019. Czyli odkąd Adrian władzę nad policją powierzył koledze z gangu, którego wcześniej wyciągnął z pierdla. Przyznasz chyba, że w żadnym normalnym kraju nigdy do takiego absurdu nie doszło. Nie mówię o sytuacji, gdy ktoś jest skazany w trakcie, lub po pełnieniu tych obowiązków, tylko o sytuacji, gdy prezydent jakiegoś kraju świadomie powołuje przestępcę.

chomicek199

2021-03-22, 18:02
Jestem reporterem z kanalu hwdp..... Nie mam pytan sam bym mu wyj***l....

mygyry

2021-03-22, 18:10
Justynka99 napisał/a:

Od 14 sierpnia 2019. Czyli odkąd Adrian władzę nad policją powierzył koledze z gangu, którego wcześniej wyciągnął z pierdla. Przyznasz chyba, że w żadnym normalnym kraju nigdy do takiego absurdu nie doszło. Nie mówię o sytuacji, gdy ktoś jest skazany w trakcie, lub po pełnieniu tych obowiązków, tylko o sytuacji, gdy prezydent jakiegoś kraju świadomie powołuje przestępcę.



Ale mówisz o Kamińskim który miał zarzut przekroczenia uprawnień? Przy tych wszystkich politycznych wałach i podejrzeń korupcyjnych to on wręcz wzorcowy człowiek

:lol:

Justynka99

2021-03-22, 18:15
mygyry napisał/a:

Ale mówisz o Kamińskim który miał zarzut przekroczenia uprawnień? Przy tych wszystkich politycznych wałach i podejrzeń korupcyjnych to on wręcz wzorcowy człowiek



Nie tylko miał zarzut, tylko został skazany i ułaskawiony. Fakt ułaskawienia implikuje wprost winę, bo tak jak nie da się namoczyć wody, ani podpalić ognia nie da się ułaskawić niewinnego. Aczkolwiek oczywiście przyznaję, że w tym rządzie są dużo gorsi.

Justynka99

2021-03-22, 18:15
mygyry napisał/a:

Ale mówisz o Kamińskim który miał zarzut przekroczenia uprawnień? Przy tych wszystkich politycznych wałach i podejrzeń korupcyjnych to on wręcz wzorcowy człowiek



Nie tylko miał zarzut, tylko został skazany na 3 lata więzienia i 10 letni zakaz wykonywania funkcji publicznych i ułaskawiony. Fakt ułaskawienia implikuje wprost winę, bo tak jak nie da się namoczyć wody, ani podpalić ognia nie da się ułaskawić niewinnego. Aczkolwiek oczywiście przyznaję, że w tym rządzie są dużo gorsi.

mygyry

2021-03-22, 18:22
Justynka99 napisał/a:

Nie tylko miał zarzut, tylko został skazany i ułaskawiony. Fakt ułaskawienia implikuje wprost winę, bo tak jak nie da się namoczyć wody, ani podpalić ognia nie da się ułaskawić niewinnego. Aczkolwiek oczywiście przyznaję, że w tym rządzie są dużo gorsi.



Skazany został nieprawomocnym wyrokiem i ułaskawiony przed sprawą w sądzie wyższej instancji więc nie można go nazwa winnym z jednoczesnym bezsensownym ułaskawieniem osoby nie skazanej, absurdalna sytuacja

Justynka99

2021-03-22, 18:29
mygyry napisał/a:

Skazany został nieprawomocnym wyrokiem i ułaskawiony przed sprawą w sądzie wyższej instancji więc nie można go nazwa winnym z jednoczesnym bezsensownym ułaskawieniem osoby nie skazanej, absurdalna sytuacja



No właśnie można. Ułaskawienie nie jest z punktu widzenia prawa uniewinnieniem. Ułaskawienie jest wyłącznie odstąpieniem od wymierzenia kary (lub zmniejszeniem tej kary). Więc można i powinno się go nazywać winnym. Jakby nie był winny, to i ułaskawienie nie byłoby możliwe.