18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

tequilaCat

2021-03-21, 16:45
Halman napisał/a:

ale jak ci zapie**olą rower z korytarza to pójdziesz do funfli z bloku żeby ci poszukali roweru?



Ty to pewnie latasz na komisariat z każdą sprawą, a szczególnie jak Cię dupa swędzi.

mygyry napisał/a:

Zawsze mnie ciekawi jak mówisz że policjanci to psy i j***ć policję to dlatego że jesteś pedałem czy zoofilem?



Brzydzę się homoseksualizmem i zoofilią, ale widzę że Ty to chyba lubisz.

Ni...........ny

2021-03-21, 17:08
mygyry napisał/a:


Gdy ci się w życiu nudzi...
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...



W tym przypadku raczej jak się wyjdzie z kryminału i się nie ma żadnej szkoły to się z kamerą ch*ja do dupy szuka ;-)

somet

2021-03-21, 17:09
Kto tą chamską k***ę wychowywał, matka ojciec wstydźcie się.

saint_kg

2021-03-21, 17:17
szacun dla policjantów. Ja bym tyle nie wytrzymał...

Cryo

2021-03-21, 17:30
Pisowskie pionki. Nie jestem fanem jakichś zj***nych akcji antypolicyjnych, ale to, co ostatnio odwalają niebiescy, przekracza wszelkie granice absurdu.
Nie wiem co gorsze - mendy nękające ludzi wyimaginowanymi mandatami czy głąby, które im przyklaskują. Silni wobec słabych i słabi wobec silnych.

01Fx10

2021-03-21, 17:31
tequilaCat napisał/a:

Pewnie Twój tatuś pracuje w policji, że ich tak bronisz. Albo sam jesteś psem...
j***ć policję!



od pokoleń u mnie w rodzinie nie było policjanta wiec pudło
Ale gdybym ja był w sytuacji tego policjanta to od 2.50 min. byś widział jelito grube "dziennikarza "
a jeśli nie umiesz odróżnić wyrazy szacunku od bronienia no to sorry ale nie mamy o czym gadać

czy szanuje prace tego policjanta ? TAK bo on spotyka takich kretynów co chwile

czy go bronie nie bo tak samo mnie wk***ia ta cała alla pandemia jak 90 % polaków a nawet europejczyków ale czy jak będę się zachowywał jak pajac i krzyczał do policjantów to coś zmieni teraz jest katolicki pis jutro będzie Ahmedowe po-ko a pojutrze homoseksualna lewica wiec nie interesuje mnie polityka bo i tak się nic w tym kraju nie zmieni bo jesteśmy sprzedani uni europejskiej każdy polityk jest korumpowany i bierze kasę żeby, Niemcy mieli tanią siłę roboczą (polaka)
możesz wierzyć lub nie ale za 5 lat sam to zobaczysz partia się zmieni a polityka sprzedaży polski nie.
Ci co walczyli za Polskę przewracają sie w grobie

DzidaZawodnik

2021-03-21, 17:43
No i dobrze z nimi ciśnie. JAk chcą być stróżami prawa to po pierwsze mają go przestrxzegsać, a nie k***a być j***ną mafią na łańcuchu u polityków.

korkyspolsky

2021-03-21, 17:44
Szkoda że pieski nie były takie cwane jak lewactwo na jesień wychodziło na ulice. Zwykła pisowska formacja która dała się sprzedać za parę złotych więcej. BTW: nie sądziłem że na sadolu jest tylu posłusznych niewolników

tequilaCat

2021-03-21, 17:56
01Fx10 napisał/a:

czy jak będę się zachowywał jak pajac i krzyczał do policjantów to coś zmieni



Moim zdaniem zmieni. Taka postawa chociaż jest mało wyrafinowana zwraca uwagę ludzi na problem.


01Fx10 napisał/a:

możesz wierzyć lub nie ale za 5 lat sam to zobaczysz partia się zmieni a polityka sprzedaży polski nie.
Ci co walczyli za Polskę przewracają sie w grobie



Pewnie masz rację. Smutne...

korkyspolsky napisał/a:

BTW: nie sądziłem że na sadolu jest tylu posłusznych niewolników



Ja też nie.

Sonal

2021-03-21, 17:59
Dobrze, że do Policji nie biorą byle kogo - bo jakiś mniej wytrzymały zaj***ł by tego śmiecia-nagrywającego.

Pandemio-psychoza

2021-03-21, 18:04
mygyry napisał/a:

Ja tam myślę, że szybko bym skończył karierę policjanta, prawdopodobnie przez ostrzegawczy strzał w głowę takiego debila...



Zasrany niewolnik o psychice bezmózgiego zomowca.

Insaner

2021-03-21, 18:10
Protest antylockdown'owy jest słuszny, ale przez takich debili jak na tym filmie to ja się nie dziwię że potem osoby w nich uczestniczące nazywa się płaskoziemcami i foliarzami.... antyreklama.

Pandemio-psychoza

2021-03-21, 18:21
Pięknie gościu stawiał do pionu panów milicjantów.
Piękne. :mrgreen:

CzerstWybut

2021-03-21, 18:30
Cryo napisał/a:

Pisowskie pionki. Nie jestem fanem jakichś zj***nych akcji antypolicyjnych, ale to, co ostatnio odwalają niebiescy, przekracza wszelkie granice absurdu.
Nie wiem co gorsze - mendy nękające ludzi wyimaginowanymi mandatami czy głąby, które im przyklaskują. Silni wobec słabych i słabi wobec silnych.



Myślenie sebixa. Policja jest narzędziem w ręku władzy. Jakie rozkazy idą z gory takie rzeczy robią przełożeni. Trzeba mieć płytkie myślenie żeby przypisywać aparat państwowy jakim jest policja do danej partii. To nie ten policjant stojący na ulicy wymyślił prawo, limity wystawionych mandatów, to że muszą stac i pilnować żeby rozwydrzone baby sie nie wj***ly do budynku sądu, taki gliniarz nie wpadl na pomysł żeby pojechać pod dom jarka pilniwać. To jest praca jak każda inna gdzie masz przełożonych i wykonujesz polecenia. Już zapomnieli niektórzy jak rządziła platforma to latali na marszach po cywilu, gazowali, prowokowali, i kopali po ryjach.

Większość tępaków myśli ze taki gość może sobie odpuścić, nie wykonać polecenia i nie wystawiać mandatów. Takie nieposluszeństwo kończy sie uj***niem, dodatków pieniężnych które przeważnie składają się na pełną wypłatę. W najgorszym wypadku za nieposluszeństwo jest dyscyplinarka, po takim zwolnieniu taki gośc ma przej***ne bo nie przyjmą go juz do zadnej innej pracy o podobnym profilu no i oczywiście idą się j***ć twoje świadczenia emerytalne i bedziesz miał twoje lata pracy w służbie przeliczone na zwykłego kowalskiego przy lopacie, nawet jak cie zwolnią 5 lat przed emeryturą, nie masz co liczyć na emeryturę mundurową pełną np około 4000 tys zł. Przeliczą ci na zwykła zusowską 1900.

Dopóki pojeby rządzą na górze i policjanci są traktowani jak widać na filmie przez sp***olone prawo które pozwala z policjiantów robić dz**ki, to chętnych tam do pracy bedzie coraz mniej i z automatu przyjmuja wszystkich jak leci bo braki są w kadrach są coraz większe.

Gazownik

2021-03-21, 18:35
tequilaCat napisał/a:

Pewnie Twój tatuś pracuje w policji, że ich tak bronisz. Albo sam jesteś psem...
j***ć policję!



j***ć policje he he. Wystarczy jeden typ który wchodzi ci na chatę i po nich dzwonisz. Pewnie z szybkiego wybierania