18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

Ni...........ny

2021-03-25, 14:30
mygyry napisał/a:

Skazany został nieprawomocnym wyrokiem i ułaskawiony przed sprawą w sądzie wyższej instancji więc nie można go nazwa winnym z jednoczesnym bezsensownym ułaskawieniem osoby nie skazanej, absurdalna sytuacja



Przykro mi ale nie masz racji, sąd najwyższy wydał orzeczenie w sprawie tego ułaskawienia i uznał je za nieskuteczne. Co za tym idzie wyrok się uprawomocnił i kamiński powinien zgłosić się do zakładu karnego.

Justynka99 napisał/a:

prędzej, czy później rozliczyć.



Dziwnie piszesz słowo powiesić ;-)

focusek napisał/a:

zlot kurew policyjnych widze :D jak sie czujecie z tym ze was walilismy na p*zde i zabieralismy kanapki w szkole ?



Pedale, pisałem o typie co prowadzi ten kanał, w jakimś materiale opowiadał jak siedział i niedawno wyszedł i się zajął jutuberką. Więc moda tam śmieciu j***ny, bo takie frajerki jak ty nawet do mnie w szkole nie podchodziły ;-)

oskiboski7890

2021-03-26, 19:38
O co chodzi z tą dziewczyną co jej się kazali rozbierać?

janlew

2021-03-29, 12:02
pitteroo napisał/a:

Te policmajstry kiedyś odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie wykonującej przestępcze rozkazy, jak kiedyś sbki za pałowanie strajkujących, teraz ludzie mają kamerki a psy swoje kartoteki, wszystko im będzie wytknięte. A my jesteśmy zwykłymi baranami które by gówno żarły gdyby im Morawiecki powiedział żebyśmy jeszcze trochę wytrzymali i jeszcze trochę pojedli tego ryżu z gównem, bo wtedy niebawem będzie na nowo mormalnie


SB-ków kara raczej ominęła całkowicie.

focusek

2021-03-30, 00:07
Niezwyciężony napisał/a:

Przykro mi ale nie masz racji, sąd najwyższy wydał orzeczenie w sprawie tego ułaskawienia i uznał je za nieskuteczne. Co za tym idzie wyrok się uprawomocnił i kamiński powinien zgłosić się do zakładu karnego.
Dziwnie piszesz słowo powiesić
Pedale, pisałem o typie co prowadzi ten kanał, w jakimś materiale opowiadał jak siedział i niedawno wyszedł i się zajął jutuberką. Więc moda tam śmieciu j***ny, bo takie frajerki jak ty nawet do mnie w szkole nie podchodziły



haahah pies cie j***l cieciu :D walilem na leb od zawsze takich leszczy jak ty ! teraz strazniki teksasu a w ciemnej uliczce obsrani chodzicie :D

Michalll98

2021-04-01, 19:55
k***a co za intelektualna ameba