18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ci się w życiu nudzi...

mygyry • 2021-03-21, 15:31
Zawsze możesz chodzić i wk***iać ludzi...


Uwaga może dobić chomiki..

PieronJasnySzlag

2021-03-21, 21:34
O k***a ale wysyp sp***olenia :D Jak zwykle Sadol niezawodzi :D
Kogo wych chcecie rozliczać? Policje za wykonywanie rozkazów? Kogo pociągniecie do odpowiedzialności? Kaczora? Kto w ogóle ich pociągnie do odpowiedzialności? Trzaskowski? Budka? Lempert? Michnik? Od tego tvn to już macie ch*ja w mózgu zamiast logicznego myślenia. I jeszcze najwięcej piw dostał komentarz zjeba który skwitował "w końcu będzie normalnie jak kiedyś" - k***a jak kiedyś czyli kiedy? Za Milera czy za Tuska? :D Wyjmijcie sobie ch*ja z własnej dupy i zacznijcie być obiektywni. Policja w ogóle się nie zmieniła czy to za Tuska czy za Kaczora to ci sami ludzie i te same metody działania. Tak jak sposób rządzenia się nie zmienił - tak jak za Tuska się kradło, tak za Kaczki się kradnie. Jedyna róznica że zrobiły się dwa parszywe, skrajnie antagonistyczne plemiona przygłupów.

JaTylkonaChwile

2021-03-21, 21:57
saint_kg napisał/a:

szacun dla policjantów. Ja bym tyle nie wytrzymał...



nie wytrzymałeś ale chyba w swoim ciele... albo slabo u Ciebie, ze musisz zebrac o piwka bo ustawiles sobie, ze niby kobita jestes

robsonx79

2021-03-21, 22:02
Halman napisał/a:

ale jak ci zapie**olą rower z korytarza to pójdziesz do funfli z bloku żeby ci poszukali roweru?



Jak rower zapie**olą, to nawet nie ma co iść na psy, bo stracisz kilka godzin a i tak umorzenie przyjdzie po 3 miesiącach.

kopernik341

2021-03-21, 22:09
Halman napisał/a:

ale jak ci zapie**olą rower z korytarza to pójdziesz do funfli z bloku żeby ci poszukali roweru?



Jesteś idiota.. co Ty porownojesz? Obowiązek stróża prawa do rozkazów napie**alania ludzi na ulicy? Do legitymowania każdego kto im k***a nie przypasuje? Wypie**alaj z taką gadka baranie.. wyk***iaj mi stąd w podskokach bananowcu pie**olony. Byłeś chociaż na jednym j***nym marszu że tak gadasz? Wiesz skąd ten bunt w ludziach i dlaczego to wszystko dzieje się akurat w wawie? Widziałeś ile policji.. zjechało do centrum Polski? Byłeś tam k***a pajacu że gadasz takie rzeczy? j***ć policje ZOMO i każda k***ę która pod przykrywką wykonywania rozkazu robi coś za moje podatki. Wypie**alaj ograniczony do zero jedynkowego systemu kretynie. ch*j Ci w mordę.

mati4ever

2021-03-21, 22:48
Gościa na glebę pała przez łeb :d koniec zawracania dupy. k***a telewizja HWDP,

asand

2021-03-21, 22:48
Co za zjeb, ja nie mogę.

Erqti

2021-03-21, 23:05
nie wrzucaj tu autoreklamy jakis pojebów bo się zaraz tu pełno zrobi od kononowiczów i innych tępych ch*jów

Ko...........ah

2021-03-21, 23:21
W moich snach każdą policyjną pałę rozjeżdżam walcem. Ehh to tylko k***aa j***ny sen.

Wilku WDZ ,,Mówię co czuję, o czym myślę, co widzę. Moich ludzi kocham, a policji nienawidzę! ELO"

Moca172

2021-03-21, 23:30
Halman napisał/a:

ale jak ci zapie**olą rower z korytarza to pójdziesz do funfli z bloku żeby ci poszukali roweru?



Mi ukradł gość rower w małej miejscowości. Oczywiście policja go nie odnalazła. Lepsza historia była z firmą na której komputery wbili hakerzy i zaszyfrowali dane. Po prostu firma nie mogła bez tych danych funkcjonować. A o to cytat z gazety "Za ich odszyfrowanie zażądali okupu w wysokości 260 tys. złotych. Policja i prokuratura odmówiła w tej sprawie wszczęcia dochodzenia z powodu „braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu zabronionego”." Po prostu śmiech na sali. Firma która robi obrotu rzędu 120mln zł rocznie płaci przy tym ogromne podatki i gdy jest okradana, policja nic nie może zrobić... to ja przepraszam, po co oni płacili te podatki, w tym na policje? Oczywiście właściciel zapłacił okup, chyba 5 Bitcoinów.

vass

2021-03-21, 23:37
Za PISu policja jest tak beznadziejna i skompromitowana jak nigdy w historii Polski, nawet za komuny nie robili z siebie takiego pośmiewiska.

asdik

2021-03-21, 23:50
Brawo panowie Policjanci! Ten cwe* powinien być spałowany po tym pustym łbie, wtedy może by coś do tego lachociąga dotarło. Dotarło. j***ny czerwony komuch!!!

CzerstWybut

2021-03-21, 23:56
gixi napisał/a:


Dezubekizacja raz już była. Nie łódź się, że obecna milicja dostanie świadczenia takie, jakie im obiecano.



Doinformuj się jakie są obecnie świadczenia emerytalne mundurowych ;) i chodzi mi o pełną emeryture a nie wczesną.

Cryo napisał/a:

,
Ja pie**olę. To, że nazwiesz kogoś sebixem w pierwszym zdaniu nie zrobi z ciebie inteligenta. Nawet tego nie czytam. Pewnie coś tam bełkoczesz, że to biedni niewolnicy, których zmusza się batem do pracy.



Nic nie poradzę że do dzisiaj czytanie sprawia ci problemy. Rozpisałem ci żebyś zrozumiał jak działa praca w policji ale raczej cię to przerasta jak i wielu innych krzyczących j***ć policje i że to jest pisowska policja.

W skrócie ci wytłumacze żebys miał łatwiej zrozumieć:
Gość ci nasrał w pokoju na podłogę, ty wk***iony nie krzyczysz na gówno że brudzi i śmierdzi, nie mówisz do dupy która nasrała tylko rozmawiasz z głową która miała taki pomysł i kazała to zrobić dupie.


:roll:

adamo4242

2021-03-22, 00:14
Gdybym nie byl psem to i tak bym oklepal morde tego h*ja . Szmata j***na .

Czy ten POj***ny koles takim chamstwem chce zosbie zaskrbic przychylnosc zwyklych ludzi ? POj***lo tego debila dokladnie , brawo Policja , mam nadzieje ze jeszcze skopiecie dupe tej POwskiej k***ie.


01Fx10

2021-03-22, 02:31
maveric666 napisał/a:

ty k***o obyś. zdechł



Powiedział 40 paro letni Sebastian z mózgiem 16 latka .

i jak w tej Polsce ma być dobrze ?

notak

2021-03-22, 03:55
kolejny zj***ny foliarz, nawet nie oglądam