18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


spr

2012-04-13, 00:59
ma rację ch*j.

mozz87

2012-04-13, 01:17
a jak pan mikke zarabia na życie? czy on coś produkuje żeby narzekać na wysokie podatki?

ostatni

2012-04-13, 01:25
jak ten facet mógł powiedzieć prawdę i wzbudzić niepokój w ludziach. na szczęście potem włączycie TVN i znów wrócicie do świata bezpiecznej zielonej wyspy. nie dowiecie się, że piloci polskiego jaka, który wylądował przed katastrofą w smoleńsku potwierdzili w prokuraturze, że słyszeli 2 wybuchy nim zgasły silniki w tupolewie. nie dowiecie się, że fala samobójstw, podobna do tej w polsce, o której też nie wiecie, przeszła przez środowisko nadzorujących wojsko i lotnisko w smoleńsku 10.04.2010, 2 generałów strzeliło sobie w głowę, a jeden pułkownik utopił się w wannie...nie dowiecie się, że na obchodach pod pałacem prezydenckim było 70 000 ludzi, a nie 700 czy 9000 jak podaje wasza kochana stacja, nie dowiecie się, że szefem gus-u został przyjaciel donalda i mimo majstrowania przy wskaźnikach bezrobocie i tak jest rekordowo wysokie, tak samo jak inflacja, nie dowiecie się, że gaz łupkowy, który był nadzieją dla nas wszystkich nie jest już nasz, nie dowiecie się, że rząd planuje wprowadzić podatek katastralny, nie dowiecie się, że cała europa pukała się w głowę gdy ekipa po podpisywała umowę z ruskimi na najdroższy gaz na świecie, w dodatku na 30 lat, nie dowiecie się że donek wprowadził podatek od kopalin, w wyniku czego upadnie u nas przemysł wydobywczy, nikt nie powie wam, że rząd postanowił po prostu zredukować liczbę obywateli, bo zamiast walczyć o wzrost liczby narodzin założono, że liczba obywateli powinna do końca tego wieku zmaleć do 20 mln. w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił

_R...........s_

2012-04-13, 02:09
Podatki sa za wysokie a donek to ch*j i złodziej. Czy to k***a taka filozofia? Ja pie**ole, chyba każdy rozsądny człowiek jest tego świadom. Janek nie odkrył jakiego sekretu, tylko powiedział oczywistą rzecz.
Polska jest rządzona przez bande debili, niestety w wyborach startują tylko debile więc nie ma na co narzekać, będzie jeszcze gorzej.

mozz87

2012-04-13, 03:23
taaaa wszystko co się w polsce dzieje to jedna wielka "konspiracja" ratuj się kto może... . wdzielibyście sobie trochę na wstrzymanie, bo jak czytam takie brednie to mi się rzygać chce....

kudlaty1125 napisał/a:

Podatki sa za wysokie a donek to ch*j i złodziej. Czy to k***a taka filozofia? Ja pie**ole, chyba każdy rozsądny człowiek jest tego świadom. Janek nie odkrył jakiego sekretu, tylko powiedział oczywistą rzecz.
Polska jest rządzona przez bande debili, niestety w wyborach startują tylko debile więc nie ma na co narzekać, będzie jeszcze gorzej.



co to za krytyka? w ogóle nie jesteś konstruktywny tylko walisz z grubej rury. jak tylko debile startują w wyborach to czemu ty się nie weźmiesz za politykę zamiast biernie dawać sobie w kasze dmuchać? ? zawsze najłatwiej jest być w opozycji i krytykować tych którzy maja za coś odpowiedzialność bo do czegoś doszli...

maderfakermen

2012-04-13, 03:24
napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el



zapomniałeś dopisać w postscriptum, że należy czcić jedynie jarosława (bo nigdy nie r*chał), katastrofę tego zasranego samolotu może wyjaśnić tylko macierewicz (bo jego teorie nie są mongolskie), a jedyna słuszna telewizja to trwam (bo to jedyne bezstronne wolne media). o żesz k***a :facepalm:




Apollon

2012-04-13, 07:04
Polać mu... Aby mu sie lepiej siedziało, za wolność wypowiedzi...

bobo1805

2012-04-13, 07:50

zapomniałeś dopisać w postscriptum, że należy czcić jedynie jarosława (bo nigdy nie r*chał), katastrofę tego zasranego samolotu może wyjaśnić tylko macierewicz (bo jego teorie nie są mongolskie), a jedyna słuszna telewizja to trwam (bo to jedyne bezstronne wolne media). o żesz k***a :facepalm:

Maderfakermen,...jesteś tą tępą świnią (bez urazy),o której pisze Ja-ah-qu-ub-el. I to jest przykre


kokinosz

2012-04-13, 08:55
Widzę, że znów dwa bieguny Jarosław-Donald. Po co? Prawda jest taka, jak powiedział Korwin-Mikke. W Anglii kryzys zaczął się pod koniec 2008 roku. I co zrobił rząd? Właśnie to, o czym mówi Korwin: obniżył podatek VAT! Po to, aby ludzie nadal kupowali i był obrót, produkcja, sprzedaż, miejsca pracy! Nie obniżał go, jak było lepiej, ale w kryzysie. Ale to, co jest oczywiste dla Anglosasów, do których my jeździmy pracować i co jest oczywiste, logiczne, nie jest takie dla Tuska i Rostowskiego. Ja bym bardziej zaufał rozsądkowi i Angolom (w kwestiach gospodarczych) niż PO. Wystarczy porównać i wynik jest oczywisty. Przecież ten rząd łupi podatków coraz więcej i coraz więcej brakuje pieniędzy. Jak to możliwe? Pozyczki są nie inwestowane, ale przejadane. Za Gierka to chociaż powstały zakłady pracy, huty, które w razie czego można było spieniężyć. Pieniędzy przeznaczonych na konsumpcję - nie zwrócisz już. To jest tragedia. Rozrost biurokracji, nieudolność. Polska to bogaty kraj i ludzie są tu pracowici. Tylko z najlepszego folwarku może być ruina, gdy zarządza nią nie człowiek, a świnia. W ogóle wróćmy do Orwella, mądrości Anglosasów, początków USA czy tego, co u nas robił Wilczek. Zamiast dalej brnąć w to bagno bez dna.

rockface123

2012-04-13, 09:17
znowu się k***y rozpisują :D ale ludzie są jebnięci

Gienek2

2012-04-13, 09:19
w sumie kogo własny rząd ma okradać? tylko swój naród ale co do wyzysku to popieram całkowicie, co innego gdyby Polska wyglądała jak Dania, Niemcy, Holandia z takim poziomem infrastruktury społecznej. tam gołym okiem widać że pieniądze idą na potrzeby, i nie są marnotrawione jak u nas 3 razy robi się jedną robotę i jest OK. robimy się albo już jesteśmy drugimi stanami zjednozconymi....

poszukaj k***y w swoim domu

TsenAng

2012-04-13, 09:46
O, gimbusy lemingi w natarciu!

Ja-ah-qu-ub-el dobrze prawisz.

Icepick

2012-04-13, 09:49
Ot tak cały nasz premier! 2 kadencje robi z nas pośmiewisko na arenie całego świata. Co do samych podatków to bajdurzenie o braku możliwości ich obniżenia jest, najłagodniej rzecz ujmując, nieprawdą. Wpomniana Anglia obniżiła VAT, rząd węgierski poszedł w jej ślady i obniżył CIT(podatek od przedsiębiorstw) z 19% do 10%, zaś PIT został ustalony na jednakowym poziomie dla wszystkich 16%. Do tego dorzucono podatek od dochodów banków komercyjnych(jakby nie było elity finasowej, gdzie prezesie i zarząd pobierają pensje z 6 zerami z tyłu - i nie mówię to o Forintach, a o Euro). Jak widzą media cały ten zabieg? Oto kilka komentarzy: "“Demokracja na Węgrzech jest zagrożona” , „zawłaszczenie państwa”, „prywatny folwark Orbana” , "Węgry zmierzają w stronę faszyzmu". Ale nie tym tu dyskutować. Co do katastrofy smoleńskiej, jej wciąż nierozwiązany status godzi w naszą reputację w środowisku międzynarodowym. Jeśli o mnie chodzi poznanie przyczyn śmierci najważniejszych osób w państwie - nie mówie o prezydencie, bowiem oprócz niego lecili inni prominentni mężowie stanu, od prezesa NBP, poprzez wicemarszałka Senatu, dowódców wojskowych - jest bardzo istotne. Myślę, że kazdemu kto straciłbym bliskich w takich okolicznościach równie mocno zależałoby na rozwiązaniu sprawy. Możemy zamieść ją pod dywan owszem, a sprawa z czasem nabierze cech śmierci gen. Sikorskiego w 43 roku.

Kagex

2012-04-13, 10:11
Patrząc, k***a, obiektywnie, to Hitler miał trochę racji. Nie mówię o uboju ludzi, bo nie o to chodziło. Zaśmiejcie się jak barany, ale i komuna byłaby dobrym rozwiązaniem, gdyby tylko ludziom, którzy tym zarządzali pieniążki (i kurewskie elitki) nie popie**oliły w główce zmuszając ich do stworzenia kołhozu. Idź pan w ch*j z tym światem, ale coś czuje, że to już niedługo samo się rozpie**oli :3